Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] E3 2018 - nadzieje i oczekiwania


Cipher 618

Recommended Posts

Już 12 czerwca rozpocznie się dwudniowa, największa i najważniejsza impreza w branży gier. Jakie są wasze oczekiwania? Na jakie potwierdzone gry czekacie? A jakie jest wasze "myślenie życzeniowe"? 

 

Jeśli o mnie chodzi, to:

 

Oczekiwania:

- The Last of Us 2 - nie wiadomo kiedy gra trafi do sklepów, ale wiadomo, że zostanie pokazana na E3. Oby było to coś więcej niż kolejny tajemniczy trailer. 

- Pokemony na Switcha - zapowiedziano już Let's Go Pikachu, czyli "nowe-stare" pokemony. Może być ciekawie

- Rage 2 - co prawda to nie Borderlands 3, ale zawsze lepsze to niż nic. Zapowiada się ciekawie

- Battlefield V - nie rozumiem bólu dupska wielu graczy. Fajnie, że próbują czegoś nowego.

- Jurassic World: Evolution - zapowiada się ciekawie. Zobaczymy, co jeszcze... zobaczymy :v 

- Fallout 76 - mam nadzieję, że nie będzie to jakiś "wynalazek", a normalny Fallout (odpowiednik Fallout: NV?)

 

 

Nadzieje:

- Horizon: Zero Dawn 2 - mam nadzieję, że pojawi się chociażby teaser. Wiele osób mówi, że jest zbyt wcześnie, ale kto wie? Z wypowiedzi twórców wynika, że już nad nim pracują. Poza tym mają już gotowy świat, bohaterkę i potencjalnego antagonistę (w końcu Silens zaniósł Hadesa do "metalowego diabła" - naprawdę GIGANTYCZNEJ, wyłączonej maszyny)

- Burnout Paradise 2 - coś mi mówi, że remaster to dopiero przystawka do dania głównego, jakim będzie sequel :YEtmX:

- Gra Star Wars z otwartym światem - krążą plotki, że coś przy niej dłubią

- Nowa Trackmania - najlepiej restart serii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednik Fallout NV :ming: O tej grze jeszcze nic praktycznie nie wiadomo, a ja już mam ochotę się śmiać. Not this time, Todd.
Ja czekam aż powiedzą coś o Just Cause 4, a z wycieków prawdopodobnie tak będzie. Podobnie z Borderlands 3. Wysokich oczekiwań nie mam, raczej na nic wielkiego nie czekam, po prostu zobaczymy jak będzie. A nuż czymś zaskoczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 chyba 3 dni trwa, a nie dwa.

 

Oczekuję:

  • Jakiegokolwiek info o prawdziwych, normalnych Pokemonach, nawet jeżeli ktoś z Game Freak wyszedłby na scenę i powiedział "Tak, robimy pełnoprawną odsłonę serii, wyjdzie w 2019." i pokazał logo to byłbym spokojny. Pokemon Let's Go To The Polls to syf, który powinien zostać na smartfonach za darmo czy tam z mikrotransakcjami
  • Pokazania na turnieju, jak wygląda nowy Super Smash Bros. - gameplay, może ujawnienie jakiejś postaci
  • Jakiegokolwiek info o Fire Emblem nowym, bo ma niby wyjść w tym roku, a jak na razie nie wiadomo o nim nic
  • Cokolwiek o S.T.A.L.K.E.R.ze 2 i Cyberpunku 2077
  • Żeby Devolver znowu coś odwalił dziwnego
  • NIS America i Bethesda bankrutują na scenie na żywo :topkek:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyne 2 gry, której chciałbym co nieco usłyszeć to nowa gra ze Star Warsami oraz jak nowy Tomb Raider będzie wyglądać gameplayowo. Aaa, no i From Software niech coś sprezentuje, bo tajemniczy trailer wskazuje, na razie, na drugą część Bloodborne'a.

 

I jeśli Cyberpunk 2077 od Redów ma być to chętnie posłucham, ale na razie nic w sumie nie wiem jak to ma wyglądać, stąd jakoś na to napalony nie jestem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawc napisał:

Pokemon Let's Go To The Polls to syf, który powinien zostać na smartfonach za darmo czy tam z mikrotransakcjami

 

Przecież Pokemon Let's Go Pikachu (i ten drugi) to zwykłe pokemony + opcjonalna integracja z GO. No chyba, że masz na myśli coś innego  :v Tak czy inaczej, to co widziałem na filmikach wygląda jak ładniejsze Pokemon X, w które teraz gram. Nie jestem fanem serii, nie orientuję się w tych wszystkich generacjach, rejonach itp dlatego nie czekam na objawienie. Chcę jedynie tego, co mam obecnie na New 2DSie. Jedyne co mi się nie podoba, to uproszczenie "systemu łapania" (stworki są widoczne w trawie).

 

Zwiastun:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Triste Cordis napisał:

Przecież Pokemon Let's Go Pikachu (i ten drugi) to zwykłe pokemony + opcjonalna integracja z GO.

 

No nieprawda. Każda nowa gra i/lub generacja wprowadza nowe Pokemony, a Let's Go to jest remake, taka jakby wariacja na temat Pokemon Yellow (dlatego jest wersja z Pikachu), które jest grą z 1999 roku. To jest spin-off, jest tylko 151 Pokemonów z generacji pierwszej + kilka późniejszych. W połowie 2019 wychodzi normalna część serii.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na informację dotyczące World War 3, za sequel Bornout Paradise też bym się nie obraził (szczególnie, że w pierwszą odsłone mam już ponad 100 godzin) ;), a co do reszty to jak co roku oglądne wszystko u Quaza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie:

- więcej informacji o grach od Sony (The Last of Us 2, Ghosts of Tsushima, Days Gone)

- Beyond Good and Evil 2!!! Pokażcie w końcu coś z tej gry!!!:crazytwi2:

- PS5. Nie, no dobra żartuje. To był dowcip. PS5

- Cyberpunk 2077

- Jakiś gameplay z Red Dead Redemption 2 

- Skull&Bones i może Watch Dogs 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie by było, gdyby pokazali jakiś porządny cRPG w stylu dawnych baldurów lub Planescape :yay: ale bez tej prostoty i łatwizny jak w Pillars of Eternity II: Deadfire gdzie gra się praktycznie sama przechodzi. Kolejna sprawa to mógłby ktoś zrobić grę strategiczną z budową bazy jak np. Supreme Commander, ale tylko część 1, bo już dwójka to była porażka. I jak już Shaxx wspomniał Beyond Good and Evil 2 :twilight4: Jedyna była świetna i bardzo fajnie by było, gdyby powstała 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 31.05.2018 o 19:22, 1stChoice napisał:

Może coś o TES:VI ( co, pomarzyć można).

No to się doczekałeś :lol: Nowy TES to gra... mobilna:

 

Spoiler

 

 

A z innych informacji:

- Microsoft chwali się Forzą Horizon 4 - tym razem gracze będą ścigać się w Anglii. Ciekawe :) 

- Fallout 76 to romans Fallouta i Borderlands - ciekawy pomysł, ale niepokoi mnie to, że dostęp do broni nuklearnej zniszczy balans i frajdę z gry. 

- Zapowiedziano DOOM 2, czyli DOOM Eternal :soawesome: - tak jak przewidywałem, będzie to "remake" dwójki (demony zaatakują Ziemię). Jaram się niczym czarownica na stosie.

- Fallout Shelter trafi na PS4 i Switcha - można już go chyba nawet pobrać (za darmo)

- ujawniono Just Cause 4 - w zwiastunie pojawia się tornado. Czy oznacza to obecność ekstremalnych warunków pogodowych, a może broń do wywoływania tornad? :ohmy:

- Będzie nowe Halo - chyba z otwartym światem. I don't care :dunno:

Więcej nie pamiętam. Czekam na Sony i Nintendo. 

 

Doom Eternal:

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się! Sony pokazało The Last of Us 2 w akcji :) Gdy zacząłem oglądać pomyślałem sobie - "a wrzucę to na forum". Trzy minuty później - "albo lepiej nie". Gra jest brutalna, ale w realistyczny sposób. Znajdziecie to na YT bez problemu. 

 

Wrażenia i przemyślenia

- przepiękna grafika :fabulous:

- fantastyczny, realistyczny dźwięk

- już na początku widać, że nie zabraknie emocji (scena z tańcem)

- znakomita animacja i dbałość o detale (mimika twarzy, naturalnie poruszająca się trawa, dymiące pochodnie)

- Ellie czuje się "inna". Ciekawe czy ludzie wiedzą, że to chodząca szczepionka? :hBB25:

- Joel żyje i najprawdopodobniej będzie nadopiekuńczy

- na potrzeby filmiku Ellie to terminator (zdrowie praktycznie nie spada)

- przeciwnicy komunikują się za pomocą gwizdów - zapewne będzie można to wykorzystać (Ellie nauczyła się gwizdać w "jedynce"). 

- w zwiastunie zachowanie AI jest na 99% oskryptowane. Na bank będą głupsi

 

I dwa screeny:

1. Z dedykacją dla homofobów

Spoiler

T8ucvTP.jpg

 

2. Ta grafika :wat: Wyobraźcie sobie tak pięknego Stalkera 2 ("zielone post-apo")... 

Spoiler

SgDLGf5.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, biorąc pod uwagę, że dużo rzeczy pokazywanych w trailerach pierwszego The Last of Us nie pojawiło się w już wydanej grze, jestem nieco sceptyczny. A dziewczyna Ellie zginie dla dramatycznego efektu. Mogę się nawet o to założyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...