Skocz do zawartości

Gry Muzyczne


Gość

Recommended Posts

Hejka naklejka.
Trochu był mały.................

Ehm, ehm!
No dobra Vinyl DUŻY przestój w dziale.
No ale od czego ja i @Polineks jesteśmy?

Może od utrzymania tego działu?:untz:
Dobra.
Tak więc wracając Celestia nas oświeca i przysmaża, a ludzie w domach.
Więc ten temat będzie o...........

                                                                              GRACH MUZYCZNYCH!!!!!!!
 

Podajcie tytuły gier, w które gracie/ lub znacie o muzyce.

Zapraszam wszystkich do podzielenia się z nami.

I proszę podać opis gry;)

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crypt of the Necrodancer

 

Łazisz po jaskiniach, kryptach itd., walczysz ze smokami, szkieletami, zombie i innymi potworami, po koniec każdej zony czeka boss.

No niby wszystko normalne i standardowe, ale zarówno główna postać, jak i wszyscy przeciwnicy poruszają w rytm muzyki. Soundtrack komponował sam Daniel Baranowsky, a poza normalną wersją muzyk można wybrać również wersje elektroniczną, metalową, arcade i inne.

Poleca gorąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić dwa świetne tytuły:

 

- Audiosurf 2 - to swego rodzaju "wyścigi", w których non stop jedziemy do przodu i zbieramy nutki. Kształt toru oraz prędkość poruszania się pojazdu zależą od wybranego utworu (gracz może jedynie zmieniać pas). Dzięki integracji z YouTube nie musimy mieć muzyki na dysku :ohmy: Na steamie jest demo. Warto spróbować, tym bardziej, że już wkrótce rozpocznie się letnia wyprzedaż. 

- Symphony - to gra z gatunku "Shoot 'em up", w której wszystko dostosowuje się do utworu lecącego w tle. Wyszukiwanie muzyki mogło by być lepsze, ale i tak zabawa jest przednia (sporo rzeczy do odblokowania) :) 

 

@Keks dodaj konieczność jakiegokolwiek opisu danego tytułu ponieważ post Hajsiaka woła o pomstę do nieba :grumpybloom:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Music Catch 2 na Kongregate. Całkiem przyjemnie się w to gra i do tego utwory są ładne.

Gra polega na łapaniu nutek i unikaniu złapania czerwonej. Od czasu do czasu leci nutka złota po złapaniu której mamy coś w rodzaju magnesu, który przyciąga wszystko oprócz czerwonych przez pewien czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...