Skocz do zawartości

Cześć


Badi

Recommended Posts

Hej mam na imię Kamil i mam obecnie 21 wiosen, urodziłem się w Bytomiu, który leży na śląsku, szczerze nie jestem wielkim fanem kucyków, ale lubię czasem oglądać, najbardziej interesuje się klubem winx i lolirockiem, dziękuję, opiekunowi CMC za polecenie mi tego forum a przy okazji dodałem je do polecanych na moim forum o serialu LoliRock, w wolnym czasie lubię słuchać głośnej muzyki, robić filmiki na instagrama, prowadzić moje forum, nie mam, prawię znajomych, patrzę na jakość, a nie na ilość, jestem ogólnie spokojnym człowiekiem, dopóki nikt mi nie, zajdzie za skórę a tak to nikt się nie musi się mnie obawiać, nie gryzę hehe.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Badi napisał:

Hej mam na imię Kamil i mam obecnie 21 wiosen

Witam, mogę odkupić jedno wiosnę? Bo u mnie taki gorąc, że wiosna by się przydała. A jak nie to chociaż powiedz kaj nabyłeś tyle. 

A tak, jeszcze raz witam, witam, witam i może witam.

I pozdrawiam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ziemniakford111222 napisał:

Witam, mogę odkupić jedno wiosnę? Bo u mnie taki gorąc, że wiosna by się przydała. A jak nie to chociaż powiedz kaj nabyłeś tyle. 

A tak, jeszcze raz witam, witam, witam i może witam.

I pozdrawiam. 

 

Tez pozdrawiam :)

 

 

5 godzin temu, BiP napisał:

Siema

Spoiler

6ZSmvya.gif

 

W Bytomiu byłem tylko raz, na meecie kilka latek temu, spoko miasto nawet.

 

 

Super 

 

4 godziny temu, IloveSombra napisał:

Witaj, mam kumpla, który też oglądał klub winx. Jeśli dalej siedzi w tym temacie, to go pokieruje gdzie trzeba :-).

 

 

Super :), lubię poznawać nowych ludzi, Pozdrawiam. 

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badi, drobna rada, nie pisz kilku postów po sobie, bo mode przyjdzie. Najlepiej to edytuj post jak coś chcesz dopisać, lub odczekaj, aż ktoś napisze nowy post, ewentualnie odczekaj 24h od swego ostatniego postu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...