Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Lubie takie dopracowane , bo nie które strasznie wyglądają odbiegają od oryginału.

Gdzie kupić ? Niby na eBayu są a jakieś sklepy prywatne znasz ?

• Lubię to! 1

Kopycio :cheerilee: jeśli chodzi o pluszaki to np: w smyku jest dużo kucykowych rzeczy ale tak szczerze to nie polecam ich bo nie które pluszaki wyglądaja slabo z porównaniem  produktów fanowskich takie jak pluszaki jak chcesz pluszaka zrobionego według własnej np: koncepcj to Dixie robi cudowne pluszaki :vinylhug:

Hmm całkiem fajne.Jestem tu nowy i nie ogarniam gdzie co jest jeszcze , możesz mi powiedzieć , czy ma ona stronę jakaś jak z nią się skontaktować.Dzięki

4 godziny temu, Littlepip 02 brony napisał:

Kopycio :cheerilee: widze że lubisz Vinyl a no ja tez ja uwielbiam :djpon3:

#kopycio Kilka uwag

1. Obrazki chowamy w spoilerach

2. Nie piszemy posta pod postem. Można to zrobić jeśli nikt nie odpisał w ciągu 24 godzin. 

9 minut temu, Littlepip 02 brony napisał:

Sory jestem tu nowy :lyra2:

Nie zwalnia to ciebie od znajomości podstaw regulaminu :rd5:

A tak na temat.

@wampir221 Nie oglądałeś Gravity Falls? W takim razie serdecznie polecam. To jeden z najlepszych seriali animowanych jakie kiedykolwiek powstały: doskonała fabuła, humor na wysokim poziomie i dość nietypowy antagonista. Link do odcinków znajdziesz w tym temacie (po obejrzeniu zachęcam do dyskusji. Zapewniam, jest o czym gadać :) )Są po angielsku, ale dla ciebie to chyba żaden problem 

Edytowano przez Triste Cordis

Dzięki za info postaram się jakoś to ogarnąć jak nie zapomnę ,jutro jadę do Polski parę spraw mam do załatwienia.

• +1 1

@Littlepip 02 brony

Polecam schować linki do YT w spoilery poprzez edycję postów zanim zieloni zobaczą i zrobią porządek. 
A co do tematu to witamy serdecznie na forume kolejnego nowoponiacza i mamy nadzieję, że się odnajdziesz i zostaniesz na dłużej! Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące fandomu/forum to pisz na priv, postaram się pomóc. :enjoy:

Edytowano przez Wilczkowa

50 minut temu, Littlepip 02 brony napisał:

Kopycio i Pozdrawiam Cię:cheerilee: co to jest priv :twilight3: jeśli wolno spytać a pozatym lubisz klimaty FoE bo ja mam totalnego fjoła :vinylderp:na punkcie jego I Love MLP FiM i FoE .

Priv to inaczej prywatna wiadomość. Kliknij na czyimś nicku lub awatarze. W ten sposób przejdziesz do jego/jej profilu. Gdzieś tam na górze będzie "wyślij prywatną wiadomość". 

Aha, co to jest FoE?:fswhat:

Edytowano przez Triste Cordis

Brohoof.
Skoro pan z UK to pewnie perfect opanowany angielski. Pouczy pan mnie trochę :)

Bez przesady.Mój angielski jest komunikatywny.Byłem dziś w smyku  szukałem pluszaków mlp ale nic nie było.

Edytowano przez wampir221

Dnia 10.06.2018 o 18:39, 1stChoice napisał:

Hejo!

Też jestem z Nottingham... ale raczej nie mam odwagi się wybrać na tutejsze meety.

Baw się dobrze u nas!

Dlaczego wstydzisz się , nie ma  czego.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się