Skocz do zawartości

Przyjacielski Lipcowy Twilightmeet


Silicius

Recommended Posts

Oto przedstawiamy wam najbardziej poniaczowe wydarzenie tego lata!

33767897_1024411147707611_8523798976179208192_o.jpg?_nc_cat=0&oh=76b046997997026a1a523f372ccd7faf&oe=5BA339E3

 

W lipcu tego roku zapraszamy was na kolejny niezwykły Twilightmeet.

Razem z naszą jedyną słuszną księżniczką przyjaźni zorganizowaliśmy wam dwuetapową zabawę:

Najpierw każdy uczestnik będzie miał szansę zatracić się w atrakcjach, które przygotowaliśmy wam pod schronnym dachem. Tym razem znowu mamy dla was to co jest znane i uwielbiane (możecie spodziewać się karaoke i trootmani), ale nie baliśmy się też przygotować czegoś nowego - to już jednak będzie niespodzianka .

Po całym dniu kiszenia się w budynku przyjdzie czas na małą zmianę scenerii. 21 lipca około 18:00 zaczniemy się przenosić do namiotów by wspólnie zaczerpnąć świerzego powietrza.... przesyconego zapachem kiełbasek z naszego ogniska. Możecie spodziewać się dogodnego dojazdu i atrakcji dostosowanych do całkowicie nowego środowiska.

 

Więcej info znajdziecie w samym wydarzeniu na forum albo na FB (na FB będą przesyłane jeszcze kolejne posty z info).

  • +1 4
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pewnie będę i prawdopodobnie będę chciał zrobić pokaz moda "Equestria at War", tak jak mówiłem Dymitriemu, ale muszę mieć do tego salę z projektorem i dużo godzin.

 

Nie rozumiem tego, że spotkanie będzie w budynku, ale równocześnie jest tam miejsce na ognisko i namioty. Gdzie to jest?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2018 o 10:25, Maklak2 napisał:

Nie rozumiem tego, że spotkanie będzie w budynku, ale równocześnie jest tam miejsce na ognisko i namioty. Gdzie to jest?

 

Pierwsza część to typowy meet, który odbędzie się na terenie Warszawy. Następnie uczestnicy przeniosą się w zupełnie inne miejsce ( z tego co wyczytałem na fb to Mińsk Mazowiecki ), gdzie będą namioty i dostosowane do nich atrakcje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zgodnie z obietnicą na facebooku, opisuje dziś dokładniej wszystkie atrakcje na meetie. Uznałem, że znacznie estetyczniej będzie napisać posta na mlppolska i przelinkować niż pisać ogromnego na fejsie. 

Harmonogram jak coś pod linkiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EGuvdTxIJKJZ2Um6JobZOx8oSdFUyeHs36rh5_pQAew/edit#gid=0

 

I część Twilightmeeta

Kącik Spike'a

10:00-18:00 - Czytelnia komiksowa - Obok akredytacji każdy chętny będzie mógł w dowolnym momencie meeta rozsiąść się wygodnie i przeczytać coś z zgromadzonego przez Stołeczne Bronies Twilight zbioru komiksowego. Posiadamy oczywiście polskie wydania komiksów MLP ale także coś czego tak łatwo nie znajdziecie czyli zachodnie zeszyty i woluminy oryginalnych wydań IDW po angielsku. :3 Poza tym znajdziecie pewną ilość mang, sonica, light novelek, super hero, Kajka i Kokosza, Asterixa oraz pewnie sporo innych których w tym momencie nie pamiętam. Z ciekawszych lub dziwniejszych rzeczy to np. komiksowa wersja Zamku Kafki lub podróż po Bliskim Wschodzie w języku czeskim.

 

Sala Vinyl Scratch

10:00-14:00 & 15:00-18:00 - Trootmania czyli jak to ja mawiam - maty do tańczenia. Cały dzień z wyłączeniem, przerwy obiadowej, każdy będzie mógł wypróbować swoje umiejętności w machaniu jak oszalały nogami (lub rękami) w rytm kucykowych przebojów. Na najlepszych czeka tak jak na Znaczkowym turniej z nagrodami. Za tą atrakcje dziękujemy panu Poloniusowi.

 

Sala Fluttershy

10:00-14:00 & 15:00-18:00 - Czym byłby ponymeet bez karaoke? Pewnie też ponymeetem ale czegoś by w nim brakowało! Zapewne miejsca gdzie możesz przesiedzieć cały dzień zapominając, że są w ogóle inne atrakcje. Tak czy siak jeśli ktoś jeszcze nie był na takim karaoke to niech wie, że gdy będzie sobie śpiewał kucykowe pioseneczki to system go oceni i poda wynik. Oczywiście tak jak wyżej przewidywany jest turniej i nagrody. Polecam bardzo przynajmniej 1 godzinkę pośpiewać a za karaoke dziękujemy panu Arpegiusowi.

 

Sala Sunbursta

10:00-11:30 "Loża Szyderców - Księżniczki w Equestrii" - Prelekcja na temat potężnych władczyń Equestrii. Prelegentka Jelly mogła być przez was spotkana w tej roli już na Znaczkowym a teraz ma drugą szanse was zaskoczyć. O prelekcji nie wiem więcej ponad tytuł ale brzmi zachęcająco a i to lepiej bo nie zaspoileruje wam nic.  

11:30-13:00 "Ponyfikacje" - Z tego co zrozumiałem od Littlepipa będzie to forma pewnej zgadywanki kucykowej o ponyfikacjach różnych postaci. Oczywiście przewidziane są nagrody. ^^ 

13:00-14:00 "Dorka Ocka... wybiegła z krypy" - W tej prelekcji osobiście spróbuję zachęcić do przeczytania fanfika mojego przyjaciela Dorka. Obiecuje, że będzie bardzo mało drobnych spoilerów. Opowiem wam trochę o uniwersum fanfikowym dorka a przede wszystkim o przeuroczej dla mnie postaci jaką jest Dee. 

15:00-18:00 "Pan Makklak pokazuje kucykowy HoI" - Prelekcja ale także i pokaz gry. Sam mogę uznać się za fana Paradoxu ale żaden HoI (z wyjątkiem 2 części) nie podszedł mi wcale a od IV odbiłem się jeszcze bardziej niż od III. Mimo to naprawdę polecam pójść na tą atrakcje. Dlaczego? Po nie jest to byle jaki mod. Świat gry został w pełni skucykowany a uniwersum rozbudowane jak w niezgorszym fanfiku który poruszał kwestie fantazy i polityki w Equestrii. Za każdym razem jak widziałem wyglądało to świetnie i ten mod to chyba jedyny dla mnie powód by choć trochę myśleć o kupienie HoI IV.

 

 

Sala Lyry

11:00-12:30 - Zaczynamy konkursem który jest na naszym każdym Twilightmeetie. Tym razem jednak myślę, że amatorzy mają większe szanse a to z powodu, że osoba która deklasowała ostatnio konkurencje, świetna rysowniczka Ren idzie na (ble!) Animatsuri więc drzwi do chwały i nagród stoją przed wami otworem!

12:30-14:00 - Lepiliście kiedyś kucyki z plasteliny? Nie? Więc wasze kucykowe życie w tym fandomie było nudne. A tym razem macie szanse zrobić to plasteliną meetową! Cóż lepszego!

 15:00-16:30 - Bo sukcesie tej atrakcji na ostatnim meetie nie mogło jest zabraknąć na kolejnym. Jeśli wasz pluszak smuci się bo jest mu zimno bez uroczych skarpetek możecie naprawić ten błąd zanim zje was wasze sumienie i poświęcić półtorej godziny na uszycie mu skarpetek. A najlepsze skarpetki wygrają też nagrodę więc 2 pieczenie na jednym kucyku jak mawiają smoki.

16:30-18:00 - Kto nie kocha rysować na tablicy byle jakich bazgrołów a potem wmawiać innych, że to kucyk. A jeśli ktoś się już postara to walnie coś co ma obrazić smak uczniów szkoły po konwencie. W tym konkursie macie szanse zrobić to samo ale poza satysfakcją w serduszku czekają was nagrody. Za legalne kontrowersje dodatkowe plusy. 

 

Sala Unicorn Starlight

11:00-14:00 MLP CCG ukochana przez wszystkich gra dla tych którzy chcą cały meet przesiedzieć w swoim gronie. Tym razem jednak, niestety dla tych osób, czeka nas tylko 3 godziny w planie dla CCG. Zachęcam przede wszystkim wszystkich którzy chcieliby się nauczyć grać a nigdy nie widzieli ani się nie ciekawili (a warto). Olaf na pewno będzie świetną osobą by wprowadzić was w tą karciankę. :3

11:00-12:30 - Tajemnicza kucykowa karcianka! Co to może być? Któż to wie! Ja wiem ale wam nie powiem. :3 Ale bardzo, bardzo polecam!

12:30-14:00 - Każdy lubi brać udział w epickich wyprawach! Ta wyprawa jednak zabierze tylko pierwszych 5 chętnych więc warto się pilnować i szybko zapisać. Jeśli pokonacie zło czeka was nagroda! Co prawda wielu was zginie lecz jest to poświęcenie na które jestem gotów. 

 15:00-18:00 - "Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder" - Jest to boska karcianka. Grałem w sumie w nią raz na meetie ale uznałem, że pora naprawić ten błąd. Sam tytuł mówi dość więc do zobaczenia o 15!

15:00-18:00 - Prosty turniej w Kolejkę czyli grę która wmawia nam, że pokazuje PRL a tak naprawdę przedstawia codzienność dla konwentowiczów.

 

Sala Princess Luna

Sala co prawda mało kucykowa ale każdy tu jest nerdem przede wszystkim więc i każdy znajdzie coś dla siebie!

11:00-12:30 Zaczynamy od 2 całkiem różnych gier. MK na Mega Drive'a to nie jest oczywiście gra w pewnego blondyna robiącego karaoke lecz najlepsza mordoklepka wszech czasów! Mortal Kombat! Gra której brutalnością swego czasu interesował się Kongres Amerykański. Zachęcam gorąco! Drugą jest Fifa w związku z ostatnim wydarzeniem o nazwie Mundial. Planuje tu nagrodę specjalną więc polecam. ;)

12:30-14:00 Czekają nas dalsze turnieje jedyna bijatyka jaką mogę dotknąć na PS2 czyli Tekken V. Polecam choć potem czekają nas lepsze. :3 A po drugiej stronie istna klasyka, Wormsy! Chyba każdy zna. ;)

15:00-18:00 Na 2 część 1 części meeta przygotowaliśmy 2 gry SEGI <3 czyli na Wii olimpiadę z gościnnym występem obok postaci z Sonica postaci z Mario oraz na kultowem Genesisie będziemy potem starać się jak najszybciej przebiec poziom w jednym z klasycznych Soniców. A obok turniej w 2 przepiękne bijatyki! Them's Fightin' Herds przez swoje związki z fandomem nie muszę nikomu przedstawiać ale Skullgirls jest tak miłą dla oka mordoklepką, że zachęcam przynajmniej na 5 wejść wtedy do Sali Luny by spojrzeć na nią. 


II Część Twilightmeeta

Tutaj szybko bo tak wiele rzeczy nie ma. ^^

Cały czas będziecie mogli pośpiewać tak jak wcześniej na karaoke! Po za tym będzie specjalny sektor do zabaw sportowych. :3

Ja polecam spróbować swoich sił w całonocnym graniu na największej z map w kultowe Heroesy! Przewidziana jest nagroda specjalna.

Ja sam planuje noc spędzić na maratonie Kubricka, zachęcam każdego fana dobrego kina. 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...