Skocz do zawartości

Veqer

Recommended Posts

Heja!

Siedzę tak sobie teraz i w sumie zastanawiam się nad jedną kwestią, mianowicie nad magią której używa nasz Król. W całym serialu nikt poza Królem nie stosował tego rodzaju magii. Co prawda Celestia i Twilight potrafiły jej użyć i w dwóch odcinkach sporadycznie to zrobiły, lecz potem już nigdy, ani razu one, ani żaden inny antagonista poza Królem jej nie użył. Jak w ogóle doszło do tego, że Sombra poznał ten rodzaj Magii? Motyw ten pojawił się już w jednej animacji, oraz komiksie i te dwie rzeczy pokazały nam dwie zupełnie różne wersje wydarzeń. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksowa wersja stoczenia się naszego kucykowego Saurona, nie porywa. Bardziej przemawia do mnie motyw korupcji, w wyniku studiowania mrocznych rytuałów. Kredes, w jednym z odcinków łatała kanalizację za pomocą kryształów. Sombra również używa tej magii, tylko o wiele mocniejszej, przepełnionej mrokiem i strachem. Dlatego uważam, że magia polegająca na tworzeniu kryształów to domena kucyków z imperium, a nasz król znalazł sposób, by była bardziej spaczona, epicka i w ogóle 20% cooler .:sombra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sorka, że tak mało się udzielałem przez ostatni czas, ale egzaminy miałem.

Całkiem podoba mi się porównanie Sombry do Saurona. Całkiem to pasuje i w sumie daje mi pomysł na kolejny wątek dyskusyjny :D.

Jutro powinno pojawić sie coś nowego ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...