Skocz do zawartości

Księżycowe Kredki czyli prace Junaka- wersja ołówkowo-farbkowa (i nie tylko)


Recommended Posts

14 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Jak by to powiedział ROJO (youtuber taki) - "osz ty w życiu" :ohmy: To jest naprawdę piękne. Mam nadzieję, że twoja galeria stanie się mniej skromna, a bardziej ogromna

 

14 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Masz talent dziewczyno! :bronies:

 

Miniaturowa AJ jest obłędna! :aj3:

Dziękuję bardzo z całego serduszka <3 Tak jak wspomniałam, idą wakacje przez co będę miała więcej czasu na tworzenie nowych arcioszków :3

 

11 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Troszkę mniej kwadratowe pyszczki i będzie cudnie... ale fakt miniaturowa AJ jest najlepsza :squee:

Czasami właśnie wychodzą mi aż za bardzo kwadratowe ale pracuję nad tym ^^'

Widzę, że bobasy robią furorę XD Chyba zrobię serię takich rysunków- znamy rodziców każdej z Mane6/7 więc co stoi na przeszkodzie xd

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba się z kredkami w ręku urodziłaś lol.

Te kwadratowe pyszczki są kozackie w opór <3

Uwagi, które wymieniłaś przy każdym z rysunków... Kompletnie nie widać, że coś tam nie gra.

Nie jestem żadnym krytykiem,a tym bardziej artystą, ale panieee! Ubóstwiam te Lune w ciul.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

 

Jupi, jupi, jupi! :soawesome:

Plany planami ale może wypali xd

 

6 godzin temu, Dzidek Chan napisał:

Ty to chyba się z kredkami w ręku urodziłaś lol.

Te kwadratowe pyszczki są kozackie w opór <3

Uwagi, które wymieniłaś przy każdym z rysunków... Kompletnie nie widać, że coś tam nie gra.

Nie jestem żadnym krytykiem,a tym bardziej artystą, ale panieee! Ubóstwiam te Lune w ciul.

Dziękuję bardzo  :squee:

Twoje słowa sprawiają, że robi mi się cieplej na serduszku :rainhug:

Pozytywne opinie jak i krytyka są dla mnie równie ważne- te pierwsze motywuje mnie do dalszej pracy a wytykanie błędów pomaga je później eliminować :giggle:

Edytowano przez Victoria Luna
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że masz talent i genialnie rysujesz. Powiem ci więcej - to jest zbyt zajebiste. Naprawdę, widać że się mega starasz i masz wielki talent, a twoje rysunki są baaardzo przyjemne dla oka. O tyle o ile towarzysze wyżej bardzo polubili te kwadratowe pyszczki, to ja nie jestem w 100% przekonany, ale to bardziej kwestia gustu. Ale jeszcze raz podkreślę - to jest niesamowite, wszystko dopięte na ostatni guzik. Kłaniam się nisko. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2018 o 20:56, Ziemowit napisał:

Powiem ci, że masz talent i genialnie rysujesz. Powiem ci więcej - to jest zbyt zajebiste. Naprawdę, widać że się mega starasz i masz wielki talent, a twoje rysunki są baaardzo przyjemne dla oka. O tyle o ile towarzysze wyżej bardzo polubili te kwadratowe pyszczki, to ja nie jestem w 100% przekonany, ale to bardziej kwestia gustu. Ale jeszcze raz podkreślę - to jest niesamowite, wszystko dopięte na ostatni guzik. Kłaniam się nisko. 

 

4 godziny temu, swinkipinki napisał:

Prace są piękne! 

Widać,  że masz talent :fluttershy5:

Co do za dużych uszek,  według mnie nadają urok kucykom i wyglądają,  jakby były zrobione celowo. Kolorowanie 10/10

Dziękuje bardzo <3

Każdy ma swój gust w kwestii uszu czy pyszczków, jednak cieszę się, że moje arty mimo wszystko się podobają :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam chwilę czasu i ochotę na zrobienie coś nie-kucykowego więc wygrzebałam swoją książkę do rysowania i próbowałam podążać za instrukcją ^^'

Spoiler

Futerko wyszło mi nieco zbyt jednolicie plus lapki były dosyć... specyficzne... 

20180619_225954_1_by_victoria_luna-dcf88

Mam lenia na robienie kucykowych rysunków xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Victoria Luna napisał:

Miałam chwilę czasu i ochotę na zrobienie coś nie-kucykowego więc wygrzebałam swoją książkę do rysowania i próbowałam podążać za instrukcją ^^'

  Ukryj treść

Futerko wyszło mi nieco zbyt jednolicie plus lapki były dosyć... specyficzne... 

20180619_225954_1_by_victoria_luna-dcf88

Mam lenia na robienie kucykowych rysunków xd

 

Możesz poprawić link do rysunku? Chyba źle się wbił... :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

 

Możesz poprawić link do rysunku? Chyba źle się wbił... :fluttershy4:

Mi normalnie działa... Jeszcze nie wrzuciłam go na Devca ponieważ trochę się boję że podczas skanowania ołówek się rozmarze; rysunek był robiony ołówkiem 6B który jest bardzo miękki. 

Jak tylko go opublikuję, poprawię link ^^

 

9 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Mi link działa bardzo dobrze... A co do rysunku to jest super. Fajny puchaty kociak :squee: Mówisz nie kucykowego ależ to przecież może być Opal :yay:

Opal byłaby bardziej nadąsana i zjeżona xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Victoria Luna Nie no, czapki z głów 

Spoiler

SugdXdJ.gif

 

Rainbow Dash moim zdaniem wygląda lepiej (świetne pióra), ale i tak najlepsza jest Luna. Mam nadzieję, że narysujesz kiedyś Lyrę i pochwalisz się nią na forum. 

 

PS. Mam dla ciebie wyzwanie. :suspicious: Poziom "super ultra trudny jak cholera hard" - kucykowa wersja Aloy z Horizon Zero Dawn:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Sea Swirl ze wgd. na jej cutie mark i dresing, więc może i wcisnę Lyre (Bon Bon pewnie się wprosi xd)

 

18 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Mam dla ciebie wyzwanie. :suspicious: Poziom "super ultra trudny jak cholera hard" - kucykowa wersja Aloy z Horizon Zero Dawn:

 

Spoiler

JampackedPerfumedEuropeanfiresalamander-size_restricted.gif.60995e4c404a3f138717eac2984011a2.gif

Challenge (probably) acceptet

Wcisnę to między Sea Swirl+Lyra+BonBon(?!), ychem, adoptem, commisionami a facetem xd

Ciasno jest ale daje radę :glut:

 

Edit

@Triste Cordisdigital czy traditional? Bo jak digital to zrobię taki nieco bardziej wypasiony art bo planuję ćwiczyć background 

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 2
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już to napisał, ale powtórzę... bardzo ładne oczka i te rzęsy. Futerko tez ślicznie wyszło i ten kwadratowy pyszczek hmm chyba będzie znakiem rozpoznawczym. :yay:
Na pierwszym obrazku, głównie uwagę przykuwają oczy z długimi rzęsami... bardzo fajny efekt. Kolejna fajną sprawą są futrzaste uszka i ta grzywka. Chyba tylko skrzydełka troszkę za wysoko. :squee:


Drugi obrazek ma bardzo podobne, jeśli nie identyczne oczka i uszka. Fajny znaczek z filiżanką. Troszkę słabo wyszły kopytka, ale ogólnie cały obrazek jest bardzo dobry. :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...