Skocz do zawartości

Księżycowe Kredki czyli prace Junaka- wersja ołówkowo-farbkowa (i nie tylko)


Recommended Posts

Może rzeczywiście dachówka ma za wysoko skrzydła ^^'

Tealove (bo tak nazywa się ta zielona klacz- można ją spotkać w formie figurki lub komiksu z tomu 3 w polskim wydaniu) uwielbia herbatkę, więc to normalne że ma herbatkę na plocie :giggle:

Muszę się czymś wyróżnić więc kwadratowe mordki się nadają :squee:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2018 o 21:59, Victoria Luna napisał:

@Triste Cordisdigital czy traditional? Bo jak digital to zrobię taki nieco bardziej wypasiony art bo planuję ćwiczyć background 

A bez różnicy :) Prawdę mówiąc to żartowałem z tym "wyzwaniem", ale skoro chcesz ją narysować, to spoko. Może to będzie moja nowa tapeta? :hBB25:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Triste Cordis napisał:

A bez różnicy :) Prawdę mówiąc to żartowałem z tym "wyzwaniem", ale skoro chcesz ją narysować, to spoko. Może to będzie moja nowa tapeta? :hBB25:

Challenge mile widziane ^^

Chętnie poćwiczę jakieś nowe sztuczki, ale będę musiała poprosić kogoś o pomoc więc nie wiem co z tego będzie xd

To będzie raczej tapeta na telefon niż na komputer ponieważ mam już mniej więcej wizję arta xd

Edytowano przez Victoria Luna
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zawsze mnie zastanawiało...

Gdy artyści rysują odstające włosy, to czy robią to na podstawie jakiegoś schematu?

Czy bardziej: "No tu trochę pusto to se narysuje włosa"

Niby błahostka, a nigdy nie poznałem na nią odpowiedzi :fswhat:

Z chęcią dowiem się, czym ty się kierowałaś :flutterblush:

 

Co do rysunku no to wiadome, że kozacki i w ogóle 10/10 :squee:

(to uczucie gdy, ktoś pisze "szybki arcik", a ty byś takiego czegoś w tydzień nie narysował)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dzidek Chan napisał:

Zawsze mnie zastanawiało...

Gdy artyści rysują odstające włosy, to czy robią to na podstawie jakiegoś schematu?

Czy bardziej: "No tu trochę pusto to se narysuje włosa"

Niby błahostka, a nigdy nie poznałem na nią odpowiedzi :fswhat:

Z chęcią dowiem się, czym ty się kierowałaś :flutterblush:

 

Ja akurat robię to według własnego uznania, uważając, żeby nie przesadzić.. Nie sądzę, żeby był jakiś schemat- ważne, by dresing włosów zgadzał się z oryginałem :fluttershy5:

 

8 minut temu, Dzidek Chan napisał:

Co do rysunku no to wiadome, że kozacki i w ogóle 10/10 :squee:

(to uczucie gdy, ktoś pisze "szybki arcik", a ty byś takiego czegoś w tydzień nie narysował)

 

Dziękuje bardzo ^^ Myślę jednak że warto spróbować- pierwszy art zrobiłam w chyba 3-4h :aj5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dzidek Chan napisał:

Co do rysunku no to wiadome, że kozacki i w ogóle 10/10 :squee:

 

Nie pozostaje nic innego jak w pełni się zgodzić. Rysunek jest ekstra i te rzęsy i w grzywa... na początku przeszkadzały mi... albo nie inaczej... dziwnie wyglądały kwadratowe pyszczki, ale teraz jak się na to patrzy zwłaszcza na ten szybki arcik to jest to świetne i urocze. Bez zastanowienia 10/10 :trixie:

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Rysunek jest ekstra i te rzęsy i w grzywa... na początku przeszkadzały mi... albo nie inaczej... dziwnie wyglądały kwadratowe pyszczki, ale teraz jak się na to patrzy zwłaszcza na ten szybki arcik to jest to świetne i urocze. Bez zastanowienia 10/10 :trixie:

Ciężko dogodzić każdemu... ^^'

Niemniej jednak bardzo dziękuje :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jestem z powrotem po nieco dłuższej przerwie ^-^'

Szkoła już się zaczęła, co  dla mnie oznacza mniej czasu na przyjemności, zwłaszcza, że w czerwcu 2019 roku piszę egzamin zawodowy...

Jednak wróćmy do przyjemniejszych tematów :3

 

Spoiler

Prezent dla Segraece z okazji wymiany pocztówkowej

 

_gift__2_golden_rain_by_victoria_luna-dc

 

Spoiler

Grupowy prezent dla moich przyjaciół z okazji moich urodzin xd

 

_gift__3_friends_by_victoria_luna-dcki9q

 

Spoiler

Moja ponysona, Antilia /)^3^(\

 

antilia_by_victoria_luna-dckxign.jpg

 

Spoiler

Art trade z moim dilerem <3 //Żiżka von Mikser//

 

________by_victoria_luna-dcmfrt2.jpg

 

  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Victoria wróciła... a nie tak dawno zastanawiałem się co się z Tobą stało i czy jeszcze kiedyś coś zamieścisz. :squee: Miła niespodzianka. 

Arty oczywiście świetne, a ta różowa co ma nóż to jest lekko przerażająca.... czy ten nóż jest zakrwawiony?  :yay: 

Ponysona jest śliczna... bardzo dobrze dobrane kolory i ten znaczek. Bardzo mi się podoba również futerko opadające na kopytka.
Ostatni obrazek jest interesujący ponieważ bardzo dobrze oddałaś smutek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Papeć napisał:

To może jednak myszką? Zależy od tego czy na autobus będę musiał długo czekać, bo 1 godzinka 5 dni w tygodniu to sporo czasu na rysowanie czegoś w pixelach

Jestem w podobnej sytuacji xd

 

10 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Wow Victoria wróciła... a nie tak dawno zastanawiałem się co się z Tobą stało i czy jeszcze kiedyś coś zamieścisz. :squee: Miła niespodzianka. 

Jestem z powrotem, w całym blasku swojej chwały :enjoy:

 

10 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Wow Victoria wróciła... a nie tak dawno zastanawiałem się co się z Tobą stało i czy jeszcze kiedyś coś zamieścisz. :squee: Miła niespodzianka. 

Arty oczywiście świetne, a ta różowa co ma nóż to jest lekko przerażająca.... czy ten nóż jest zakrwawiony?  :yay: 

Ano jest. Moja koleżanka, do której należy ten kucyk, robi doskonałe arty w stylu gore... Poza tym jest sadystką, podobnie jak ja :crazytwi2:

 

10 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Ponysona jest śliczna... bardzo dobrze dobrane kolory i ten znaczek. Bardzo mi się podoba również futerko opadające na kopytka. 

Ostatni obrazek jest interesujący ponieważ bardzo dobrze oddałaś smutek.

/).3.(\

Kolor sierści wyszedł zbyt szaro, ale przyznaje się bez bicia, że pierwszy raz w życiu rysowałam białego kucyka na białej kartce  ._.

Co do ostatniego- mojemu dilerowi ta się spodobał ten rysunek, że kilka minut potem wysłała mi wiadomość z pytaniem czy mogę jej to wysłać? :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Luna znowu powraca, jednak nie z wakacji na księżycu lecz urwała się z magicznej szkoły aby do edukować się, kiedy nie było jej przez te tysiąc lat! :luna3:

 

A tak serio... Tak, nadal jeszcze egzystuję ku udręce kilku ludzi :crazytwi3:

Znalazłam niewielką chwilę dla siebie pomiędzy lekcjami a nauką i zadaniami... Jako, że mamy październik a dla artystów październik to nic innego jak Inktober. Tak, tym razem chce się zmierzyć z tym niesamowitym challengem, którego zasady są dosyć banalne - masz zrobić rysunek przy użyciu tuszu.

Oczywiście, pracuję również nad innymi rysunkami ale WIPy pojawią się w swoim czasie. :twilight2:

 

Enjoy! :lunaderp:

 

Spoiler

_inktober_2018__tranquil_by_victoria_lun

 

  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

 

  Odkryj ukrytą treść

Czy pamiętasz o tworzeniu jakichś uroczych kucykowych bobasów?! :soawesome:

 

O tak ^^ też na to czekam z niecierpliwością. :starcute:

Co do obrazka to jest naprawdę bardzo ładne. Grzybień Biały?!? :starcry: Ehh cieszę się, że istnieje również nazwa Lilia Wodna. :ourtown:

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 3 - gotowanie czas zacząć <3

 

Spoiler

_inktober_2018__magic_roasted_by_victori

 

22 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

O tak ^^ też na to czekam z niecierpliwością. :starcute:

Co do obrazka to jest naprawdę bardzo ładne. Grzybień Biały?!? :starcry: Ehh cieszę się, że istnieje również nazwa Lilia Wodna. :ourtown:

Będzie Wam potrzebna duża ilość cierpliwości...

Na szczęście mamy drugą nazwę tego kwiatuszka :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Day #4 // Spell

Spoiler

_inktober_2018__light_spell_by_victoria_

 

Niestety, to prawdopodobnie ostatni mój art z cyklu Inktober, ponieważ nie jestem w stanie pogodzić nauki z codziennym challengem, jednak spróbuję za jakiś czas ponownie coś stworzyć przy pomocy tuszu :'3

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...