Skocz do zawartości

Księżycowe Kredki czyli prace Junaka- wersja ołówkowo-farbkowa (i nie tylko)


Recommended Posts

Ten art jest piękny. Szkoda, że nie zrobili tego w czasie wakacji tylko teraz... no ale co poradzić.
Przyznam się, że na samym początku jak zobaczyłem kawałek zdania o ostatnim arcie to mnie zmroziło... ale potem było lepiej. :ourtown:  Niechciałbym przeczytać czegoś w stylu, że to Twój ostatni art. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent dla mojej znajomej z okazji jej urodzin :twilight7:

Mam nadzieję że (nie) jest za bardzo straszny ^^

Spoiler

hell_o__by_victoria_luna-dcpb5yg.jpg

 

·  ·  ·

 

Dnia 8.10.2018 o 00:21, Starlight Sparkle napisał:

Przyznam się, że na samym początku jak zobaczyłem kawałek zdania o ostatnim arcie to mnie zmroziło... ale potem było lepiej. :ourtown:  Niechciałbym przeczytać czegoś w stylu, że to Twój ostatni art. 

Nie planuję zrezygnować z rysowania ponieważ za bardzo się wciągnęłam ^^

Edytowano przez Victoria Luna
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeju jaka ona słodka :starcute: Świetny rysunek i te Twoje charakterystyczne pyszczki kucyków. Wystarczy rzut oka i już wiadomo komu należą się gratulacje.
Bardzo fajnie zrobiona grzywa i to puchate uszko... aż by się chciało podrapać. :MJTQO:

Kolejną sprawą są bardzo dobrze wykonane oczy... długie rzęsy i różowy kolor fajnie podkreśla je i zwraca uwagę. W całym obrazku jest tylko jedna rzecz, którą bym poprawił. Otóż jak róg kucyka schodzi w dół i łączy się z głową to z jednej strony fajnie ukryte jest to za grzywą, ale z drugiej strony kończy się zbyt ostro. Uważam, że kreska powinna być delikatnie zgięta by łagodnie łączyła się z łepkiem kucyka. To tylko moje zdanie i sugestia... można zawsze przetestować, ale nie narzucam, a i nie psuje mi to odbioru bowiem art jest świetny 9/10. :boredstarlight:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hańba mi po raz drugi! Nie było mnie tutaj aż od listopada?! Czemu nie krzyczeliście na mnie? :v

Mniejsza... Ostatnio zrobiłam dwa rysunki, z czego jeden był skończony dwa tygodnie temu, ale że ja to ja, dopiero teraz wrzuciłam go na DeviantArta...

 

Enjoy!

 

Spoiler

plumeria_by_victoria_luna_dcyiebb-pre.jp

 

Spoiler

kirin_queen_by_victoria_luna_dcyiebg-pre

 

  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz możemy Ci aktywować usługę Cheerful alarm... co tydzień będzie krzyk na PW. :lol: Ale nie wiem, czy rozsądnie jest się na to godzić.

Jeśli zaś chodzi o rysunki, to kwiatki są świetne...

Kirin natomiast to zupełnie inna historia. Jest po prostu śliczny. Ta grzywa i te kopytka super. I podpis mi się rzucił w oczy... za to przy kwiatkach jest taki niewidoczny i trzeba było go poszukać. :dunno:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochani :twilight2:

 

1 godzinę temu, Cheerful Sparkle napisał:

Może uznaliśmy, że prawdziwa sztuka potrzebuje czasu, aby dojrzeć, a popędzanie artysty temu nie służy... :shrug:

Czasami warto rzucić we mnie książka czy uderzyć kijem :) Raz oberwałam książką od chemii od takiej nauczycielki wspierającej, która pomagała mi w nauce. Dzięki takiemu zabiegowi dostałam piątkę z testu :D

 

14 minut temu, Starlight Sparkle napisał:

Jeśli chcesz możemy Ci aktywować usługę Cheerful alarm... co tydzień będzie krzyk na PW. :lol:

Raczej raz na miesiąc wystarczy :D

 

15 minut temu, Starlight Sparkle napisał:

Jeśli zaś chodzi o rysunki, to kwiatki są świetne...

Kirin natomiast to zupełnie inna historia. Jest po prostu śliczny. Ta grzywa i te kopytka super. I podpis mi się rzucił w oczy... za to przy kwiatkach jest taki niewidoczny i trzeba było go poszukać. :dunno:

Martwiłam się, ponieważ bałam się że będzie aż za widoczny w przypadku plumerii. Natomiast przy Kirinie akurat tak wyszło xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardzo dobrze... Niepotrzebnie się martwiłaś. 

Przy kwiatkach nie rzucił mi się w oczy, co jest plusem. Można było spokojnie obejrzeć rysunek bez zwracania uwagi na podpis autora. Natomiast przy Kirinie jest w idealnym miejscu i jak dla mnie naprawdę pasuje. Dlatego, że jest pod kątem idealnie z linią ogonka i podkreśla jeszcze bardziej cały rysunek. Duży plus za umiejscowienie go w tym miejscu. :rdhug:

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Super... jak zresztą zawsze :NjdaT:

Podoba mi się pierwszy rysunek. Ta grzywa, ogonek i skrzydła... jeju skrzydła są wykonane genialnie i z dbałością o szczegóły. Jedynie uważam, że pyszczek wyszedł dziwnie. :dunno: Oceniłbym to na 8/10.

Rysunek drugi i trzeci są do siebie bardzo podobne i ciekawe. Kucyki przedstawione jak dla mnie dostojnie, a skrzydła rozłożone majestatycznie. Hmm nigdy nie myślałem, że Daybreaker może być taka spokojna. :dunno: To jest Daybreaker? :twilight3: 7/10.

Ostatni rysunek jest podobny do pierwszego... również bardzo fajnie narysowane skrzydła. Na początku myślałem, że to Twilight... nasza mała kochana Twilight. Jednak później moją uwagę zwróciły ozdoby na kopytkach i to spojrzenie hmm czyżby to była księżniczka Twivine Sparkle? :twilight3: 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam mały błąd, ponieważ księżniczki powinnam wrzucić do działy Digital...  Kiedy to wrzucałam byłam tak śpiąca, że prawie zasnęłam, kiedy to wrzucałam ...
Szybciutko poprawia gafę.
Te księżniczki można było kupić w formie zakładek na Krakowskim Pony Meecie 18.2... W sumie mam jeszcze kilka, które nie poszły do pieca, więc jest jeszcze szansa ich zakupienia Jest jeszcze wersja z Dashie, lekko zmieniona ale też w formie zakładki.

11 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Hmm nigdy nie myślałem, że Daybreaker może być taka spokojna. :dunno: To jest Daybreaker? :twilight3:

Nope Postanowiłam zrobić redesing naszych księżniczek, by było nieco inne. Przyznam się, że bardziej się namęczyłam z tłem niż z samymi postaciami xD

 


 

Właśnie zrobiłam skan mojego nowego dzieła (które nadal ma status WIP xD), więc, moje drogie kartofelki, łapcie arciocha z moją An :3

Spoiler

antilia__lineart_by_victoria_luna_dd467y

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne... taka puchata wprost do przytulania :NjdaT: Te skrzydła są świetne, ale również przez ilość detali wyglądają troszkę jak gdyby były z innej bajki i bardzo przyciągają uwagę... dominują wręcz na rysunku. Sama postać jest bardzo fajnie narysowana tak delikatnie, a pyszczek chyba nieco zaokrąglony hm czyżby koniec się zbliżał kwadratowych pyszczków, dzięki którym bez problemu można było wskazać Twoje dzieła? :twistare:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...