Skocz do zawartości

Szukam pomocy do czasopisma!


Axel

Recommended Posts

Drodzy broniacze! Przychodzę do was z koncepcją na taki "co tygodnik" o naszych kucysiach. Szukam także pomocy, bo nie wiem od czego zacząć. Na jakiej stronie stworzyć? Jakie tematy umieścić? Jaki tytuł? Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś by napisał co sądzi na ten temat i może podsunął swoje pomysły:pinkie4:

  • wtf 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Axel napisał:

Drodzy broniacze! Przychodzę do was z koncepcją na taki "co tygodnik" o naszych kucysiach. Szukam także pomocy, bo nie wiem od czego zacząć. Na jakiej stronie stworzyć? Jakie tematy umieścić? Jaki tytuł? Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś by napisał co sądzi na ten temat i może podsunął swoje pomysły:pinkie4:

Przepraszam bardzo, że niszczę twoją motywację, ale... jeśli nawet chcesz coś takiego zrobić to nie przychodzisz tu, by ktoś mądry Ci wszystko powiedział, tylko:

Zaczynasz od czegoś, wymyślasz nazwę, mniej więcej do kogo to jest skierowane czasopismo (czasopisemko, bo to nie może być duże :v), pomysły na tematy... cokolwiek. Wtedy dopiero ktoś, kto by chciał Ci pomóc (nie zrobić wszystko za ciebie, bo na chwilę obecną jest to prośba właśnie o to żeby ktoś odwalił za Ciebie całą robotę) by widział, że masz motywację i umiesz coś zrobić, a także, że to może się udać.

 

Radzę spróbować na początku coś samej zrobić, pogrzebać w internetach, pogadać z ekipą z equestria times, a potem wrócić.

Ale i tak życzę powodzenia :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być tygodnik to raczej ewentualnie podsuwający to, co się dzieje w fandomie MLP/EQG  w ciągu tygodnia np rozdział jakiegoś (jednego całego, bądź jakiegoś rozdziału) tekstu fanowskiego a być może analiza jednego lub kilka artu(ów) zdanego  tygodnia.I jakieś inne ciekawostki. Myślę, że przy dobrej składni, chęci może taka gazetka być czymś godnym do przeglądnięcia (przeczytania) przez fandom MLP/EQG;).   

Edytowano przez Król Etirenus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowe podsumowania średnio mają sens biorąc pod uwagę taką małą stronkę jak For Glorious Equestria i tamtejsze Niedzielne Aktualności. Kolejny fandomowy zin też się nie rozejdzie - mamy EqT. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale w tym wypadku naprawdę nie widzę szans na powodzenie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Axel napisał:

Drodzy broniacze! Przychodzę do was z koncepcją na taki "co tygodnik" o naszych kucysiach. Szukam także pomocy, bo nie wiem od czego zacząć. Na jakiej stronie stworzyć? Jakie tematy umieścić? Jaki tytuł? Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś by napisał co sądzi na ten temat i może podsunął swoje pomysły:pinkie4:

 

To ja wyleję kubeł lodowato zimnej wody. 

1. Bez względu na starania będziesz mieć mało czytelników. W dzisiejszych czasach ludzie nie przepadają za czytaniem. Wolą filmiki na youtube. 

2. Przychodzisz do nas z "koncepcją", na którą nie masz żadnych pomysłów? Poważnie? :oops: 

3. Sama nie dasz rady

 

Kilka porad

1. Załóż grupę lub stronę na facebooku. To dziecinnie proste w stworzeniu i prowadzeniu. Łatwo też znaleźć pomocników (znajomi z fandomu). 

2. Zanim to zrobisz, napisz sobie np. w Wordzie kilka przykładowych wpisów, a nawet zrób pierwszy numer. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy pomysłów starczy ci więcej niż na pół numeru.

 

Kilka pomysłów

1. Mini-gazetka: newsy, krótkie opisy odcinków, opisy kucyków ("wszystko co powinieneś wiedzieć o [imię kuca]) i inne drobnostki. Większymi tekstami zajmuje się Equestria Times

2. Fikcyjna gazetka z Ponyville - zmyślone wiadomości, listy od czytelników i takie tam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...