Skocz do zawartości

Zapytaj Sunset Shimmer


Recommended Posts

Witam wszystkich w temacie zapytaj Sunset Shimmer!

 

Właśnie tu możecie rozmawiać z Sunset Shimmer i zadawać jej pytania!

Oczywiście są wszelkie granice co do zapytajki - miejcie na uwadze, że nie można tu nikogo wyśmiewać, itp. Także proszę o zachowanie kultury!

Wystarczy tylko czekać aż ktoś napisze z odsieczą!

Także pytajcie Sunset Shimmer i do dzieła!

 

Edytowano przez Zafira
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bleflar napisał:

Pytanie

1. Czy nie denerwuje cie to że w głównym serialu stworzyli dosyć podobną do ciebie postać na twoje miejsce i w dodatku nigdy nie jesteś wspominana w serialu jakby próbowali wymazać całe EG z kanonu?
2. Nie mogłaś od początku ukraść korony zamiast czekać na koniec wyborów? Zaoszczędziło by ci to dużo czasu i wysiłku a Twilight nie miałaby czasu na zebranie przyjaciółek (a raczej kompletnie obcych osób z podobnym charakterem) i walnięcia cię tęczowym laserem zniszczenia i zmiany charakteru.

3 (do opiekuna) Jak to możliwe że po napisaniu dwóch postów stałeś się opiekunem?

1. Przyznaje, trochę mnie to denerwuje, a nawet bardzo!

2. No w sumie to racja, ale z drugiej strony mogłabym ją uwięzić w świecie ludzi a sama ukraść jej koronę i być z powrotem w świecie kucyków, miałabym ją z głowy, lecz troszkę mi nie wypaliło.

3. No najpierw to zaczęłam od napisania podania, powiedziałam jak to wszystko będzie wyglądało, i jakie następne tematy będę chciała realizować, i jakoś tak poszło, jestem opiekunem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jakubas18 napisał:

Pytanie ode mnie Sunset:

1. Dlaczego opuściłaś tam ten wymiar Equestrii?

2. Co robiłaś w swoim wymiarze  dopóki nie zamierzałaś ukraść korony Twilight?

3. Czy w tam tym wymiarze był ktoś dla ciebie bliski oprócz Celestii?

1. Poważnie pokłóciłam się z Księżniczką Celestią, ze zdenerwowania opuściłam Equestrię, i obiecałam sobie że nigdy do niej nie wrócę.

2. Jak przybyłam do szkoły Canterlot zaczęłam uważnie się przyglądać uczniom, nie chodziło mi o przyjaźń tylko chciałam żeby mnie wielbili. Co do nauki oczywiście chodziłam na lekcje i uczyłam się, jak to w szkole. Dopiero po kilku miesiącach planowałam ukraść koronę Twilight. Brałam także udziały w balach, żeby dostać więcej głosów zmuszałam ludzi by na mnie głosowali.

3. Jeśli chodzi o świat kucyków to nie miałam nikogo takiego, nie miałam przyjaciół bo mi wcale na nich nie zależało, nie miałam czasu by się tym zajmować. Z rodziną nie mam żadnego kontaktu odkąd uczyłam się u Księżniczki Celestii. W świecie ludzi tak samo nikogo nie miałam.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, PusheenRoza napisał:

Witam Sunset Shimmer!

Mam dwa pytania:

1. Jak ci mijają dni w szkole Canterlot?

2. Jak się czułaś kiedy wróciłaś do Equestrii by odwiedzić Księżniczkę Celestię, i ją przeprosić za swoje czyny?

1. Dni w szkole Canterlot mijają mi dobrze, jak narazie...heh. Od czasu bitwy z syrenami, już nie jest mi tak trudno, i teraz więcej się dogaduję z rówieśnikami.

2. Jak przeszłam przez portal do Equestrii, to czułam smutek za to co zrobiłam kiedyś. :fluttersad: To jest bardzo trudne ponieważ po tylu latach mnie z nią nie było, i dopiero teraz przyszłam ją przeprosić. Wiedziałam że to nie będzie łatwe, ale byłam z Twilight Sparkle, na szczęście, bo sama bym nie dała rady.

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Trochę tu pusto więc ponownie zapraszam do zapytajki. Pytajcie o co tylko chcecie, ale zanim zaczniemy chciałam powiedzieć że wprowadzam nowy tryb zapytajki, oto dwie nowe zasady:

  1. Maksymalnie 3 pytania na post.
  2. Jedna osoba może zadać kolejne pytania dopiero kiedy otrzyma odpowiedź na te poprzednio zadane.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Papeć napisał:

Servus! Ich bin Nervus!

1. Myślisz, że tekst powyżej jest żałosny?

2. Lubisz ciastka?

3. Jak często chodzisz do fryzjera?

1. No jest ok, nie wiedziałam że umiesz Niemiecki.

2. CIASTKA! BARDZO JE UWIELBIAM!

3. No niewiem właściwie to rzadko chodzę do fryzjera, a co nie ładnie wyglądam?

Edytowano przez Zafira
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, misterspauls napisał:

Cześć Sunset jak tam?Jak tam zdrowie?

1.Co sądzisz o szkole Twilight?

2.Czy czytałaś fanficy o was?

3.Co lubisz najbardzej robić?

1. To Twilight ma własną szkołę?! Nie wiedziałam o tym, hmm... może czas zajrzeć w stare progi.

2. Nie, jeszcze nie, ale spokojnie, przeczytam. :)

3. Najbardziej lubię eksperymentować, przebywam w swoim laboratorium bardzo często, i lubię dowiadywać się nowych rzeczy.

A czas płynie mi dobrze dziękuję.:)

Edytowano przez Zafira
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, misterspauls napisał:

Siema Sunset jak tam w szkole?

1.Czy jakiś chłopak zaprosiłby cię na randkę.Poszłabyś?

2.Czy masz już chłopaka?

3.Jak zkończysz szkołę do wrócisz do Equestrii?

PS.Pozdrów od te mnie swoje przyjaciółki?

Siemka, w szkole jest ok, dzięki.

1. Hmm...to zależy.

2. Miałam, ale jak narazie o tym nie myślę.

3. Jeszcze nie. Będę rozwijała swoją naukę w świecie ludzi.

PS: Pozdrowię:)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nightbringer napisał:

Witaj Sunset

 

Ty i twoje przyjaciółki często posługujecie się magią w miejscach publicznych czy kiedykolwiek z tego powodu miałyście kłopoty ? Czy kiedykolwiek odwiedzili was smutni panowie w czarnych garniturach i ciemnych okularach ?

Witaj! 

Powiem ci tak, miałyśmy z dziewczynami raz taką sytuację, że podeszli do nas panowie w okularach i mundurach. Bardzo się zdziwili gdy nas zobaczyli. Spytali się co my robimy, i odpowiedziałyśmy że, próbujemy złapać bandytę, a oni powiedzieli że jesteśmy niesamowite i pozwolił nam łapać przestępców i ratować świat. Właściwie to nasz obowiązek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Triste Cordis napisał:

1. Sunset. jedno mnie zawsze zastanawiało. Uciekłaś do Equestrii w barzdo młodym wieku. Brałaś pod uwagę to, że ktoś z rodziny będzie zrozpaczony?

2. Jak zareagowałaś gdy dowiedziałaś się, że ludzie jedzą kucyki? 

1. Moi rodzice wysłali mnie do szkoły Canterlot, do Księżniczki Celestii. Kiedy zdałam wszytskie egazminy, zostałam na dłużej w Canterlot, uczyłam się pod okiem Celestii. W tamtej chwili zapomniałam o wszytskich i o wszystkim, oprócz nauki i magii oczywiście. Gdy uciekłam byłam zbyt rozpaczoa tym wszytkim żeby o kimś w tej chwili myśleć.

2.  Bardzo się w tedy zaniepokoiłam!!!  BO MYŚLAŁAM ŻE ZJEDZĄ WSZYTSKICH W EQUESTRII! A raczej sobie to tak wyobraziłam.:fluttershy2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

@misterspauls a czuję  się  całkiem dobrze choć byłam na "długiej wycieczce" ale wróciłam i to jest ważne

Dnia 9.10.2018 o 21:15, misterspauls napisał:

Cześć Sunset jak tam?

1. Wrócisz kiedyś do Equestrii?

2. Co sądzisz o swoich ludzkich przyjaciół?

3. Co sądzisz o moim fanfiku? ( Człowiek w Equestrii ) tylko pytam z ciekawości.

PS. Pozdrowiłaś już swoje przyjaciółki od te mnie?

1. Kiedyś może wrócę, ale nie teraz, bo mam dużo przyjaciół tutaj w tym wymiarze

2. Są fajni ogólnie, choć czasem potrafią zdenerwować, ale zawsze mogę na nich liczyć

3. Nie czytałam, ale muszę zeknąć bo tematyka wydaje się ciekawa

I nie pozdrowiłam od ciebie przyjaciółek, ale na pewno zrobię to w najbliższym czasie, a i jako iż wróciłam zachęcam do zadawania pytań ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cześć Sunset!! Co u ciebie moja płomyczku? Dawno do siebie nie pisali. Mam kilka pytań do ciebie.

1. Co sądzisz o technologi ludzi?

2. Co sądzisz o ludziach? ( Tak szczerze )

3. Lubisz prowadzić samochód? :flutterblush:

Pozdrawiam serdecznie i miłego wypoczynku.

Edytowano przez misterspauls
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 6.02.2020 o 20:13, misterspauls napisał:

Cześć Sunset!! Co u ciebie moja płomyczku? Dawno do siebie nie pisali. Mam kilka pytań do ciebie.

1. Co sądzisz o technologi ludzi?

2. Co sądzisz o ludziach? ( Tak szczerze )

3. Lubisz prowadzić samochód? :flutterblush:

Pozdrawiam serdecznie i miłego wypoczynku.

 

 

Oh wItaj mój miły. Wybacz, że ty;e to trwało. Proszę oto twoje odpowiedzi.

1. Cóż, w Equestrii posiadamy technologię, lecz jest ona bardzo ograniczona, porównując do tej, jaką zastałam w świecie ludzi. Jest tu wiele fajnych nowinek, które ułatwiają życie. Dzięki pojazdom mechanicznym możemy dostać się na drugi koniec świata i to bez użycia magii. Internet to istne cudeńko. Można w nim znaleźć każdą potrzebną informację, porozmawiać z ludźmi z całego świata i obejrzeć masę filmów. Zachwyciły mnie też proste urządzenia jak automatyczny odkurzacz czy mikrofala. Uważam, że dzięki technice życie jest prostsze. Aczkolwiek jest kilka rzeczy, które mi się nie podobają. Auta spalinowe generują zbyt wiele zanieczyszczeń. Ludzie stali się leniwi przez maszyny, jakie za nich wykonują pracę, jak zmywanie naczyń, sprzątanie itd. Nawet do liczenia pieniędzy potrzebna jest maszynka. Jak się włączy jeden film na popularnym serwisie, zaraz potem ogląda się jeszcze jeden i kolejny, a potem uświadamiamy sobie ile godzin już minęło. Podobnie z resztą jest z konsolą do gier. Zaczniesz grać i nie możesz przestać, a czas leci.

 

Ps. Sama gram na PS4 a moją ulubioną grą jest Obcy: Izolacja.

 

2. Ludzie są zupełnie jak kucyki. Zarówno tu jak i w Equestrii możemy spotkać tych złych i dobrych. Różnimy się tylko anatomią, do której musiałam przywyknąć.

 

3.Tylko, jeśli zaprosisz mnie na sushi ;) A nie czekaj... Zdawało mi się, że jest tu zupełnie inne pytanie. Hmmm...

Jak już wspomniałam wcześniej, bardzo lubię jazdę samochodem. Z początku nie szło mi najlepiej, ale cóż.. Praktyka czyni mistrza.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
 

PicsArt_06-07-10.50.46.jpg

 

Hej @Rapony :)

Witaj cukiereczku. Widzę, że jesteś nowy na forum. Na pewno znajdziesz tu wiele interesujących rzeczy.  A teraz nie przedłużając przechodzimy do pytań i odpowiedzi.

 

1. Gdzie spędziłaś pierwszą noc w świecie ludzi?

 

 

Pierwsze trzy noce spędziłam w szpitalu. Kiedy przeszłam przez portal, nie bardzo wiedziałam co się ze mną dzieje. Byłam w zupełnie innym ciele. Pierwsze co zrobiłam, to eksploracja okolicy. Pech chciał, że wpadłam pod samochód. Na szczęście skończyło się na paru połamanych żebrach. Potem zajęli się mną rodzice tamtej drugiej Sunset, myśląc, że jestem ich córką. Może uda mi się namówić Dartha do napisania opowiadania o moim początku w świecie ludzi. Sam komiks o tym wydarzeniu pokazał bardzo dużo, ale nie wszystko. Historia jest nieco bardziej zawiła...

 

 

2. Czy denerwuje cię Pinkie Pie? 

 

 

W zasadzie to nie. Owszem, jest szalona i czasem na siłę pragnie kogoś uszczęśliwić, ale musimy akceptować przyjaciół, takimi, jacy są. Tylko wtedy możemy mówić o prawdziwej przyjaźni. Poza tym, bez niej było by strasznie ponuro. Każda z nas jest elementem układanki i razem tworzymy całość. A skoro mowa o Elementach, przechodzimy do pytania numer 3.

 

 

3. Czy wiesz, że reprezentujesz Element Empatii?

 

 

Wielokrotnie słyszałam to od przyjaciółek. Nie uważam, że to słuszne stwierdzenie. Wszak życie nie polega na wypięciu piersi do przodu i oznajmienie z dumą "Tak! Jestem Elementem Empatii!" Każdy z nas może nim być. Wielu myśli, że empatia to wysłuchanie drugiej istoty i postawienie  się w jej sytuacji. Rzecz wygląda nieco inaczej, mianowicie należy zrozumieć drugiego/ą człowieka/Kucyka/Istotę i pomóc w znalezieniu źródła problemu, czy innej rozterki. Wtedy rozwiązanie wielu spraw samo się ujawnia.

 

 

Serdecznie Dziękuję ci za zestaw pytań 

 

Pozdrawiam i całuję ~ Sunset Shimmer

Edytowano przez D.E.F.S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...