Skocz do zawartości

Film dokumentalny o Bronies


Wonsz

Recommended Posts

Przy okazji filmu powstanie soundtrack. Nie wiem jeszcze ile będzie zawierał utworów, prawdopodobnie będzie to mniej niż 10. Jednak co ważniejsze, będzie zawierał polskie covery 3 kultowych fandomowych utworów, które zaśpiewają Pokemonka i Niepełnosprytna, a reprodukcją instrumentali zajęła się sama Forest Rain! :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Miło patrzeć na Twój zapał ziomeczku :3

Btw. W ten soundtrack będzie w jakiś sposób wchodził ten Pony(Brony)Swag co był nagrywany lata temu i miał wziąć w nim też udział JJayJoker, ale coś nie pykło? c:

Kurde... chciałbym pojawić się jeszcze na jakimś większym meet'cie, ale było mi (nam) dane być tylko na MEC'u :T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zdzichów Dwóch napisał:

Miło patrzeć na Twój zapał ziomeczku :3

Btw. W ten soundtrack będzie w jakiś sposób wchodził ten Pony(Brony)Swag co był nagrywany lata temu i miał wziąć w nim też udział JJayJoker, ale coś nie pykło? c:

Kurde... chciałbym pojawić się jeszcze na jakimś większym meet'cie, ale było mi (nam) dane być tylko na MEC'u :T

Postaram się, żeby poskładany utwór pojawił się tam, jeśli uda mi się znaleźć pliki. A co do meeta to zapraszam na Kucykon 2019 :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wonsz napisał:

Postaram się, żeby poskładany utwór pojawił się tam, jeśli uda mi się znaleźć pliki. A co do meeta to zapraszam na Kucykon 2019 :D

Fajnie wiedzieć :D

Jest już może mniej więcej przewidywany okres premiery tego filmu? :P

Co do Kucykona to widzę że szykuje się coś eleganckiego, ale niestety życie mam na tyle zawalone, że nie mogę sobie na to pozwolić :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2019 o 06:02, Zdzichów Dwóch napisał:

Jest już może mniej więcej przewidywany okres premiery tego filmu?

Ze względu na duże problemy finansowe w moim życiu premiera na pewno nie odbędzie się w tym roku. Jednak do końca tego roku powinienem dysponować co najmniej jednym zwiastunem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem właśnie od Forest Rain pełny instrumental do pierwszego utworu. Wysłałem go już do pisarki tekstów, a potem poleci do wokalistki. Chciałbym bardzo na Kucykonie zaprezentować gotowy utwór, ale może mi się to nie udać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Przy dobrych wiatrach będę mógł zaprezentować pierwszy trailer jeszcze przed finałem serialu. Mam już wybraną muzykę, ogólny zamysł, muszę sobie rozpisać nieco dokładniej co i jak, do tego przejrzeć moje archiwa w poszukiwaniu wybranych materiałów, nakręcić kilka scen specjalnie pod zwiastun no i to tyle. Jedynym co mnie w tej chwili ogranicza są pieniądze, których nie mam, bo wyjazd na BronyCon mnie wyczyścił z kasy totalnie :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

2 tygodnie temu w Krakowie odbył się kolejny ponymeet, więc skorzystałem z okazji i przeprowadziłem wywiad z Sz6stym, starym fandomowym wyjadaczem, który był jeszcze do niedawna był zaangażowany w życie fandomu w Krakowie i Polsce, zaczynał w odległym 2011 roku, w międzyczasie dając nam wiele ponymeetów w Krakowie czy konwenty My Little Konwent i Pony Congress. Jego rolą w filmie będzie głównie przybliżyć pierwsze lata istnienia fandomu z jego perspektywy, ponieważ w latach 2012-2013 polski fandom był dość mocno skoncentrowany wokół Krakowa, wiele aktywnych Broniaczy pochodziło z tamtych okolic, Kraków jako pierwszy zaczął organizować meety w formie jaką my znamy (czyli z wynajętą placówką, identami itd.), tam też odbyły się pierwsze aukcje charytatywne, powstała pierwsza formalna organizacja Bronies (Fundacja Canterlot) a także to własnie w Krakowie odbyły się pierwsze konwenty spod znaku MLK i PCG. Dużo ciekawych historii, jestem bardzo zadowolony z tego wywiadu, aż szkoda, że z ponad godziny będę musiał wykorzystać zaledwie kilkanaście minut.

 MppSMwq.png

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Rozpoczynam powoli nieco bardziej zakrojoną akcję promocyjną. W tym miesiącu zaprezentuję pierwszy zwiastun filmu, przy tej okazji prawdopodobnie odpalę zbiórkę na odpalprojekt.pl żeby zebrać nieco dodatkowych funduszy na zrealizowanie ostatnich kilkunastu wywiadów, które są dość kluczowe. Po tym film wejdzie już na dobre w fazę montażu, która powinna potrwać do późnej jesieni.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Przyznam, że oczekuję na film z niecierpliwością, biorąc pod uwagę ilość czasu, pracy i środków weń włożonych. Widać, że zależy Ci na precyzji wykonania a to i dobrze, choć ten fandom w czasie trwania produkcji zdążył się już nieco zmienić... Chciałbym pomóc, ale nie wiem konkretnie w czym, więc jeśli coś jeszcze pozostało do zrobienia, to wal śmiało :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 5.02.2020 o 20:21, Wonsz napisał:

W tym miesiącu zaprezentuję pierwszy zwiastun filmu, przy tej okazji prawdopodobnie odpalę zbiórkę na odpalprojekt.pl żeby zebrać nieco dodatkowych funduszy na zrealizowanie ostatnich kilkunastu wywiadów, które są dość kluczowe. Po tym film wejdzie już na dobre w fazę montażu, która powinna potrwać do późnej jesieni.

Uszanowanko :3

Ja tylko przybyłem zapytać o stan życiowy projektu...

Nie ukrywam, że czekałem, czekam i będę czekał na dalsze losy tego ciekawego przedsięwzięcia :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...