Skocz do zawartości

Austropony i rysunki


Gość

Recommended Posts

Jak na Robienie palcem to wygląda nieźle, choć mam wrażenie, że ten róg niestety wyrasta z oka...

Drażnią mnie te białe piksele przy konturze, a to zblurowowane tło nie wygląda ani trochę estetycznie, tak samo cienie mogłeś zrobić w każdy inny sposób.

Prawe przednie kopytko jest albo złamane albo w połowie przezroczyste.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać wygląda ciekawie i nie jest zbyt wyolbrzymiona, co jest na duży plusik. OC jeszcze można zrobić królami/królowymi, ale to na inny raz.

Mój tablet w ogóle nie obsługuje nic poza penem, więc w takiej sytuacji byłam by w niezłych tarapatach ^^' Więc szacun na mieście :glut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kilka rad i uwag od zawodowej nyndy psującej ludziom nastrój.

1. Nie wiem, z czym pracujesz (wygląda na GIMPa lub innego SAI/Photoshopa), ale zapisuj obrazki jako PNG lub baw się z ustawieniami kompresji dla JPG - niska wartość kompresji skutkuje masą brzydkich przebarwień i przekłamań w obrazie. To tak na przyszłość.

2. Jeśli twój program na to pozwala - rysuj na przezroczystej warstwie. Białe lub kolorowe tło ciężko potem wyciąć z obrazka, co zresztą dobrze widać po białej obwódce wokół Twalota. Jeśli przerabiasz skan, możesz pobawić się ustawieniami warstw (GIMP na pewno ma taką funkcję) - nie jest to idealne, ale pozwala ładnie zamalować cały obszar, bez zabłąkanych pikseli przy konturach.

3. Będę szczera: nie podoba mi się ten kucyk, nawet pomijając moją niechęć do wielgachnych uszek z futerkiem czy mocno "ludzkich" pysków. Gdyby nie kolory grzywy i sierści - nie wiedziałabym, że to Twilight. Szyja jest za cienka, a głowa dziwnie osadzona. Grzywa wygląda na płaską płachtę, przez którą przebija się róg - sądząc po konturach, włosy nie układałyby się w ten sposób wokół jego postawy. To samo z pasemkami, te na grzywce są jeszcze OK, ale na reszcie grzywy biegną w dziwnym kierunku, do tego te idealnie proste refleksy robione gradientem... Nie podobają mi się pozbawione źrenic oczy, płaskie odbłyski robione chyba narzędziem elipsy i krzywa gwiazdka w tle. Cieniowanie też jest bardzo słabe, praktycznie nieobecne.

Doceniam próbę i wysiłek, ale nic poza tym. Przed tobą mnóstwo pracy.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...