Skocz do zawartości

Recommended Posts

image.png.3017019a1a3681e5a69da97ed3319236.pngimage.png.31a2ca12bdca1fbacdf40ac84a584975.png


Imię: Lizbeth Ravencry
wiek: 13
Miejsce zamieszkania: Canterlot
Talent: Walka
Rodzina: Paulin (siostra) Paul (brat) Rodzice: Star Ravencry i Dust Ravencry
Znaczek: Tarcza z księżycem
Historia:  Urodziła się w Kryształowym Królestwie lecz Cała rodzina postanowiła sie wyprowadzić gdy miała 2lata. Podczas zabawy  siostrami złamała róg. Jej rana powstała podczas walki z Podmieńcem. Wtedy w wieku 4 lat otrzymała znaczek. Lizbeth to bardzo przyjacielski kucyk, uwielbia jabłka oraz winogrona. Ma kota który nazywa się Ichigo. 

Ta oc została stworzona w wyniku natchnienia na lekcji historii. Potem modyfikowana około 2 miesięcy wreszcie otrzymała ten oto wygląd ^^.

Tworzyłam postać wraz z przyjaciółkami a jej siostry to poprostu postacie moich bff.

Edytowano przez Yukonora
  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rysunku niestety prawie nic nie widać, postaraj się zrobić wyraźniejsze zdjęcie, bo nawet nie widzę czy to co jest na głowie Twojego kucyka to róg czy ucho. Będzie nieco lepiej jeśli dodasz kolory do swojej pracy. Przydałaby się historia postaci Jakby co to nie krytykuję, staram się tylko pomóc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Yukonora napisał:

Imię: Lizbeth 
Rodzina: Paulin (siostra) Paul (brat)

 

Biedne dzieci...

 

4 godziny temu, Yukonora napisał:

Talent: Walka

 

Przydałoby się doprecyzowanie moim skromnym zdaniem. 

 

4 godziny temu, Yukonora napisał:

Znaczek: Tarcza z księżycem

 

Jak ktoś nie wie że to księżyc, to raczej się nie domyśli. Polecam popracować nad rysunkami. 

Edytowano przez Salto
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bleflar napisał:

Rana na oku, nawet stara może łatwo zostać zakażona. Ale tak, dobry opatrunek czasem ciężko narysować.

 

Ekhem... przepraszam że się wtrącę, ale myślę że dla autorki bardziej chodzi o to, że jest to stara rana, a dokładniej blizna. ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie offtopować.

 

Średnio jest co oceniać - niewyraźne zdjęcie rysunku na kartce z zeszytu i całkowity brak historii OCka. Na co ten pośpiech, po co wrzucać nieukończoną i nieprzemyślaną do końca postać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

1. Napisz historię postaci.

2. Lepiej wrzuć jakieś lepsze obrazki, albo nie dawaj ich wcale.

3. Mało kucykowe te imiona.

4. Ktoś tu się wzorował Tempest Shadow.

 

I tego... Masz 2 dni by dopisać historię postaci. Jeśli do tego czasu to będzie wyglądało tak jak wygląda, to temat poleci do archiwum.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cahan napisał:

Cześć!

1. Napisz historię postaci.

2. Lepiej wrzuć jakieś lepsze obrazki, albo nie dawaj ich wcale.

3. Mało kucykowe te imiona.

4. Ktoś tu się wzorował Tempest Shadow.

 

I tego... Masz 2 dni by dopisać historię postaci. Jeśli do tego czasu to będzie wyglądało tak jak wygląda, to temat poleci do archiwum.

 

A ten temat to jakaś karta postaci do sesji RPG czy ktoś po prostu ktoś prezentuje to, co zrobił? Może nie ma historii a tylko ogólny opis OC i tyle... po co od razu tak reagować. Rozumiem, gdyby to był temat z postaciami wykorzystywanymi do jakiegoś rpga czy innych gier, ale zwykły rysunek plus kilka zdań powinno wystarczyć. Owszem mało ciekawe to wtedy, ale...

Zgadzam się za to, co do punktu 3, że to mało kucykowe imiona i 4 również. :dunno:

  • Lubię to! 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starlight Sparkle raczej chodzi o to, by to forum trzymało jakiś poziom. To nie musi być wypasiona historia. Ale wypadałoby by znalazło się tu cokolwiek. Na chwilę obecną ciężko dopatrzyć się tutaj OCka, jest jedno wielkie nic połączone z obrazkiem, na którym średnio cokolwiek widać.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co tu się dzieje xD 

OC bez historii nie ma charakteru i jest trochę puste. Tak jakby Autorka do was powiedziała "Pooglądajcie sobie jaki ładny kucyk". I to jest okej, ale chyba nie do końca w tym dziale, to raz. 

Dwa - ogółem słabo rozwinięta postać, co do rysunku to ma za długie kopyta, źrenice wychodzą jej poza oko i pyszczek potrzebuje bardziej pyszczkowatego kształtu. Rysować umiesz, ale potrzebujesz wprowadzenia jakiś poprawek i będzie świetnie. A poza tym na lekcji Historii warto posłuchać, a nie rysować. Można się tym nie interesować, ale zawsze posłuchać i zdobyć wiadomości na lekcji warto. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ziemowit napisał:

Ej no co tu się dzieje xD 

OC bez historii nie ma charakteru i jest trochę puste. Tak jakby Autorka do was powiedziała "Pooglądajcie sobie jaki ładny kucyk". I to jest okej, ale chyba nie do końca w tym dziale, to raz. 

Dwa - ogółem słabo rozwinięta postać, co do rysunku to ma za długie kopyta, źrenice wychodzą jej poza oko i pyszczek potrzebuje bardziej pyszczkowatego kształtu. Rysować umiesz, ale potrzebujesz wprowadzenia jakiś poprawek i będzie świetnie. A poza tym na lekcji Historii warto posłuchać, a nie rysować. Można się tym nie interesować, ale zawsze posłuchać i zdobyć wiadomości na lekcji warto. 

 problem w tym.. że ja jestem tak zainteresowana historią że jestem zawsze 2 lekcje do przodu i to co pani mówi... albo nie mówi tylko każe robić zadania... to ja to wiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...