Skocz do zawartości

Witam


Papeć

Recommended Posts

Jestem nowy na tym forum, więc chciałem się przywitać z wszystkimi członkami zrzeszenia fanów kucyków. Mam na imię Jakub. Lat 16. Obecnie staram się nauczyć rysować. Lubię czytać, czasem pograć w gry. Szczególnie lubianym przeze mnie kucem jest :lunalaugh:, lubię także:twilight4: i :fluttershy4:. Generalnie to lubię całe mane 6 :D

Edytowano przez Papeć
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Papeć napisał:

Jestem nowy na tym forum, więc chciałem się przywitać z wszystki członkami zrzeszenia fanów kucyków. 

Witam, 

Spoiler
7 godzin temu, Papeć napisał:

przywitać z wszystki członkami 

7 godzin temu, Papeć napisał:

wszystki

Wszystki, czystki i te sprawy? xd 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać xd.

I spokojnie, ja też robię dużo błędów, więc...

witam, witam, jeszcze raz witam, no i witam...

Co by tu jeszcze... ciastko.

No to pozdrawiam, niech zupa zawsze nie będzie Ci przesolona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orsiro napisał:

Po prostu Papeć, napisał, że chce się nauczyć rysować, no to wsparłem go mentalnie :).

 

No spoko, ale nie zgodzę się, że rysowanie jest o wiele lepsze od grania. To zależy w co gramy i w jaki sposób. Rysowanie rysowaniu też nierówne. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysowanie ma to do siebie, że możesz stworzyć co tylko zechcesz. Nic Cię praktycznie nie ogranicza poza Twoimi umiejętnościami. W graniu natomiast jesteś ograniczony do tego, co wymyślili twórcy i do możliwości świata gry. Oczywiście są mody, ale i one cudów nie uczynią, choć bardzo mogą się zbliżyć. Oczywiście granie w papierowego rpga to zupełnie inna kwestia, bo tam nie ma czegoś takiego jak ograniczenia... oprócz MG.:squee:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

Rysowanie ma to do siebie, że możesz stworzyć co tylko zechcesz. Nic Cię praktycznie nie ogranicza poza Twoimi umiejętnościami. W graniu natomiast jesteś ograniczony do tego, co wymyślili twórcy i do możliwości świata gry. Oczywiście są mody, ale i one cudów nie uczynią, choć bardzo mogą się zbliżyć. Oczywiście granie w papierowego rpga to zupełnie inna kwestia, bo tam nie ma czegoś takiego jak ograniczenia... oprócz MG.:squee:

 

Nope. Jak rysujesz kucyka, to nie będzie to hipopotam. Tak samo jest z grami. Wybierasz jedną w danym momencie, ale nie starczyłoby nam życia, żeby zagrać we wszystkie. Gry też mają nieskończony potencjał i też da się je tworzyć od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rysujesz kucyka, to nie będzie to hipopotam... trochę to bez sensu bowiem jak grasz w wyścigi to nie będzie to fps co ma mniej więcej tyle samo sensu. Chodzi o to, że rysując możesz stworzyć kucyka na gwiezdnym okręcie czy odwiedzającego inne światy za pomocą potężnej magii. Grając w deus exa raczej nie zbudujesz maszyny, która pozwoli Ci się cofnąć w czasie, a rysunek pozwoli przedstawić taką sytuację. Nie chodzi również o ilość gier tylko właśnie o tą jedną... nie możesz jej zmienić tak jak rysunku, bo zawsze masz jakieś ograniczenia... w skyrimie nie polecisz w kosmos albo nie zaczniesz zarządzać jednostkami jak w Warcraft 3.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...