Skocz do zawartości

Cześć :)


Pshemo

Recommended Posts

Cześć, jestem Przemek, lat 18. Jestem nowy na forum, mimo że mlp zainteresowałem się już jakoś 2 lata temu i to zupełnym przypadkiem. Przeglądałem po prostu youtube, gdy w polecanych znikąd pokazał mi się losowy film bronies i coś mnie popchnęło, żeby w niego wejść. Nie zawiodłem się i uznałem, że skoro bronies robią taką dobrą robotę, to coś musi być w tym, że oglądają te kucyki. No więc pewnego dnia, usiadłem sobie i wyszukałem sezon 1, włączyłem i oglądałem, czując się przy tym dziwnie, no bo to jednak kolorowe koniki (xD), ale oglądałem i zacząłem się w to wciągać. Zanim się obejrzałem, to już miałem za sobą sezon 1 i brałem się za drugi. Ta machina była już nie do zatrzymania. To może tyle o tym, jak zacząłem oglądać mlp. Czym się interesuję? Gry wideo (tylko na PC, głównie osu i payday 2, ale nie tylko), czasami pogrywam na gitarze klasycznej, ogólna aktywność fizyczna typu siłownia czy jazda na rowerze, ostatnio zacząłem interesować się trochę grafiką. Ulubiona postać z mlp? Głównie :huhwha:Applejack, ale lubię też Discorda po "resocjalizacji" :discord2:. Mimo tego, każda postać w sumie jest ciekawa na swój sposób. Czy mógłbym dodać od siebie coś jeszcze? Wydaje mi się, że nie, ale może coś pominąłem. W każdym razie, Witam i Pozdrawiam!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"...próbowałeś już tworzyć jakieś grafiki, czy bardziej oglądasz/czytasz na ten temat?"

Aktualnie to nie jest jakieś zaawansowane, ot tyle, że oglądam różne opcje w darmowych programach graficznych i jak czegoś nie ogarniam, to czytam jak to działa gdzieś w internecie. Próbowałem zrobić też coś swojego, ale nigdy nie dokończyłem bo to była tylko kwestia poćwiczenia. :fluttershy4:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...