Jump to content

Cześć :)

Pshemo
 Share

Recommended Posts

Cześć, jestem Przemek, lat 18. Jestem nowy na forum, mimo że mlp zainteresowałem się już jakoś 2 lata temu i to zupełnym przypadkiem. Przeglądałem po prostu youtube, gdy w polecanych znikąd pokazał mi się losowy film bronies i coś mnie popchnęło, żeby w niego wejść. Nie zawiodłem się i uznałem, że skoro bronies robią taką dobrą robotę, to coś musi być w tym, że oglądają te kucyki. No więc pewnego dnia, usiadłem sobie i wyszukałem sezon 1, włączyłem i oglądałem, czując się przy tym dziwnie, no bo to jednak kolorowe koniki (xD), ale oglądałem i zacząłem się w to wciągać. Zanim się obejrzałem, to już miałem za sobą sezon 1 i brałem się za drugi. Ta machina była już nie do zatrzymania. To może tyle o tym, jak zacząłem oglądać mlp. Czym się interesuję? Gry wideo (tylko na PC, głównie osu i payday 2, ale nie tylko), czasami pogrywam na gitarze klasycznej, ogólna aktywność fizyczna typu siłownia czy jazda na rowerze, ostatnio zacząłem interesować się trochę grafiką. Ulubiona postać z mlp? Głównie :huhwha:Applejack, ale lubię też Discorda po "resocjalizacji" :discord2:. Mimo tego, każda postać w sumie jest ciekawa na swój sposób. Czy mógłbym dodać od siebie coś jeszcze? Wydaje mi się, że nie, ale może coś pominąłem. W każdym razie, Witam i Pozdrawiam!

• Upvote 4

Cytat

"...próbowałeś już tworzyć jakieś grafiki, czy bardziej oglądasz/czytasz na ten temat?"

Aktualnie to nie jest jakieś zaawansowane, ot tyle, że oglądam różne opcje w darmowych programach graficznych i jak czegoś nie ogarniam, to czytam jak to działa gdzieś w internecie. Próbowałem zrobić też coś swojego, ale nigdy nie dokończyłem bo to była tylko kwestia poćwiczenia. :fluttershy4:

• Upvote 2