Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Word Of Tanks My Little Pony Skinpack


pepeh

Recommended Posts

My Little Pony Skinpack brings 5 unique high quality “My Little Pony” skins made by Ketrab8.
It features:

T-34-85M Pinkie Pie skin,

IS-3 Princess Luna skin,

Löwe Applejack skin,

Object 277 Rarity skin,

E-100 Rainbow Dash skin;

Skin contains emblems, cutie marks and camo which fits to ponies’ colors.

Link:https://wgmods.net/1768/

Screeny:

Spoiler

2_urFHrpB.png.1600x0_q85_crop_detail_rep

c_UORGh7Q.png.1600x0_q85_crop_detail_rep

d.png.1600x0_q85_crop_detail_replace_alp

 

 


Jeśli ktoś gra w WOT'a to myślę,że się spodoba.Również jeśli mod się przyjmie to jest spora szansa na dodanie większej ilości QŃi i większej ilości czołgów.:fluttershy5:

 

Edytowano przez pepeh
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak wrzuca się tego typu rzeczy na nasze polskie forum, to wypadałoby przynajmniej przetłumaczyć opis :v

 

Po drugie, te skiny są strasznie badziewne, brzydkie i wstyd się w takim pokazać na polu bitwy (nawet jeśli samemu tylko to widzisz xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zgadzam się z osobami wyżej. To z Rarity wygląda najgorzej, zwłaszcza  te oczy, jakby nie patrzeć wyglądają dość niepokojąco. To co jest niby z Luną myślałem, że jest z Twilight. Generalnie rozumiem, że to tylko gra itp., ale dla mnie czołgi z załżenia są w ciemnej kolorystyce i trochę dziwnie wyglądają jak są takie kolorowe. Dwa, tytuł trochę mylący. Przed wejściem w link mogę pomyśleć o miliardach tytułów gier i w zasadzie nie tylko gier. Może ci chodziło o to, żeby tytuł był lekko tajemniczy i taki, żeby większą grupę osób zainteresować, ale mi się wydaje, że ta grupa którą chcesz zainteresować i nie jest zainteresowana, to po wejściu dalej będzie niezainteresowana, tak to trochę działa :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ziemowit napisał:

 To z Rarity wygląda najgorzej.

 

Akurat widać,że ten był najmniej dopracowany,ale jakbyś  zobaczył przeciętnego skina do WOT"a to byś zmienił zdanie.

 

A co do tego,że jest po angielsku to mogę dać po polsku jak Wam źle.

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...