Skocz do zawartości

SystemShy

Recommended Posts

Pora na pierwsze odpowiedzi !!! Zapraszam do czytania

Posealor pytałeś: Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Dołączona grafika

Jackpoint twoje pytanie to: czy interesuje cię już jakiś mały ogierek czy jeszcze nie ?

Dołączona grafika

Darth Evill prosiłeś :Hej Sweetie, pewnie kojarzysz mnie ze szkoly (ten maly szary pegaz, ktory zaleca sie do Scootaloo ) Pozyczylabys mapke Ponyville dla NCMC?

Dołączona grafika

Revero chciałaś wiedziec : Gdybyś mogłabyś wybrać sobie cutie mark jakby on wyglądał?

Dołączona grafika

Slender Mane pytał: Przytuliła byś mnie ? (3 metry, długie ręce i nie mam twarzy)

Dołączona grafika

Applejack12 zastanawiał sie czy : Czy chcesz żeby Twilight pilnowała cię jak Rarity była zajęta?

Dołączona grafika

Arjenie pytałeś : Skąd u Ciebie w takim wieku tak zaawansowane zdolności lingwistyczne? (tudzież językowe?)

Dołączona grafika

To by było tyle na dziś , jak ktoś chce podyskutować na temat tych odpowiedzi to zapraszam do odpowiedniego tematu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja odpowiedzi!!

Zapraszam do czytania:

Applejack12 pytałes: Spotykasz photo finish co robisz?

Dołączona grafika

Tric chciałeś wiedzieć: Co robisz kiedy nie jesteś w towarzystwie kurczaka i Apple bloom? masz jakieś hobby?

Dołączona grafika

Aresie Prime zadałes kilka pytan:Jakie jest twoje ulubione danie ?

Dlaczego nie próbujesz zapisać się na lekcje śpiewu ? Masz przecież taki ładny głos.

Jaki jest twój ulubiony zespół muzyczny ?

Dołączona grafika

oraz : Czy to prawda że podkochujesz się skrycie w Spike'u ?

Dołączona grafika

SzymeX chciał wiedzieć : Czy Rarity nadal jest taka... nudna?

Czy po tych siostrzanych zawodach coś się zmieniło?

Dołączona grafika

jak zawsze dziękuje za pytania i zapraszam do

rozmowy na temat samych odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie ponownie, kochani! Wybaczcie za tę przerwę, ale, wbrew pozorom, młoda klacz ma całe mnóstwo obowiązków! Chociażby szkoła...

Nie przedłużając, zaczynajmy!

Jesteś jednorożcem to znasz jakiś czar?

Czar? Niestety nie...

Kiedyś Twilight chciała mnie nauczyć prostego zaklęcia Iluminacji... Po trzech dniach bezowocnych prób dałyśmy sobie spokój...

Jak przebiegła rozmowa z Księżniczką Luną na temat podróży na księżyc? Nie zdenerwowała się?

Nie, nie zdenerwowała się... Ale nie była zachwycona moim pytaniem...

Powiedziała mi tylko, że to dla Niej dosyć drażliwy temat, ale kiedyś mi o tym opowie...

Czy zastanawiałaś się nad tym czy śpiewanie mogłoby być twoim przeznaczeniem?

Oczywiście! Cały czas myślę o moim przeznaczeniu! A śpiewanie to jedna z moich pasji!

Przyjaciele mówią mi, że jestem w tym naprawdę dobra!

Może masz rację i właśnie to jest moim przeznaczeniem... Czas pokaże...

Lubisz czekoladę?

To chyba oczywiste! Uwielbiam!

Kiedyś, z okazji moich urodzin, Rarity przyniosła wieeeeelki tort czekoladowy i nim się obejrzała, zjadłam ponad połowę!

Nie była wtedy zachwycona...

Lubisz banany? Lub... ogólnie owoce?

Bananów nie miałam okazji spróbować, gdyż nie są zbytnio popularne w Ponyville.

A z owoców najbardziej lubię jabłka. Najlepsze rosną na Akrach Słodkich Jabłek, oczywiście!

Co najbardziej cenisz wśród swoich dwóch przyjaciółek, Sweetie Belle?

W Applebloom imponuje mi jej pracowitość. To chyba cecha rodzinna w rodzinie Apple. Ale ja nie chciałabym tak pracować. Wolę coś... mniej męczącego. Na przykład szycie...

Scootaloo z kolei to niepohamowana żywiołowość. Nie mam pojęcia, skąd ona ma tyle energii, żeby całe dnie szaleć na swoim skuterze! Ja sama powinnam być trochę żywsza, ale Rarity mówi, że dama nie musi biegać w kółko, tylko ma olśniewać...

Witaj Sweetie Belle, mam dwa pytanka:

1) czy lubisz Spike'a i co sądzisz o smokach ?

2) Czy zrozumiałaś jaki wielki błąd popełniłaś kłócąc się z przyjaciółkami w ogrodzie Canterlotu ? A właściwie co za idiota postawił tam Discorda, może mieliście na ten temat coś w szkole ?

Lubię Spike'a, uważam że jest całkiem słodki jak na smoka.

Ale on to wyjątek, bo inne, większe smoki, są okropnie przerażające! Te ich ostre łuski! Brrrrr!

Och, tylko nie to! Słyszałam już to dziesiątki razy! To nie jest moja wina, że moje przyjaciółki są takie kłótliwe!

To nie była TYLKO moja wina!

A co do Discorda, owszem, uczyłam się o nim w szkole. Krążyły wszak plotki, że stoi, zaklęty w kamień, w ogrodach Canterlotu, ale nikt nie brał tego na poważnie. Wszyscy myśleli, że to tylko legenda. A tu taka niespodzianka...

Jak myślisz, który z Elementów Harmonii najlepiej by do ciebie pasował?

Element Życzliwości, niewątpliwie!

Moja siostra zawsze poucza mnie, że młoda dama powinna być życzliwa dla wszystkich. Chyba, że ktoś jest niewychowanym gburem!

Cześć Sweetie Belle!!!

Czy masz jakieś zwierzątko?

Lubisz sok?

Nie mam zwierzątka. Jakiś czas temu dostałam od Fluttershy ślicznego szczurka, ale nie mogłam go zatrzymać, bo podgryzał mojej siostrze materiały na sukienki. W sumie szkoda, bo się do niego przywiązałam..

Lubię sok, najbardziej pomarańczowy. Jedna szklanka co poranek i jestem wesoła przez cały dzień! A ile witamin!

mógł bym cie spytać sweete jak przebiegła wasza ostatnia krucjata. i co podczas niej nawyprawiałyście. znów pewno brak znaczków. za to całe w czym popadło upaprane

Tak, to prawda, ale nie musiałeś nam tego przypominać!

To nie było miłe! Przecież sam wiesz, że staramy się zdobyć nasze Znaczki z całych sił!

I tak, to prawda, upaprałyśmy się. A właściwie to Scootaloo nas upaprała, jeżdżąc na skuterze po świeżym błocie!

Na razie to tyle, moi mili! Dziękuję za pytania i zapraszam do zadawania następnych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak tam u Rarity?Czy ma czas na zabawę ze swoimi przyjaciółkami?Czy jest nadal zajęta robieniem sukien?

A nie powinieneś jej o to zapytać? Nie wiem, czy mogę o tym mówić...

Cóż... Wielkimi krokami zbliża się coroczny pokaz mody zimowej w Canterlocie i moja siostra stara się jak najlepiej do niego przygotować... Ale dla przyjaciółek zawsze znajdzie czas!

Hej Sweetie Belle

Czy mogę cię prosić o zrobienie jakiejś słodkiej i pociesznej minki?

Wyglądasz wtedy tak uroczo...

Oczywiście, dla mojego uroczego fana wszystko! Proszę, oto moje zdjęcie, specjalnie dla Ciebie:

Dołączona grafika

Wyglądam na nim słodko, nieprawdaż?

Wolałabyś w przyszłości śpiewać czy raczej zostać krawcową jak Rarity?

Sama już nie wiem... Szycie nie idzie mi najlepiej, mimo że Rarity mnie wciąż tego uczy...

Śpiewanie przychodzi mi z większą łatwością, zdecydowanie!

Cześć Sweetie Belle, moja ulubiona z CMC :fluttershy5:

Nie sądzisz, że Twoim talentem jest śpiewanie? Powinnaś częściej śpiewać, wszyscy to lubią :)

Lubisz czytać książki?

Czy Rarity poświęca Ci dużo czasu, kiedy u niej jesteś?

Którą z mane6 (oczywiście poza siostrą) lubisz najbardziej?

Ulubiona? Dziękuję! Jesteś taki miły!

Zgadzam się, śpiewanie to jest to, co robię najlepiej! Uwielbiam śpiewać! Inni także lubią mój śpiew!

Lubię czytać, ale wolę spędzać czas na powietrzu, zwłaszcza z moimi przyjaciółkami.

Pewnie, że tak! Rarity to moja ukochana siostra i dba o mnie! Bawimy się cały czas!

Och, nie wiem... Wszystkie lubię... Ale sądzę, że najbardziej Fluttershy, jest taka sympatyczna! I odważna, wbrew pozorom!

Dziękuję Wam za pytania, kochani! Jesteście dla mnie tacy mili!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, kochani, tu wasza Sweetie! Już po zabawie z okazji Nightmare Night, więc mam trochę czasu, aby odpowiedzieć na pytania!

hejka Sweetie :):sweetie2:

jestem tu pierwszy raz , ale zadam ci kilka pytań ( nie wiem czy już były ) , którą princess lubisz najbardziej ?

co robisz w wolnych chwilach , po za siedzeniem na forum :) i zdobywaniu znaczka ?

jak idzie ci w szkole i czy ją lubisz ?

umiejąc tak dobrze śpiewać , dlaczego robisz , to tak rzadko ?

ps jesteś moją ulubioną śpiewaczką w całym mlp :)

Z Księżniczek najbardziej lubię Lunę. Tak świetnie się z nią bawimy co roku podczas Nightmare Night!

Dołączona grafika

Cadance i Celestia też są bardzo miłe, ale Cadance ciągle przebywa z Shining Armorem, a Celestia jest zajęta rządzeniem, więc nie mają dla nas teraz czasu...

W wolnych chwilach układam nowe piosenki, próbuję też trochę szyć i całkiem nieźle już mi idzie! Ale do poziomu Rarity jeszcze dłuuuugi trening...

W szkole radzę sobie średnio, ostatnio miałam problemy z nauką o zwierzętach, ale Fluttershy mi pomogła. Ona jest taka miła i uprzejma!

Lubię szkołę, szkoła jest zabawna, a pani Cherilee jest taka radosna i zawsze nam pomaga! No i w szkole spotykam się z moimi przyjaciółkami!

Podoba Ci się mój śpiew! Dziękuję! Jesteś uroczy!

Śpiewam tylko, jeżeli mam wenę. Poza tym, nad tekstami moich piosenek muszę trochę popracować, bo żaden kucyk nie chciałby słucać byle czego, nieprawdaż?

Och, ty! :flutterblush: Nie wiem, czy jestem najlepszą śpiewaczką, ale to bardzo miłe, co mówisz!

Siema Sweetie Bell miło cię poznać. Możesz mi przestawić Rarity?

Mogę, jeśli prosisz...

Rarity to moja kochana starsza siostra. Bardzo mnie kocha i opiekuje się mną, często się razem bawimy, wygłupiamy i śmiejemy. Na co dzień zajmuje się szyciem przepięknych kreacji.

Niektórzy mówią, że jest zadufana, ale to nieprawda, to tylko plotki! Moja siostra jest ciepła i serdeczna!

:tigertaming: Witaj,Sweetie Belle!

A oto pytania:

-Jaka jest twoja ulubiona piosenka?

-Co najczęściej lubisz rysować?

-Co myślisz o tej piosence?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bo3Gl32gihM

Szczerze mówiąc, nie wiem. Od czasu, gdy Rarity zabrała mnie do Filharmonii Canterlockiej, uwielbiam muzykę poważną. Jest taka majestatyczna!

Rysuję wszystko, co tylko przyjdzie mi na myśl. A moja siostra za najlepsze uważa moje rysunki, na których ją narysowałam. Twierdzi, że są śliczne!

Jak dla mnie, to ta piosenka jest zbytnio... agresywna? To nie jest mój styl, pasuje ona bardziej do Scootaloo.

hi Sweetie :)

1 czy myślałaś o karierze muzycznej z takim dobrym głosem ??

2 czy wystartujesz , ze swoją siostrą w kolejnych siostrzanych zawodach ?

Oczywiście, że myślałam! Kto wie, może zapiszę się do jakiejś szkoły muzycznej? Nawet Rarity mi to proponowała, więc coś w tym jest!

Pewnie, że tak! Ostatnim razem świetnie się bawiłyśmy! W tym roku na pewno nie możemy odpuścić sobie takiej zabawy!

Dziękuję za Wasze pytania, kochani! Jesteście wspaniali!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejne pytania od tylu miłych osób! :yay:

Hej, Sweetie Belle!

To gdzie Ty w końcu mieszkasz? W Ponyville z siostrą czy gdzieś indziej z rodzicami?

Jak myślisz, Spike ma szanse u Rarity?

Wkurzasz się, jak ktoś Cię nazywa słownikiem?

Na co dzień mieszkam z moimi rodzicami, a u Rarity tylko przesiaduję, bo ze szkoły jest całkiem blisko do jej butiku. A oprócz tego to po prostu lubię odwiedzać moją kochaną siostrę!

Ze Spajkusiem, jak go czasami nazywa Rarity, jest dosyć skomplikowana sprawa...

Jest traktowany przez moją siostrę bardziej jak niezdarny przyjaciel, może nawet braciszek, ale na razie nic więcej. Może jak Spike podrośnie, kto wie...

Nie, nie denerwuje mnie to. To nawet całkiem zabawne, muszę przyznać!

Sweetie Belle, dlaczego tak rzadko śpiewasz ?

Tak fajnie Ci to wychodzi .. :D

Och, widzę, że wiele osób to intryguje...

Ja wcale nie śpiewam tak rzadko, często sobie podśpiewywuję podczas wykonywania domowych obowiązków, gdy nikt mnie nie słyszy...

Są to dosyć proste piosenki i nie chcę śpiewać ich głośno, gdyż są one głupiutkie :flutterblush:

Witaj Sweetie Belle :)

1 Czy spotykasz się też z innymi kucykami , oprócz swoich koleżanek z Ligi ?

2 Czego się najbardziej boisz ?

3 Lubisz prędkość jak Scootaloo lub Rainbow Dash ?

Oczywiście, że się spotykam, nierozsądnie byłoby porzucić towarzyskie relacje z innymi kucykami, czyż nie?

Spotykam się chociażby z Twilight. Nadal próbuje nauczyć mnie magii...

Ostatnio często widuję także Applejack. Pomagam jej i Apple Bloom w zbiorach jabłek.

Oprócz stworów z lasu Everfree najbardziej boję się samotności... Bardzo nie lubię być sama. Na szczęście to mi nie grozi, gdyż mam dwie wspaniałe przyjaciółki!

Prędkość to nie dla mnie. Któregoś dnia Scootaloo namówiła mnie na zjazd z nią na jej hulajnodze ze stromego wzgórza. Och! Cóż to był za koszmar! Okropnie po tym kręciło mi się w głowie! I potargałam sobie grzywę!

Dziękuję Wam, najmilsi, za te wszystkie pytania! Doprawdy, jesteście uroczy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam Was ponownie, moi najmilsi! Wybaczcie długie przerwy między odpowiedziami, ale młode kucyki lubią korzystać z uroków zimy...

Ok Sweetie Belle, dzięki za Twe odpowiedzi :):RAevk:

Ale mam już nowe for you :)

1 Czy już nie chcesz pracować w gazecie ?

2 Czy zdarza Ci się nie słuchać starszych ?

3 Napisałaś, że Twilight uczy ciebie czarów, a Twoja siostra też czasami, to robi?

4 Czy chorowałaś kiedyś, lub jesteś uczulona na coś ?

5 Jaka jest Twoja ulubiona zabawa ?

Pozdrowienia od BRONIESiPEGASIS :)

Nie, nie chcę. Po tym, co stało się ostatnim razem, mam awersję do prasy...

Nie, nie zdarza mi się to. Przecież ja jestem grzeczną klaczką! Czyśbyś w to wątpił?

Moja siostra nie jest tak biegła w czarach jak Twilight. Poza tym, Rarity uważa, że umiejętność władania magią przyjdzie z czasem i nie trzeba się z tym śpieszyć...

Chorowałam, jak każdy. Miesiąc temu złapałam grypę, nieprzyjemna sprawa. Na szczęście moja kochana siostra opiekowała się mną czule. Co to za szczęście mieć taką siostrę!

Nie wydaje mi się, żebym była na cokolwiek uczulona...

Trudne pytanie, szczerze mówiąc, to nie wiem... Nie mam ulubionej zabawy, bo wszystko, co robię z moimi przyjaciółkami staje się najlepszą zabawą!

Ja również Cię pozdrawiam, słodziaku!

Witaj Sweetie Belle :)

1 Jak tam wyprawa do lasu?

2 Jak udało Ci się znaleźć sposób na swoją siostrę?

3 Ciężko było śpiewać przez tak długi czas i to jeszcze w lesie, w nocy?

4 Jak tam Twoje zdolności magiczne, rozwijają się?

5 Czy często Rarity, ulega Twoim prośbą?

6 Czy planujecie kolejną wycieczkę?

7 Czy spotkałaś Trixie?

8 Czy i Tobie ona uprzykrzała życie, jak Twojej siostrze?

9 Co sądzisz, o pokazie magicznym TS?

10 Czy i Ty byś chciała mieć taki amulet, jaki miała Trixie?

11 Skoro Ty i Rarity umiecie czarować, to dlaczego musiałaś brać te wszystkie przedmioty swojej siostry?

Nie można ich było np wyczarować na miejscu, lub jak już, to czarami je przenosić z miejsca na miejsce.

Witam Cię ponownie!

Było całkiem zabawnie! Scootaloo panikowała z powodu strasznych opowieści Rainbow Dash, ale nie chciała jej się do tego przyznać. Ach, ta Scoot, zawsze zgrywa odważną!

Jak to sposób? Suregujesz, że moja siostra jest niemiła? Fakt, może nie zawsze ma dla mnie czas, ale przecież mnie kocha!

Kwestia treningu, mój drogi. Potrafię śpiewać dosyć długo, jak pewnie zauważyłeś. Po wielu godzinach ćwiczeń nawet tak długie śpiewanie to łatwizna!

Wydaje mi się, że tak! Ostatnio mój róg dziwnie iskrzy. Twilight powiedziała, że to może być znak, że moje magiczne zdolności się uaktywniają! Jestem taka podekscytowana!

Och, tak! Najczęściej ulega po jakimś czasie. Po prostu nie może się oprzeć mojemu urokowi!

Mam nadzieję! Camping bardzo mi się spodobał! Tylko Scoot na razie nie chce się wybrać, ale nie chce mi powiedzieć dlaczego...

Nie do końca, widziałam ją raz czy dwa w Ponyville, jak się popisywała. Niektórym przydałoby się trochę skromności! :hmpf

Na szczęście nie. Ach, do dziś pamiętam, co Trixie zrobiła z piękną grzywą mojej siostry! Toż to była zbrodnia i ujma na honorze kochanej Rarity!

Wspaniały! Doprawdy, wspaniały! Twilight jest niesamowita, a to, co potrafi, szczerze onieśmiela! Bez wątpienia będzie wybitną czarodziejką!

Nie! Nigdy w życiu! Ten amulet ma zły wpływ na posiadacza! mam nadzieję, że Twilie schowała go tam, gdzie nikt go nie znajdzie!

To proste, mój uroczy. Lewitacja ma swoje ograniczenia i Rarity nie uniosłaby tych cięzkich toreb za pomocą magii. A zaklęcie teleportacji jest zbyt skomplikowane dla zwykłych jednorożców. A ja jeszcze nie umiem czarować. A pomaganie mojej siostrze to przyjemność!

Hej Sweetie! Mam do Ciebie kilka pytań:

1. Czy znaczkowa liga przyjęłaby moją pomoc w poszukiwaniu znaczków? Własnego nigdy nie będę miała, ale mogę wam pomóc. :D

2. Lubisz nutellę i żelki?

3. Czego w swoim życiu najbardziej żałujesz?

Oczywiście! Znaczkowa Liga z przyjemnością przyjmie każdego młodego kucyka poszukującego swojego znaczka! Miło mi Cię powitać w naszym klubie!

Obawiam się, że nie mogę odpowiedzieć na to pytanie... Takich rzeczy nie mamy w Ponyville...

W sumie... niczego. Mam wspaniałą siostrę, dwie oddane przyjaciółki i nie zamieniłabym mojego życia na żadne inne!

A w moim życiu nie zrobiłam takiej rzeczy, której mogłabym żałować i mam nadzieję, że nigdy nie zrobię!

To wszystko na dziś! Dziękuję kochani za tyle wspaniałych pytań, jesteście niezastąpieni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...


Witaj Sweetie Belle :tigertaming:
Ostatnio dostało Ci się full pytań, ale mam już kolejną partię xD
1. Czy planujecie odwiedzić kuzynkę Apple Bloom?

Oczywiście! Myślimy, żeby zrobić to w ferie, wtedy będzie więcej czasu. Na pewno będziemy się świetnie bawić!


2. Czy wiecie może, czy udało się jej założenie Ligi Znaczkowej w swoim mieście?


Wiemy, wysyłamy do siebie listy. Udało jej się! Czyż to nie wspaniała wiadomość?


3. Czy myślisz, że RD ukończy szkolenie Wonderbolts?


Pewnie, że ukończy! Scootaloo ciągle powtarza, że Rainbow Dash jest najszybszym i najzwinniejszym pegazem w całej Equestrii i muszę przyznać, że chyba coś w tym jej gadaniu jest...


4. Czy gdybyś miała taką możliwość, to jaką rasę kucyka byś wybrała: ziemny, jednorożec, pegaz, alicorn?


Sama nie wiem... lubię być jednorożcem... z ciekawości wybrałabym alicorna, to z pewnością byłoby interesujące przeżycie...


5. Czy już próbowałaś używać lewitacji na sobie, jak to robiło dziecko Państwa Cake?
(z uwagi, że Jesteś starsza, to dla Ciebie to powinna być łatwizna, skoro niemowlak, to potrafił)


Nie... szczerze mówiąc, to nie umiem :flutterblush: Twilight mówiła mi, że u niektórych jednorożców umiejętności magiczne uaktywniają się stosunkowo późno...


6. Czy będziesz częściej śpiewała, jak podrośniesz i skończysz szkołę?

Sądzę, że tak... w końcu to moja pasja. Kto wie, może z tym związana będzie moja przyszłość... i znaczek? :twilight2:


7. Wiemy, że podziwiasz swoją siostrę Rarity :rarity4:, za te Jej zdolności krawieckie, a czy w kręgu Twoich zainteresowań jest też Twilight :twiblush2: , za te Jej umiejętności magiczne?

Oczywiście, że tak! Chociaż... szczerze mówiąc, od czasu pojedynku Trixie z Twilight mam lekką awersję do magii...


8. Co byś wolała robić gdy dorośniesz : projektować kostiumy jak Rarity, czarować jak Twilight, śpiewać jak tylko Ty potrafisz xD?
(albo inaczej, gdybyś musiała wybrać tylko jedną umiejętność, ze swoich licznych umiejętności, co by to było?)


Czas pokaże, jak mówi moja siostra... śpiewanie wychodzi mi jak na razie najlepiej :fluttershy5:


Hej Sweetie! Jakiego kucyka z mane 6 najbardziej lubisz?


Moją siostrę, oczywiście!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Salve, iuvenes Sweetie Belle! Puchałke przybywa z porcją pytań dla Ciebie! Przejdźmy do rzeczy:

1. Lubisz nauki ścisłe? Jeśli tak, to jakie?

2. Czy w szkole uczycie się języków obcych?

3. Gdzie Rarity nauczyła się łaciny?

4. Czy masz zamiar rozwijać swe umiejętności magiczne? Jeśli tak, to w jakim kierunku magii?

5. Jak można Cię zdenerwować?

6. Ile osób w Ponyville nie ma jeszcze swego znaczka?

7. Jak odpowiadasz na te pytania? Masz komputer w domu?

Pozdrawiam.

Puchałke.

 

1. Nie... nauki ścisłe nie są dla mnie. Jedynie śpiew mnie interesuje, choć gdybym musiała wybierać to wzięła bym matematykę.

2. Wszystkie rasy posługują się jednym językiem, więc nie.

3. Słyszałam, że ponoć od Celestii. Ja sądzę jednak, że od Twilight.

4. Magia przemieszczania się na odległości jest dosyć ciekawa. Nie żebym miała coś wspólnego z Doktorem Whooves'em, jednak mnie to po prostu zaciekawiło.

5. Z reguły to nie można, a jak mnie zdenerwować to nie powiem byś nie robił mi na złość.

6. Głównie źrebaki młodsze od nas, w naszym wieku jesteśmy tylko we trzy. :(

7. Mój avatar posiada laptopa ze sobą, ja się na tym nie znam tak po prawdzie. On mi czyta, ja odpowiadam, natomiast on zapisuje.

 

 

Aretra Dashu:

Siema, jak sobie wyobrażasz swój Cutie mark?

Czy jak każdy mały jednorożec, miałaś już napady magii?

 

 

Cóż... wiele osób mówi mi, że powinnam śpiewać... Może jakiś mikrofon?

Nie wiem, nigdy o tym nie rozmawiałam z Rarity. Stwierdziłeś, że każdy jednorożec je miał, więc i ja też musiałam.

 

 

GreenWave:

Jakie zachowania/nawyki Rarity cię denerwują, a jakie śmieszą?

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

Co poradzisz komuś o skłonnościach do wszelakich rodzajów przemocy?

Czy dobrze wychodzi Ci szycie czy raczej za nim nie przepadasz?

 

Rarity jest zbyt pedantyczna, to bywa czasami wnerwiające a czasami nawet zabawne.

Słyszałam o nocy przebytej u Twilight z Applejack, to musiało być zabawne!

Co u mnie słychać? Jak zawsze... Dzień w dzień próbujemy odnaleźć nasze powołanie...

Ta agresywna istotka niech sobie kupi coś, na czym mogłaby się wyżywać zamiast na innych.

Że Rarity jest moją siostrą nie znaczy wcale, że muszę znać się na wszystkim co Ona.

 

 

Kikuo:

Cześć Sweetie Belle . Twoim znaczkiem będzie nutka , czy ten znaczek ci pasuje , zgadza się z twoim talentem , czy pójdziesz ze mną do Rarity ?

 

E... Skąd to niby wiesz? Nie tak szybko! Zadajesz zbyt szybko swoje pytania. Na każde z nich nic nie odpowiem... Muszę to przemyśleć, być może masz rację co do nutki.

 

 

GreenWave:

Witaj

Jaką porę dnia lubisz najbardziej i z czego to wynika?

 

Dzień, ponieważ wszyscy tętnią życiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hej, wszystkim! Tutaj Sweetie Belle, mam dla was kolejną porcję odpowiedzi na wasze pytania.

 

 

Jaka jest Twoja ulubiona piosenka ?

 

 

Przepadam za piosenką którą ułożyłyśmy razem z Applebloom i Scootaloo na konkurs talentów - We're the Cutie Mark Crusaders!
 
Witaj. Wiesz, ludzie tak bardzo nie mogą doczekać się aż otrzymasz swój wymarzony znaczek, że tworzą swoje własne wersje. Ktoś - nie znam go, namalował coś takiego. Niestety bez Babs. Leń. Co powiesz na taką wizję swojego uroczego znaczka?

 

Znaczek jest bardzo ładny, ale co się stało z moją grzywą? Autor nie najlepiej mnie uchwycił jeśli mnie pytać o zdanie...

1. Gdzie byś najchętniej pojechała, gdybyś miała do wyboru cały świat?
2. Czy istnieje jakiś inny kucyk, którego nie lubisz jak Diamond i Silver?
3. Jak wygląda twój pokój?
4. Jakie piosenki ułożyłaś oprócz We're the Cutie Mark Crusaders?
5. Wolisz spokojną czy głośną muzykę?
6. Co się stanie z waszym klubem, jeżeli wszystkie zdobędziecie już znaczki? 
 

 

 

1. Bardzo chciałabym zwiedzić różne zakątki Equestrii, razem z resztą Ligi, a gdybym miała wybrać konkretne miejsce, to chciałabym jeszcze raz odwiedzić Kryształowe Królestwo, ostatnim razem byłyśmy tylko na dworcu i nie miałyśmy szansy pozwiedzać.
2. Hmm... Nie sądzę bym nielubiła jeszcze jakichś kucyków. Jedyne co mi przychodzi do głowy to moment gdy poznałyśmy Babs Seed, ale przecież okazała się naprawdę miła!
3. Jest naprawdę przestrzenny! Na prawo od drzwi mam duże miekkie łóżko i szafkę, jest dywan który kształtem przypomina kwiat, w rogu mam skrzynię w której trzymam zabawki i jest jeszcze taka szafka z lustrem, często z niego korzystam gdy szczotkuję grzywe. A i zapomniałabym o dużej szafie w której trzymam ubrania.
4. Hmm... Przypominam sobie jeszcze o piosence którą śpiewałam z Applebloom i Scootaloo, gdy szukałyśmy tego jedynego dla pani Cheerilee, a tak raczej nie układam piosenek...
5. Nie wykluczam żadnego gatunku muzyki, ale osobiście bardzo lubię głośne kawałki!
6. Myślę że pozostaniemy najlepszymi przyjaciółkami i nasz klub się nie rozpadnie, nawet po otrzymaniu znaczków. A jeśli musiałybyśmy się kiedyś rozdzielić, to możemy robić zjazdy, albo rozszerzyć działalność ligi tak by pomagać jak największej ilości klaczek i ogierków.
 
Nie wiem czy było takie pytanie, ale je zadam. Dlaczego wciąż poszukujesz znaczka, skoro masz taki piękny talent jak śpiew, i z chęciom sama pośpiewujesz. Dlaczego tego unikasz jak ognia szukając wciąż swojego znaczka?

 

 

Myślę że jeśli moim talentem byłby śpiew to w takim razie już dawno mój znaczek by się ukazał, nie uważasz?
 
Dziękuję za wszystkie pytania i do zobaczenia wkrótce~!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

To "wkrótce" się troszkę wydłużyło :v . No nic, czas na odpowiedzi na zaległe pytania! ^^

 


Czy chciałabyś aby Twój znaczek miał coś wspólnego szyciem lub materiałami, jak u Twojej siostry?

 

Sama już nie wiem. Z jednej strony to by było coś fajnego. Jeśli rzeczywiście miałabym talent do szycia, to Rarity byłaby ze mnie na pewno bardzo dumna. Myślę, że dzięki temu spędzałybyśmy ze sobą więcej czasu. Ale z drugiej strony nie popisałam się robiąc ubrania na Konkurs Talentów... I te tkaniny są głupie -.-

 

 


Jaki jest twoje ulubione jedzenie?

 

Zdecydowanie sałatki mojej siostry! Nie wiem jak ona to robi, ale one są po prostu pyszne! Rarity mi mówiła, że to podobno przez pewną przyprawę, jak się to.... hmm... SZAFRAN, tak! To podobno przez to jej sałatki mają taki dobry smak. Poza tym uwielbiam również lasagne ze szpinakiem. Ale niestety rzadko je jem, gdyż rodzice mi mówią, że to jest bardzo niezdrowe :<

 

 


Gdzie chciałabyś wyjechać na wakacje?

Na pewno gdzieś, gdzie jest bardzo ciepło! Dlatego chciałabym pojechać nad morze. Tam mogłabym popluskać się w wodzie, robić zamki z piasku, naprawdę chciałabym się na wakacjach dobrze bawić! Może nawet zdobyłabym tam swój znaczek! Ale i tak pewnie pojedziemy do Canterlotu, gdzie są tylko nudne muzea i teatry >.<

 

 


Jaka jest twoja ulubiona pora roku?

 

Zdecydowanie lato! Jest wtedy cieplutko, słonecznie, zaś w głowach Znaczkowej Ligi latem rodzi się najwięcej pomysłów na zdobycie znaczków!

 

 


Przytulisz mnie?


sweetie_hugs_by_bronyboy-d4gxtef.png

Chodź no tutaj! c:

 

 


Czy cieszysz się z bycia siostrą Rarity ?


A czemu miałabym się nie cieszyć? To, że się czasem kłócimy nie jest powodem do tego, bym się z tego nie cieszyła. Rarity bardzo często mi pomaga jeśli mam jakiś problem. Do tego jest piękną klaczką, która robi najlepsze stroje w całej Equestrii! Któż by nie chciał mieć takiej siostry? Kocham Rarity nad życie! Jestem dumna z posiadania takiej siostry :3

 

Dziękuję za wszystkie pytania! Mam nadzieję, że nadejdą nowe, na które odpowiem  :tigertaming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Wiesz, że twoim znaczkiem prawdopodobnie ma być różowe serce z kluczem wiolinowym? 

 

Wielu mi to powtarza, ale jak dotąd mam pusty boczek. Jak ja czekam na niego!

 

 

Dziękuję, za te pytanko i przepraszam, że tyle trzeba było czekać na odpowiedź, zapewniam że już nikt nie będzie czakać na odpowiedzi dłużej niż 24h! Zatem zapraszam do pisania nowych pytań :sweetiebelle:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...