Skocz do zawartości

Pograjmy razem!


Vermik

Recommended Posts

Bronych na weście jest wcale-nie-tak-mało, a praktycznie w ogóle ze sobą nie gramy, przynajmniej w większości. Jak na razie JA grałem tylko z jargolem, zapowiadało się również, że prawie grałem także z Ziomiszem i Kubą Dmode Cockiem (bez obrazy D:), do czego jednak nie doszło. Więc mój plan jest taki - dodajemy się wszyscy nawzajem do buddiesuf i gramy. Prawda, że bardzo ambitny ów plan mój jest?

Link do komentarza
  • 6 months later...

Whoa! Czas odkopać ten temat Co powiedzielibyście na stałą godzinę wspólnych gier (dzień i godzina do ustalenia) Chodzi o to, aby raz na jakiś czas zagrać razem, zgrać się etc. etc. Proponuję soboty (rzadko kiedy jestem w Łodzi, więc mnie nie pasuje :rainderp: ) lub niedziele, Godzina? Może 17?

Link do komentarza

Co powiedzielibyście na stałą godzinę wspólnych gier (dzień i godzina do ustalenia)

Chodzi o to, aby raz na jakiś czas zagrać razem, zgrać się etc. etc.

Proponuję soboty (rzadko kiedy jestem w Łodzi, więc mnie nie pasuje :rainderp: ) lub niedziele,

Godzina? Może 17?

zapewne dla większość najbardziej pasuje od 16/17 aż do wieczora (no chyba że ktoś pracuje wtedy lub ma nocki) szczególnie w weekenedy. Lista jest niech ludzie sobie powysyłają zaproszenia do friendlist i można grać ;p Ja np ostatnio grywam z tarrem, systemem +/- ffq itp i jest fajnie szczególnie gdy Tarr gra supportami, ksuje jak najęty i biega bez butów przez dobre 15 minut gry ^^

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...