Skocz do zawartości

Ambermeet 2018


Elantir

Recommended Posts

Cześć , nie wiem czy temat założyłem w odpowiednim dziale , jeśli nie to proszę o taką informację . Założyłem ten temat po to by móc porozmawiać o Ambermeecie 2018 który organizowany jest w Gdańsku , czy ktoś się na niego wybiera?

https://www.fge.com.pl/2018/08/gosc-specjalny-na-ambermeecie.html

Mam kilka pytań a pro po jakby by to wszystko wyglądało , bo jeśli bym się na niego wybrał to byłby mój pierwszy meet przez co potrzebuję kilku informacji .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam kiedyś na Twimeecie (w 2015 chyba) i podejrzewam, że będzie to wyglądało podobnie, co tam - na wejściu przechodzisz akredytację (proszą cię o dowód osobisty lub podobny dokument) i dostajesz identyfikator uczestnika, jeśli jesteś nieletni - poproszą cię o pisemną zgodę rodzica/opiekuna. Prawdopodobnie dostaniesz (lub znajdziesz na stronie eventu) jakąś rozpiskę z nazwami sal i godzinami prelekcji czy innych zabaw, a dalej... cóż, wybierasz, co cię interesuje i idziesz. Gadasz z ludźmi, kupujesz pamiątki, bawisz się swoim rytmem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ylthin napisał:

jeśli jesteś nieletni - poproszą cię o pisemną zgodę rodzica/opiekuna.

A jeśli z tym byłby mały problem ? Bo ktoś nie szanuję tego co lubię i uważa to za nienormalne?

 

A co do pamiątek to są jakieś rysunki lub szkice?Bo to najbardziej mnie interesuje .:) 

 

Edit: A korzystałaś z noclegu? Bo jestem z Wejherowa i 2-krotne wydawanie codzienne wydawanie pieniędzy na bilet do Gdańska średnio mi się widzi :dry:

Edytowano przez Elantir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam prywatny transport i nocleg poza meetem, więc nie wiem, jak wyglądają sleeproomy. Prawdopodobnie będziesz mógł kupić odbitki prac lub zapłacić za własne zlecenie u artystów.

Bez zgody będzie ciężko - jeśli coś ci się stanie, organizatorzy wpadną w niesamowite szambo :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YlthinDziękuję Ci za odpowiedź na moje pytania , sądzę że mój pierwszy meet odbędzie się niestety dopiero za rok , ponieważ nie mam zamiaru bawić się w podrabianie zgody itp.  jeszcze 9 miesięcy i będę pełnoletni . Zlecenie u naszych artystów jest najbardziej kuszącą ofertą i to interesowałoby mnie najbardziej :pinkie2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...