Skocz do zawartości

Odcinek 22: What Lies Beneath


Niklas

Ocena  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena

    • 1\10 Metr mułu
      0
    • 2\10 Okropny
      0
    • 3\10 Słaby
      1
    • 4\10 Ujdzie
      0
    • 5\10 OK
      1
    • 6\10 Solidny
      1
    • 7\10 Dobry
      4
    • 8\10 Bardzo dobry
      8
    • 9\10 Świetny
      5
    • 10\10 Wybitny
      3
    • 11\10 Falling the Friendship Test? NOT ON MY WATCH!
      6


Recommended Posts

Dobry odcinek. Scenariusz napisany całkiem spoko, uczniaki w bardziej okazałych rolach, dzieje się dużo i dostajemy ważne info odnośnie drzewa harmonii. Epizod powiewa niekiedy nudą, i faktycznie - niewiele jest elementów humorystycznych. Daję 8/10 bo jest to sensowny, dobrze wykonany materiał, jednakże nie porywający. 

Teraz zaczynam trochę żałować iż zaznajomiłem się z częścią informacji jakie wypłynęły w spoilerach. Gdyby nie one to ten odcinek byłby dla mnie o wiele ciekawszy, gdyż Cozzy Glow zaczęła ujawniać swoją niecną naturę, a ja niestety wiedziałem o tym iż młoda okaże się pod koniec sezonu zwykłą francą. Drzewko przemawiające pod postacią Twalota swoją dykcją kojarzy mi się z Czerwoną Królową z pierwszego "Resident Evil". ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny odcinek. Podobała mi się zagrywka z labiryntem i pomaganiem sobie nawzajem przezwyciężyć swoje lęki. Fajnie było zobaczyć kolejny raz Chrysalis, nawet jeśli to nie była ona
Zabawna akcja z herbatką i przebierankami no i fajne pająki. Troszkę niepokoi zakończenie z Cozy Glow, ale cóż zawsze znajdzie się jakiś ukryty przeciwnik. Co mi się nie bardzo podobało to robienie z drzewa przyjaźni jakiegoś super inteligentnego bytu, który komunikuje się z otoczeniem coś jak Ewa czy Eua z Avatara. Ocena 9/10 :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się ten odcinek i to jak ta młoda uwypukliła wszystkie cechy każdego gatunku. Jednak sam odcinek był nieco przewidywalny, bo podobne zagranie ze zmaganiem się ze swoją naturą, urządził już Discord w 2 sezonie dla M6. Ogólnie to jednak mocna 8 się należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...