Skocz do zawartości

Rymowanki


RymovAnka

Recommended Posts

Achtung!

Pierwotnie ten temat znajdował się w zupełnie niepasującej do niego części forum. Postanowiłam się nim zaopiekować, bo mogłam i bo pasował do mojego działu. Możecie tu tworzyć i wrzucać własne rymowanki, a także oceniać rymowanki poprzedników.

~ Cahan

 

 

Chciałbym abyśmy tu wymyślali różne rymowanki, można je później użyć w fanfikach. 

To ja zacznę:

Rymować chcesz?, Masz złe humory? 

Pędź do lasu, Po ziele Zecory.

Edytowano przez Cahan
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem najróżniejsze Fanfiki jednak to ,,Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii'' Podbił moje serce. Kocham gdy człowiek zmienia się kucyka, sam chciałbym być kucykiem. Klaczką, pegaziczką, źrebaczką, o jasnoniebieskiej grzywie i ogonie, białbym futerku z białymi skrzydełkami. W prawdziwym życiu jestem chłopakiem, jednak pragnę aby moimi najlepszymi przyjaciółkami zostały kucyki z ligii znaczkowej, chcę je przytulić, poczuć to, co poczuł Maron Scientus gdy z nimi przebywał. Jednak najlepsze relacje ma dziewczyna-dziewczyna, a ja chcę być neutralny dla klaczy dlatego też wolę stać się klaczą. Gdyby ktoś spytał czy chcę być kucykiem to bym odpowiedział: tak chcę być kucykiem, i tak dla miłości i przyjaźni jestem w stanie porzucić wszystko w tym świecie i udać się do Equestrii nawet bez słowa komukolwiek w świecie ludzi. Mam dość kolejnych dni  życia przed komputerem, rysowania i prostych czynności jak szkoła, itd. Aż niedobrze mi się robi jak myślęże miałbym pracować. Życie jako człowiek to nie dla mnie. Najchętniej zostałbym wonderboltsem. Jestem także fanem Naruto. Dlatego nie znosze normalnego życia w prymitywnym świecie ludzi. Ludzie się wybili na technologii i jeśli kolejne pokolenia jej nie rozwiną to ludzkość upadnie. Ja tego nie rzyczę ale poprostu uważam że świat ludzi ma zbyt mało akcji. Jako ninja mógłbym trenować jutsu itd. Jako kucyk latać, I wiele więcej rzeczy które nie są zależne od technologii. Jestem za siłąduszy, ciała i emocji. Jeśli mam coś zrobić to tylko ciałem a nie technologią. Chcę być kucykiem i nic a nic tego nie zmieni. Jeżeli nawet za życia nie będe kucykiem to po śmierci bóg mi stworzy świat mlp i będę żył jako kucyk. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moderacja. Witaj na forum!

 

Do działu twórczości ten temat nie pasuje. Ale sądzę, że mogłabym znaleźć dla niego miejsce w moim dziale. Akurat dział Zecory powinien sprawdzić się idealnie. Zrobię to później.

 

I jeszcze dwie sprawy:

1. Nie pisz posta pod postem.

2. Nie dubluj tematów.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swinkipinki słodkie aż mi się ciepło na serduszku zrobiło. Prepraszam jestem nowy i miałem wątpliwości gdzie to umieścić :/

 

Zecora jest słodka jak i cała znaczkowa Liga, przepraszam ale nie wiedziałem że wcześniej był taki temat na forum :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sam ze szczerością

Przywitanie z oryginalnością

Szukanie rymu jest trudne

Chyba że masz chwile nudne

Bo wtedy można od razu

Szykować rymy za w czasu

By w takich jak ta sytuacja

Pokazać jaka twa gracja

I skleić w dwie chwile rymy

Wywołać na forum dymy

To dziełko nic Ci nie wniesie

Lecz fajnie się takie plecie

Tegoż temat obserwuję

Może jeszcze zarymuję

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...