Skocz do zawartości

Jakie wcielenie Fluttershy z odcinka "Fake it til' you make it/Fluttershy wchodzi w rolę" najbardziej wam się podobał?


Cozy Glass

Jakie wcielenie Fluttershy z odcinka "Fake it til' you make it/Fluttershy wchodzi w rolę" najbardziej wam się podobał?   

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wcielenie Fluttershy z odcinka "Fake it til' you make it/Fluttershy wchodzi w rolę" najbardziej wam się podobał?

    • Gotycka Fluttershy
      9
    • Hipsterska Fluttershy
      2
    • Biznesowa Fluttershy
      5


Recommended Posts

1702646.gif.51dd9e44f10cc1ea29bba85effcc42c6.gif

Art:Klik

 

Witam! Jestem troszeczkę zmęczony *ziew* więc mam nadzieje, że nie zasnę podczas pisania tego tematu. 

Spokojnie, w razie jakbyś zasną to Ci pomogę. 

Dzięki Fluttiś. Tak więc sprawa wygląda następująco... *ziew* Nie dawno była polska premiera odcinka z Fluttershy w roli głównej więc wpadłem na pomysł by stworzyć ten temat. U góry macie ankietę w której głosujecie na wasze ulubione wcielenie naszej Flutterki z odcinka "Fake it til' you make it/Fluttershy wchodzi w rolę". Powód... *zasypia* dlaczego wam się spodobało takie a nie inne moje wcielenie w tej przygodzie piszcie w odpowiedzi. Sama nie jestem z nich dumna, ale dzięki nim nauczyłam się być asertywna jeszcze bardziej. Czasem muszę to przypominać naszemu Anosiowi.. Jest uparty jak osioł! ...A teraz na chwilę przepraszam... Muszę go położyć do łóżka. 

*10 min później*

No już jestem. Mam nadzieje, że nie zanudziliście się czekając. Wracając do tematu... Możecie ocenić te wcielenia po ich wyglądzie, zachowaniu czy ogólnie po całości. Tak jak ja nie lubię żadnego z nich, to tak na prawdę wszystkim dużo zawdzięczam. 

*Budzi się* Emm... C-co jest? 

Nic nic, śpij spokojnie, ja się wszystkim zajęłam. 

A tu dla przypomnienia wszystkie wcielenia:
Biznesowa Fluttershy

Spoiler

1790069.thumb.jpeg.baa86144a296cc7f332be2dde56c6794.jpeg

 

Hipsterska Fluttershy

Spoiler

1790065.thumb.jpeg.30d97c659fa5cf7a90ab1810a1a4a2f0.jpeg

 

Gotycka Fluttershy

Spoiler

1790070.thumb.jpeg.f22bea0a51ab63fd207bede2a6739771.jpeg

 

Edytowano przez Anoax
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie, jakie wcielenie podobało mi się najbardziej, postanowiłem potraktować w trochę inny sposób, to znaczy – nie brałem pod uwagę normalnej Fluttershy, ponieważ dla mnie taka Fluttershy jest najlepsza i wydaję się to być dla mnie oczywiste i jak przypuszczam, dla większości ludzi w fandomie. Z tego powodu wybrałem z pośród trzech kandydatek :suspicious: Biznesową Fluttershy. Być może dlatego, że... no nie wiem. Może dlatego, że to było jej pierwsze wcielenie i tutaj pokazała po raz pierwszy diametralną zmianę osobowości? A poza tym świetnie owijała sobie te głupie kucyki wokół kopytka. Z pewnością pokazała jak nabijać w butelkę frajerów, nie mając pojęcia o czym się mówi xd. To było zabawne.

Edytowano przez Grento YTP
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Grento YTP napisał:

Fluttershy jest najlepsza i wydaję się to być dla mnie oczywiste i jak przypuszczam, dla większości ludzi w fandomie.

 

Dlatego też doszedłem do wniosku ze usunę zwykłą Flutterke z ankiety. 

Edytowano przez Anoax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...