Skocz do zawartości

[Ankieta] Co robimy z galeriami?


Cozy Glass

[Ankieta] Co robimy z galeriami?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy z galeriami?

    • Zostawiamy tak jak jest
      7
    • Zostawiamy tylko główną galerię i zdjęcia natury(a resztę łączymy do odpowiednich tematów
      9
    • Zostawiamy tylko główną galerię
      1
  2. 2. Przenosimy galerie?

    • Nie
      5
    • Tak
      12


Recommended Posts

Witam. Mam mały problem, ponieważ jak zauważyliście jest masa galerii w naszym dziale i jest to moim zdaniem trochę nie uporządkowane. Robimy coś z tym? Zagłosujcie w ankiecie albo zaproponujcie własny pomysł w odpowiedzi. 

A tu macie słodką flutterkę by ten post nie był taki pusty:

Spoiler

5b90390ae5d2f_1702185__safe_artist-colon-assasinmonkey_fluttershy_fakeittilyoumakeit_spoiler-colon-s-04_alternatehairstyle_clothes_cute_dress_female_looki.thumb.png.6a216c11b7fb502ab83eceae31c15a03.png

Art:KLIK

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi, jaki sens jest trzymać galerię z cospleyami która jest nie uczęszczana, a można ją połączyć z zwykłą galerią flutterki i zaznaczyć że też można wrzucać tam cosplaye, albo urzekające zdjęcia zwierząt i wasze fotografie natury... Też można połączyć w jedno... Jako po prostu zdjęcia natury. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ta galeria z cosplayami to rzeczywiście nie jest potrzebna.

Jeśli chodzi o mnie to galeria natury miała zawierać wybrane przeze mnie zgłoszone zdjęcia z "wasze fotografie natury", więc tam miały być tylko zdjęcia użytkowników, natomiast w urzekających zdjęciach zwierząt mogły się znajdywać również takie (w sumie głównie nawet) z internetu, gdzieś znalezione. Ale równie dobrze można by było to jakoś ładnie połączyć. Osobiście zagłosowałam za główną galerią i natury.

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

Można by zrobić poddział z galeriami i tam wszystkie wrzucić.

Popieram, ułatwi to szukanie danej galerii.

Natomiast galerie ze zwierzętami i naturą, mogą być w jednej, tak samo z "naszymi pupilami"

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddział z galeriami to najlepszy pomysł, popieram. A co do samych galerii to oczywiście obrazki z Fluttershy powinny być odrębnie od całej reszty. Nie łączył bym też tematów związanych z naturą - jeżeli będą umieszczone w jednej rubryce i jasno zatytułowane to nie będą stanowiły problemu w ogarnięciu która do czego służy. Chciałbym aby "Wasze fotografie natury" i "Urzekające zdjęcia zwierząt" były oddzielnie - ten pierwszy temat jest bardzo fajny, bo skłania nas do jakiś aktywności i zawiera dużo interesujących zdjęć. Ja to lubię popatrzeć na to co tam ciekawego inni forumowicze ostatnio porabiali. :ohmy: Co do "Galerii pupili" - nie widziałem tego wcześniej. To również zasługuje na osobne miejsce. Co do cosplay'u - nie ma to faktycznie większego sensu, bo chyba niewiele osób w ogóle udziela się na łamach tego tematu. 

Ostatecznie widzę to tak: 
Poddział galerie:
- Obrazki z Fluttershy
- Urzekające zdjęcia zwierząt
- Wasze fotografie natury
- Nasi pupile

Edytowano przez ByczekPazerny
usunąłem natrętnie powtarzające się słowo
  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę dylemat... Czy zostawić tak jak jest i połączyć tylko cosplay z główną i przenieść do nowego poddziału, czy zmniejszyć do dwóch albo trzech galerii... Pupile, Natura i Flutterka. Byłbym za tym drugim z lekką zmianą zasad w tych galeriach. Co wy na to? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklinam żebyś nie łączył Naszych Fotografii Natury ze Zdjęciami Przyrody. Ten podział jest kluczowy. Co do reszty - przecież wszystko jest ciemno na białym wypisane w postach, dylematy OUT! :)

Edytowano przez ByczekPazerny
aż się dziwię że nikt nie zareagował na pewien głupi szczegół :F
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawiła wszystko tak jak jest i tylko przeniosła do osobnego poddziału żebyś miał ten swój porządek. Jakby nie patrzeć każda z tych galerii jest inna i nie widzę jak je połączyć. 

  • Galeria Fluttershy - obrazki z Flutterką, proste
  • Wasze fotografie natury - moim zdaniem fajna rzecz. Jak ktoś zrobi SAM ładne zdjęcie to może się nim tu podzielić. Słowo klucz: WASZE
  • Urzekające zdjęcia zwierząt - to wyjątkowa galeria. Tutaj ludzie wrzucają takie dość nietypowe zdjęcia zwierzaków i co najważniejsze: opisują to, co widzą na zdjęciu, albo sytuację, którą zdjęcie dokumentuje. Nie należy tego łączyć ze zwykłą galerią natury, bo opisy znikną. 
  • Cosplay - to nie to samo co obrazki więc fajnie, że ma swój własny temacik, nawet jeśli mało uczęszczany. 
  • +1 1
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Uszatka napisał:

Ja bym zostawiła wszystko tak jak jest i tylko przeniosła do osobnego poddziału żebyś miał ten swój porządek. Jakby nie patrzeć każda z tych galerii jest inna i nie widzę jak je połączyć. 

  • Galeria Fluttershy - obrazki z Flutterką, proste
  • Wasze fotografie natury - moim zdaniem fajna rzecz. Jak ktoś zrobi SAM ładne zdjęcie to może się nim tu podzielić. Słowo klucz: WASZE
  • Urzekające zdjęcia zwierząt - to wyjątkowa galeria. Tutaj ludzie wrzucają takie dość nietypowe zdjęcia zwierzaków i co najważniejsze: opisują to, co widzą na zdjęciu, albo sytuację, którą zdjęcie dokumentuje. Nie należy tego łączyć ze zwykłą galerią natury, bo opisy znikną. 
  • Cosplay - to nie to samo co obrazki więc fajnie, że ma swój własny temacik, nawet jeśli mało uczęszczany. 

Fakt jeden poddział na galerie styknie, a tam każda od czegoś innego i będzie wszystko łatwe do znajdywania.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...