Skocz do zawartości

Poszukuję tłumaczy PL->ENG do opowiadania


Altius Volantis

Recommended Posts

Cześć kuce, smoki i inne stworzenia!

Ostatnimi czasy wziąłem się na poważnie za spisywanie fanfika, który siedzi już mi w głowie od 1,5 roku. Jako że chciałbym żeby był szerzej dostępny, a sam niestety słabo piszę po angielsku, szukam dobrych duszyczek, które pomogłyby mi z ogarnięciem tego tematu. Im więcej tłumaczy, tym lepiej (to dość obszerna praca), tak by nikt nie musiał spędzać nad tym wielu godzin i wszystko poszło sprawnie.

Jesteś chętny? Złap mnie tu na forum bądź poprzez Discorda: Altius Volantis#0973.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw może się postaraj, żeby fik był dobry - znajdź korektora, pre-readerów, opublikuj go, nastaw na krytyczne opinie, takie tam. Nikt się nie weźmie za tłumaczenie słabego tekstu.

 

1 godzinę temu, Altius Volantis napisał:

tak by nikt nie musiał spędzać nad tym wielu godzin

Przekład to nie hop-siup-przepuść przez Gugiel Tłumacz. To tyle samo roboty (jeśli nie więcej), co z pisaniem oryginału. Nawet jeśli znajdziesz kogoś bardziej ogarniętego niż "miałem piątki z angola w gimnazjum" (w co wątpię, bo wielu dobrych tłumaczy fików albo zniknęło/zawiesiło prace, albo skupia się na przekładach z angielskiego, albo zwyczajnie odmówi tak trudnego przedsięwzięcia), to będziecie nad tym siedzieć miesiącami, jeśli nie latami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...