Skocz do zawartości

Nowy plakat powitalny


Cozy Glass

Nowy plakat powitalny  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba się(Nie zapomnijcie napisać swoją opinię w odpowiedzi)?

    • Tak
      12
    • Oczywiście!
      2
    • Nie
      0
  2. 2. Jak bardzo?

    • 0/10
      0
    • 1/10
      0
    • 2/10
      0
    • 3/10
      0
    • 4/10
      0
    • 5/10
      0
    • 6/10
      1
    • 7/10
      3
    • 8/10
      0
    • 9/10
      5
    • 10/10
      3
    • 11/10
      2


Recommended Posts

oficjalnyszablon_zatwierdzonyikropka2.thumb.png.7ac19372e4e70d13467e72248320b3a0.png

 

Podoba wam się? Mój kumpel i ja pracowaliśmy nad nim 3,5h by wyglądał tak jak wygląda. Większość czasu to szczegóły. Autor plakatu(na prośbę autora dodaję, że nie jest to rysowane od zera tylko posklejane ze screenów etc): Polox

 

Edytowano przez Anoax
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 minutę temu, PervKapitan napisał:

@Polox Jakiś powód, czemu nagle przestało? Myślę, że jakbyś napisał co dokładnie Ci się w tym nie podoba to Anoaxowi byłoby łatwiej zrozumieć, ewentualnie nawet zmienić.

On już taki jest. Nie mówi tego poważnie, a tylko w taki sposób żartuje. Znam go bardzo dobrze, dlatego żeby utrzeć mu nosa dałem minusa xd 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anoax 

 

Nie jestem taki, po prostu głównie miałem na myśli przestrzeń, jaką pokrywa grafika - w moim skromnym odczuciu powinna być większa. Ogólnie fajnie jakby ekran się nieco zmieniał na specjalne okoliczności, ale nie wiem ile swobody w przeprowadzeniu takich zmian ma opiekun działu. Może faktycznie nieco zaniżyłem ocenę, co do jej faktycznej wartości, ale ten minus był raczej niepotrzebny.

Jeżeli chodzi o zgodność z tłem, to Fluttershy ma część niepotrzebnych cieni, nie wygląda to zbyt dobrze. Brakuje tutaj konsekwencji, jeden cień przy kopytku został wycięty dosyć nieprecyzyjnie, a reszta została zostawiona. Osobiście chętnie zobaczyłbym jakieś bogatsze tło, no i w sumie czytelność jest całkiem przeciętna. Myślę, że za pomocą grafiki można więcej przedstawić, bo ten tekst trochę wybija z rytmu i ogólnego klimatu mlp.

To wszystko, co mam do powiedzenia na przyszłość proszę mnie nie minusować. Owszem popełniłem błąd; dając tylko mało zrozumiałą ocenę, zamiast opisać swoje stanowisko, ale powielanie czyjegoś błędu też nie jest najlepszym rozwiązaniem problemu. Drogi Anoax'ie powinieneś raczej zachować postawę zbliżoną do twojego przedmówcy -proszę o mniej wrogości do mojej osoby na przyszłość. :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Polox napisał:

Jeżeli chodzi o zgodność z tłem, to Fluttershy ma część niepotrzebnych cieni, nie wygląda to zbyt dobrze. Brakuje tutaj konsekwencji, jeden cień przy kopytku został wycięty dosyć nieprecyzyjnie, a reszta została zostawiona. Osobiście chętnie zobaczyłbym jakieś bogatsze tło, no i w sumie czytelność jest całkiem przeciętna. Myślę, że za pomocą grafiki można więcej przedstawić, bo ten tekst trochę wybija z rytmu i ogólnego klimatu mlp.

Chce ci przypomnieć, że to ty wybierałeś obrazki do tego plakatu. Jeszcze na mnie beżczelnie krzyczy że nie widzi tam żadnego cienia, a teraz sam daje to w ocenie. Phi. 

Skoro myślisz "Że za pomocą grafiki więcej przedstawić" To poprosze na za tydzień kolejne 4 grafiki które twoim zdaniem byłby lepsze i nie "wybija z rytmu i ogólnego klimatu MLP".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...