Skocz do zawartości

Wydruk Si Deus Nobiscum, oraz Dodruk Equetrip


Sun

Recommended Posts

Dawno niczego nie wydawałem. Pora więc nadrobić zaległości. W związku z tym, ruszam kolejny projekt wydawniczy. Tym razem sięgamy po dobre, polskie dzieła: Si Deus Nobiscum autorstwa Gandzi, oraz dodruk równie fenomenalnego i docenianego fika, jakim jest Equetrip od Psorasa. Fanfików myślę, że nie trzeba przedstawiać, a jeśli ktoś ich nie zna przypadkiem, to polecam skoczyć do odpowiedniego linku i samemu się przekonać jakie to świetne dzieła (oba zostały wyróżnione przez czytelników tagiem Epic)

 

Zamówienia można składać w specjalnym formularzu, w którym wyszczególnione są wszelkie koszta. Można je również znaleźć poniżej:

Si Deus Nobiscum: 23zł

Equetrip 32zł

Wysyłka:

pocztą 10zł

Paczkomatem 11zł

 

 

Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie, a jak i tam nic nie ma, to śmiało pytać.

 

Zbiórka zamówień trwa do 11.11.2018. Później, tradycyjnie, circa 10 dni na wydruk w drukarni i wysyłka pod koniec listopada. Tak żeby zdążyć przed szałem świątecznym.

 

 

 

 

  • +1 4
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nightmare Xeno napisał:

Turbo638 tak zgadza się poboczne były wydawane ale z dodrukiem Past Sins 1.0. A Past Sins 2.0 jest tłumaczone obecnie.

Wiem o tym, mi chodziło o to czy jak będzie drukowane Past Sins 2.0 to czy będzie dodruk pobocznych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, regulamin zaktualizowany o numer konta. 

 

 

6 godzin temu, turbo638 napisał:

PS. Czy jak by był wydawany Past Sins 2.0 to czy przy okazji byłyby też wydawane opowieści poboczne?

Tak, ale przy 1.0. Jak wspomniał Xeno, 2.0 są w trakcie tłumaczenia i mam nadzieję, ze zdążą do czerwca przyszłego roku

 

2 godziny temu, Siwy napisał:

@Sun A nie pozostała Ci może jakaś sztuka Past Sins z dodruku, którą chciałbyś wypuścić w świat? :efWiK:

Z tego co pamiętam, to nie. Mam tylko te z błędem w druku (brak spacji po spójnikach). Mogę ją dorzucić w gratisie przy zamówieniu obu książek. 

 

 

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 20:30, Sun napisał:

Z tego co pamiętam, to nie. Mam tylko te z błędem w druku (brak spacji po spójnikach). Mogę ją dorzucić w gratisie przy zamówieniu obu książek. 

 

Equetripa już mam, ale już wypełniłem zamówienie na Si Deus Nobiscum. Ogólnie to zależy mi na tym PastSins bo w moim egzemplarzu uszkodziłem okładkę a chciałbym żeby na półeczce ładnie wyglądała :D Wersję 2.0 też zamówię jak będziesz ją wydawał :lunahug2:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Siwy napisał:

 Wersję 2.0 też zamówię jak będziesz ją wydawał :lunahug2:

 

Cóż, wydanie 2.0 zależy w dużej mierze od ekipy tłumaczącej. Tk czy siak, 2.0, kiedy już zostanie wydane otrzyma pewną zmianę, która już na pierwszy rzut oka będzie ją odróżniać od 1.0. 

Spoiler

tytuł na grzbiecie

Kusi mnie jeszcze jeden dodatek, ale musze poczytać, jak to działa i jak to zrobić, bo niestety jeszcze tego nie próbowałem. Myśle jednak, że warto będzie się tego dowiedzieć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 28.09.2018 o 15:46, KursePl napisał:

Okładka Si Deus nobiscum jest gotowa? Jeśli tak, to będzie jednoznacznie sugerować uniwersum MLP, czy może nie muszę się martwić rodzicami? :fluttershy4:

Okładka jest zaplanowana i nie będzie sugerować nic kucowego. Nie mam niestety grafiki, ale jej autor obiecał, że z nią zdąży i nad nią pracuje

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przypominam o możliwości zapisywania się na wydanie. Został jeszcze tylko miesiąc by uciułać te drobniaki i sprawić sobie fajny prezent na święta, albo i trochę przed nimi. Do końca tygodnia powinna pojawić się okładka we w miarę ostatecznej wersji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mi tam się bardziej kojarzy z zaporożcami :crazytwi:

Ale oczywiście Si Deus już zamówiony. Moja kolekcja kucowych opowieści na półce będzie już praktycznie kompletna :NjdaT:

Spoiler

A co do Past Sins - postaramy się, ale przez sesję poprawkową i inne takie prace mocno przystopowały i... jesteśmy na 4 rozdziale... licząc same tłumaczenia, a nie korektę - długo to zajmuje, bo co tu dużo mówić - to sporo tekstu, a staramy się dołożyć wszelkich starań by tłumaczenie było jak najlepsze.

 

Edytowano przez Lyokoheros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojechałem zamówić książki. Zanim będą gotowe minie trochę czasu,. wiec tymczasem zadam tu pytanie do tych, któzy temat ten obserwują. Ma ono wyłącznie charakter poglądowy i do niczego nie zobowiązuje. Czy bylibyście skłonni zakupić kucową karciankę o shipowaniu kuców (Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder) gdyby cena wynosiła powiedzmy 60zł (za podstawkę i wszystkie dodatki, które wyszły w kolorze)?

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W sumie pierwsze słyszę o czymś takim, jak "TSSSF" , ale szczerze mówiąc już teraz jestem raczej na nie, ponieważ samo, hm, nazwijmy to... "zjawisko" shippowania, jest mi obce, i po prostu mnie nie interesuje i tyle ( choć karcianki w sumie lubię). Niemniej to tylko ja, może ktoś będzie zainteresowany. Mnie w sumie też coś interesuje - jeśli tylko mogę się dowiedzieć - dużo nadeszło zamówień na książki? Zastanawia mnie to, jak bardzo opłaca się składać zamówienie na, dajmy na to..dziesięć egzemplarzy? No i raz jeszcze gratuluję pomysłów oraz inwencji.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, tak duża (oczywiście wg mnie) ilość mnie, szczerze mówiąc, dość zaskoczyła. Sądziłem, że całość zamknie się raczej w liczbie kilkunastu sztuk (wszak można to sobie przeczytać online za free). Fajnie jest wiedzieć, że fandom wciąż mnie pozytywnie zaskakuje. Nawet mam pewien pomysł, czy raczej sugestię. Otóż wg mnie, warto zachować (w razie ewentualnego naddatku) jeden egzemplarz Si Deus Nobiscum, oraz oczywiście Equetrip "na czarną godzinę". Mam na myśli to, że taki egzemplarz może być fajną nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w jakimś konkursie o, hm, odpowiednim kalibrze. Ale to tylko taka moja myśl.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Youkai20 napisał:

Dziękuję za odpowiedź, tak duża (oczywiście wg mnie) ilość mnie, szczerze mówiąc, dość zaskoczyła. Sądziłem, że całość zamknie się raczej w liczbie kilkunastu sztuk (wszak można to sobie przeczytać online za free). Fajnie jest wiedzieć, że fandom wciąż mnie pozytywnie zaskakuje. Nawet mam pewien pomysł, czy raczej sugestię. Otóż wg mnie, warto zachować (w razie ewentualnego naddatku) jeden egzemplarz Si Deus Nobiscum, oraz oczywiście Equetrip "na czarną godzinę". Mam na myśli to, że taki egzemplarz może być fajną nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w jakimś konkursie o, hm, odpowiednim kalibrze. Ale to tylko taka moja myśl.

Dzięki za sugestię. To może być naprawdę fajny patent. dotychczas starałem się zachowywac nadmiarowe egzemplarze na aukcje charytatywne, ale ostatnio kiepsko o porządne aukcje. Od roku mi zalega komplet fallouta czekający na coś rozmiaru MLK.

A druk poniżej 30 sztuk dość drogo wychodzi. Znaczy dalej się moze opłacać, ale zawracanie gitary. 

Edytowano przez Sun
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Youkai20 napisał:

Dziękuję za odpowiedź, tak duża (oczywiście wg mnie) ilość mnie, szczerze mówiąc, dość zaskoczyła. Sądziłem, że całość zamknie się raczej w liczbie kilkunastu sztuk (wszak można to sobie przeczytać online za free). Fajnie jest wiedzieć, że fandom wciąż mnie pozytywnie zaskakuje.

nie wszyscy kupują książki typowo do czytania, pewnie całkiem sporo osób kupuje "do kolekcji"

Książki są niestety dość delikatne i po przeczytaniu już nie wyglądają jak nowe. Dlatego się ciesze że mam dwa egzemplarze Past Sins, jeden do czytania a drugi do kolekcji.

A jakby nie patrzeć są to dość wyjątkowe książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sun napisał:

Wczoraj pojechałem zamówić książki. Zanim będą gotowe minie trochę czasu,. wiec tymczasem zadam tu pytanie do tych, któzy temat ten obserwują. Ma ono wyłącznie charakter poglądowy i do niczego nie zobowiązuje. Czy bylibyście skłonni zakupić kucową karciankę o shipowaniu kuców (Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder) gdyby cena wynosiła powiedzmy 60zł (za podstawkę i wszystkie dodatki, które wyszły w kolorze)?

Kupiłbym, ale nigdy o tym nie słyszałem :D Chyba kupiłbym tylko, z czystej żądzy posiadania :rainpriest:

PS link chyba nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...