Skocz do zawartości

Wydruk Si Deus Nobiscum, oraz Dodruk Equetrip


Sun

Recommended Posts

Mam dla was prawdopodobnie dobrą wiadomość. Otóż dostałem dziś maila, że książki są gotowe do odbioru. To w sumie dobrze. Gorzej, że książki miały być raczej w przyszłym tygodniu, bo w tym mam mało czasu.

Wysyłka będzie więc realizowana partiami, zgodnie z kolejnością zgłoszeń, po kilka paczek dziennie. Myślę, ze w ciągu tygodnia powinienem się uwinąć. 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie zażegnane, wszystkie pozostałe książki wyruszyły do odbiorców. Mam szczerą nadzieję, że żadna nie wróci ;). Następne wydanie za pół roku zapewne (o ile fandom nie upadnie). Co to będzie? Nie wiem. Ale możecie śmiało żucac propozucje. Wprawdzie mam już pewien pomysł, którego rombka tajemnicy uchylę, ale przecież wydania są dla was, nie dla mnie.

Spoiler

Nie jest to książka, lecz gra.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 15.11.2018 o 20:40, Sun napisał:

Wczoraj pojechałem zamówić książki. Zanim będą gotowe minie trochę czasu,. wiec tymczasem zadam tu pytanie do tych, któzy temat ten obserwują. Ma ono wyłącznie charakter poglądowy i do niczego nie zobowiązuje. Czy bylibyście skłonni zakupić kucową karciankę o shipowaniu kuców (Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder) gdyby cena wynosiła powiedzmy 60zł (za podstawkę i wszystkie dodatki, które wyszły w kolorze)?

 

Minęło sporo czasu, jeśli jednak plan miał wejść kiedyś w życie, masz jednego klienta więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2019 o 16:08, McO napisał:

 

Minęło sporo czasu, jeśli jednak plan miał wejść kiedyś w życie, masz jednego klienta więcej.

Chwilowo prace nad jakimikolwiek wydaniami są wstrzymane z powodu pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...