Skocz do zawartości

Prace Obuwia


Papeć

Recommended Posts

Wiele osób posiada tutaj swoje galerie (tudzież tematy z artami), więc takowy sobie postanowiłem założyć. Wybitnym artystą nie jestem, ale pare prac wykonałem (pare nie, bo aż 3 :soawesome:) Zamieszczam je poniżej

 I

 I

 I

 _

 v

Nie, RD to nie mój ulubiony kucyk :rainbowcry:

 

n0CyPzA.jpg

Luna w bluzie zawsze wygląda pięknie 

 

xMAXSyl.jpg

To mój OC. Nazywa się Biszkopt. Został stworzony tylko do poćwiczenia rysowania pixeli, zatem nie posiada cutie marka, historii, cech, osobowości itd. Zrobiłem screena, bo lepsza grafika wyszła niż w zapisanym pliku. Nogi wyszły najlepiej.

 

hOfumqj.jpg

Edytowano przez Papeć
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o OC to ja bym ogon przybliżył bardziej... bo wygląda jak by miał dziwny wyciągnięty do tyłu zad. A co do reszty to miałem spory dylemat między Rainbow a Luną, ale uważam, że najlepiej wyszła Ci właśnie panna RD. Luna jest fajna i dobrze narysowana tylko słuchawki nieco dziwne, ale to RD mnie kupiła. :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci idzie :3 Zarówno w kwestii rysowania tradycyjnego jak i pikseli. Co do pikseli to podoba mi się najbardziej sposób cieniowania. Nie jest wyszukany, ale taki...zgrabny bym powiedziała i cieszy oko. OC też ładny, mimo, że bardzo prosty. Zawsze lubię, gdy kuc ma włochate pęciny <3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

Jeśli chodzi o OC to ja bym ogon przybliżył bardziej... bo wygląda jak by miał dziwny wyciągnięty do tyłu zad.

Z tym zadem to bym się zgodził. Taki spiczasty i przedłużony, ale nie wiedziałem jak "zamontować" ogon i tak wyszło

2 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

A co do reszty to miałem spory dylemat między Rainbow a Luną, ale uważam, że najlepiej wyszła Ci właśnie panna RD. Luna jest fajna i dobrze narysowana tylko słuchawki nieco dziwne, ale to RD mnie kupiła. :squee:

:luna4::rd10:

Dzięki

34 minuty temu, Uszatka napisał:

Dobrze ci idzie :3 Zarówno w kwestii rysowania tradycyjnego jak i pikseli. Co do pikseli to podoba mi się najbardziej sposób cieniowania. Nie jest wyszukany, ale taki...zgrabny bym powiedziała i cieszy oko. OC też ładny, mimo, że bardzo prosty. Zawsze lubię, gdy kuc ma włochate pęciny <3 

Dzięki,  biszkopty i włochate pęciny zawsze na propsie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Tylko że to jeszcze niedokończone chyba... w każdym razie fajnie wygląda tak serialowo. :yay:

Fajno wygląda tak staro :luna4:, albo jakby schudła :luna:, w każdym razie jest dokończona. Taki "headshot" to jest (czy jak to tam się zwie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Orsiro napisał:

@Papeć

Bardzo ładne i staranne prace :aj5:, widać że się w to angażujesz. Oby tak dalej :aj3:.

Wielkie dzięki :ajhug:

8 minut temu, Victoria Luna napisał:

Ogółem kocham różnego rodzaju pixel art czy też muzykę 8-bitową

Jednak Twój ma dosyć ciekawą technikę cieniowania oraz wypuklania postaci co jest po prostu awesometm

Its time to be Awesome :rdhug: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Victoria Luna napisał:

Na start są w sam raz- pigmenty są żywe a kredki niedrogie. Nie ma też sensu sięgać po rzeczy z wyższej półki, dopóki nie zapoznasz się z typowo szkolnymi kredkami czy ołówkami...

Ba, nawet ja lubię czasami mazać zwykłymi kredkami :NjdaT:

 

Słusznie. Warto wypróbować najpierw tanie kredki by sprawdzić czy się w ogóle dobrze czuje w kredkach ^^ A jak się podszkolisz to z takich już nieco droższych kredek polecam Koh-I-Noor. Korzystam z nich i jestem bardzo zadowolona. Mają żywe kolory, są miękkie, wygodne. 

 

Natomiast jeśli chodzi o tańsze kredki to stanowczo odradzam BIC. Są paskudne. Pigmenty słabe, czarny wygląda jak szary, kredka sprawia wrażenie jakby była mieszanką gumy i plastiku, a nie drewna i no...kredki. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...