Skocz do zawartości

Cześć


Aurora Borealis

Recommended Posts

1 minutę temu, Aurora Borealis napisał:

Cześć wszystkim, jestem na forum od niedawna i chciałabym zaprzyjaźnić się z osobami które tak samo jak ja lubią kucyki, i nie bać się że ktoś mnie za to wyśmieje. Lubię ludzi więc jeżeli ktoś by chciał napisać, by poprostu popisać, to

bardzo chętnie opiszę.:pinkie:

 

Witaj w stadzie :bronies:

 

Baw się tu dobrze :hug3:

 

Nie obawiaj się - tu Cię nikt nie wyśmieje :squee: A jeśli będzie inaczej - to wezwij mnie, a stanę w Twojej obronie! :trixie:

 

Od razu uprzedzam, że za chwilę posypią się pytania na temat Twoich preferencji odnośnie muzyki, innych kreskówek etc. :priesthug:

 

Fajny masz nick i oryginalny avatar ;)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Aurora Borealis napisał:

Cześć wszystkim, jestem na forum od niedawna i chciałabym zaprzyjaźnić się z osobami które tak samo jak ja lubią kucyki, i nie bać się że ktoś mnie za to wyśmieje. Lubię ludzi więc jeżeli ktoś by chciał napisać, by poprostu popisać, to

bardzo chętnie opiszę.:pinkie:

Witaj, niech będzie pochwalony.

Hm, mogę tylko dodać od siebie, by nie pisać dwóch tych samych tematów. :v. 

Cóż, jeszcze życzę powodzenia... no a jak chcesz popisać no to proszę, nie krępuj się. 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aurora Borealis napisał:

Cześć wszystkim, jestem na forum od niedawna i chciałabym zaprzyjaźnić się z osobami które tak samo jak ja lubią kucyki, i nie bać się że ktoś mnie za to wyśmieje.

A witamy, witamy :) O to nie musisz się martwić, nikt tu nikogo nie wyśmiewa. A  Grzegorz_Nikodem ma rację. Pozwól, że o coś zapytam:

 

1. Ulubiony gatunek muzyczny?

2. Lubisz grać w gry? Jeśli tak, to w co i na czym? (PC, konsola, telefon)

3. Oglądałaś Gravity Falls?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, ale głuwnie pop i piosenki z filmów i seriali (nie tylko z mlp) o i czasem rock.

2. Tak lubię, na telefonie "piano tiles 2, dance line itp" ale lubię też grać w sonica na telefonie.(bardzo lubię też postacie z sonica)

3. Tak lubię też ten serial

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*szukając starej kartki papieru*

Witam!

*odświeżając standardową gadkę*

Baw się dobrze, życzę miłego pobytu na forum :fluttershy4:

*gniecie kartke i wyrzuca do kosza*

1.Co najbardziej lubisz robić (hobby)?

2.Jaki jest twój ulubiony kucyk?

Niezbyt wyszukane i powtarzalne te pytania, ale ktoś musiał o to zapytać. Tradycji się nie zmienia.

3.Ulubiony kolor?

4.Czymasz w domu zwierzątko, jeśli tak to jakie?

Baw się dobrze raz jeszcze :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lubię astronomię, minerały oraz lubię biologię i chęmię, uwielbiam też rysować i trochę śpiewać

2.Księżniczka Luna i Discord (choć to nie kucyk)

3. Mój ulubiony kolor to zielony i jego odcienie, oraz śnieżnobiały.

4. Tak ma, to może być trochę dziwne, ale mam w domu prawdziwego jeża.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Aurora Borealis napisał:

Cześć wszystkim, jestem na forum od niedawna i chciałabym zaprzyjaźnić się z osobami które tak samo jak ja lubią kucyki, i nie bać się że ktoś mnie za to wyśmieje. Lubię ludzi więc jeżeli ktoś by chciał napisać, by poprostu popisać, to

bardzo chętnie opiszę.:pinkie:

Witaj! Mam nadzieje że zaprzyjaźnisz się z wieloma kucami na MLPP <3

1 godzinę temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Fajny masz nick i oryginalny avatar ;)

Nick bardzo fajny Boreails pewno od tego słynnego statku z Half Life. 

 

4 minuty temu, Aurora Borealis napisał:

Lubię astronomię, minerały oraz lubię biologię i chęmię, uwielbiam też rysować i trochę śpiewać

Tak mam, to może być trochę dziwne, ale mam w domu prawdziwego jeża.

A co do mnie też mam swoje parę pytanek. 

 

Skąd jesteś?
Jak nazywa się postać z awatara? To twoja ponysona czy jedna z ocek? 
Jak długo interesujesz się MLP? 
Jak się wabi twój jeżyk? 

Jak długo zastanawiałaś się żeby wejść w ten najniższy krąg piekieł? 

Lubisz ser? 

Ja też lubię astronomię i to bardzo. Jak długo już się nią interesujesz? :3
 

Przed chwilą, Grzegorz_Nikodem napisał:

Poślesz fotki? :squee:

Ey ey ey! To tylko w temacie "Nasi pupile" w dyskusjach w moim dziale i Flutterki. :D P.S. Serdecznie zapraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fotek teraz niestety nie dam bo potrzeba więcej pamięci. Sorrki.

2. Aurora Borealis to nazwa mojego kucyka oc którego zdjęcie jest na moim profilowym. A nazywa Aurora Borealis wzieło się z tąd że kucyk ten twoży zorze polarne, i z tąd nazwa, a Aurora Borealis z ang. oznacza zorzę polarną.

3. Dziękuje że wam się podoba mój kucyk oc.

4. Jestem z Wrocławia.

5. Kucyki uwielbiam od 11stego roku życia, bez przerwy a mam 17 i nadal je kocham.

6. Jeżyk nazywa się Nila (to samiczka)

7. Ja już wcześniej miałam tu konto lecz dawno i przez krutki czas, lecz zaponiałam hasła do niego więc założyłam nowe.

8. Tak lubię ser

9. Lubię atronomię mniej więcej tyle czasu co mlp.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2018 o 22:52, Aurora Borealis napisał:

1. Fotek teraz niestety nie dam bo potrzeba więcej pamięci. Sorrki.

2. Aurora Borealis to nazwa mojego kucyka oc którego zdjęcie jest na moim profilowym. A nazywa Aurora Borealis wzieło się z tąd że kucyk ten twoży zorze polarne, i z tąd nazwa, a Aurora Borealis z ang. oznacza zorzę polarną.

3. Dziękuje że wam się podoba mój kucyk oc.

4. Jestem z Wrocławia.

5. Kucyki uwielbiam od 11stego roku życia, bez przerwy a mam 17 i nadal je kocham.

6. Jeżyk nazywa się Nila (to samiczka)

7. Ja już wcześniej miałam tu konto lecz dawno i przez krutki czas, lecz zaponiałam hasła do niego więc założyłam nowe.

8. Tak lubię ser

9. Lubię atronomię mniej więcej tyle czasu co mlp.

1. To jak będziesz mieć to zapraszam do tematu "Nasi Pupile" Gdzie będziesz mogła o nich opowiedzieć. :3
2. Jednak @Triste Cordismiałeś rację :D
3. Mimo iż alicorn co rzadko się zdarza bo OC alicorny są nie lubiane w fandomie. Bo wiesz to jest bardzo rzadkie zjawisko w świecie MLP i wygląda to jakby zapomnieli o niej. W sumie jak tworzy zorze polarne to mogłaby być jednorożcem, ale jeśli podoba ci się alicorn to nie ma problemu. Jest to twoja ponysona czy nie? Masz jeszcze jakieś inne ocki? :3
4. A ja z Mazowsza
5. Ja uwielbiam kuce od 15 roku życia, obecnie mam 20, więc jesteś w fandomie dłużej niż ja :D
6. Ładnie imię :3
7. Polecam zgłosić się do Deca aka Decadeda albo do jakiegoś admina bo mogą ci połączyć konta jeśli nie zostało ono usunięte. 
8. WSZYSCY LUBIĄ SER NA TYM FORUM :v
9. A co w niej lubisz? :3

Edytowano przez Cozy Glass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to dlaczego Aurora jest alikornem to dlatego że, wymyśliłam cały nowy gatune kucyka, bo wiecie są normalne kucyki i kryształowe( nie mówię tu o ziemskich, pegazach i jenoroszcach ale wiem że są np. kryształowe jednoroszce i pegazy, choć nie są tak częste), no to sobię myslę czy mogą być jeszcze jakieś i tak wymyśliłam "kucyki zorzy". To kucyki co potrafią świecić (choć na rysunkach Aurora nie świeci bo nie umiem tego zrobić), a swoja magie czerpią z zorzy które twoży Aurora. Wiec automatycznie Aurora jest księżniczka wszystkich "kucyków zorzy". A poza tym miałam dylemat czy Aurora ma być pegazem czy jednoroszcem, i nie mogac się zdecydować postanowiłam że będzie alikornem.

 

W astronomi ciekawią mnie najbardziej gwiazdy.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...