Skocz do zawartości

Co czeka Starliight w ostatnim sezonie ? - wasze spekulacje i teorie


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Jak myslślice co czeka Glim Glam w ostatnim sezonie seriolu o naszych kochanych kucysiach. Znowu stanie się zła, a może uratuje krainę i nawróci niepokornych na dobrą stronę, a może będzie tylko tą od "machania" ?

 

Ja sądzę, że twórcy szykują dla niej coś niesamowitego, bo nadal postać jakoś rozwijają i wątki poboczne z nią związne to po prostu musi być coś łał

 

A jak wy sądzicie, macię jakieś teorie spekulacje, chętnie je poznam :)

 

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zandi napisał:

No tak, ale  czy ona by tego chciała ? Sądzę że nie przynajmniej na razie ;)

A czy Twilight tego chciała? :fswhat: Celestia nie pytała jej o zdanie. Twi mogła:

a) skoczyć na głowę z najwyższej wieży Canterlot, 

b) odnaleźć się w nowej roli. 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Triste Cordis napisał:

A czy Twilight tego chciała? :fswhat: Celestia nie pytała jej o zdanie. Twi mogła:

a) skoczyć na głowę z najwyższej wieży Canterlot, 

b) odnaleźć się w nowej roli. 

właściwe aż do wyrośnięcia jej nowego zamku Twi była na opcji a), ale potem zmieniła zdanie, z resztą w kewsti twilight mam skojarz z przewodem naukowym sezony od 1 do 3 były licencjatem sezony od 4 - 5 taka magisterka a teraz to mamy doktorat XD 

w kwestii Glim Glam nie mam takiego odczucia, bo jest często bardziej ogarnięta i sądzę, ze może zastąpić jakąś personę niższej rangi, bo w sumie boi się teraz większej władzy, bo nie chce wrócić do metod jakie stosowała w Our Town

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe byłoby gdyby Starlight też dostała swojego ucznia i nauczała go przyjaźni tak jak Twilight ją. Byłabym zadowolona gdyby tym uczniem, a raczej uczennicą była Cozy Glow. Taki finał w pełni by mnie zadowolił, bo obecnie ta mała franca jest moją ulubioną antagonistką :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, W.B. napisał:

Całkiem ciekawe byłoby gdyby Starlight też dostała swojego ucznia i nauczała go przyjaźni tak jak Twilight ją. Byłabym zadowolona gdyby tym uczniem, a raczej uczennicą była Cozy Glow. Taki finał w pełni by mnie zadowolił, bo obecnie ta mała franca jest moją ulubioną antagonistką

Całkiem prawdopodobny scenariusz, zwłaszcza że byli źli mają tendencje do dogadywania się.

 

Ja obstawiam, że jej jakiegoś chłopa dadzą, pewnie Zephyra. Ponadto otrzyma stołek Twilight, gdy jej dadzą jakąś ważniejszą funkcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...