Skocz do zawartości

No, witam ;)


Suchar

Recommended Posts

Mam na imię Artur. MLP interesuję się od premiery czwartej generacji w Polsce. Byłem na bieżąco aż do końca trzeciego sezonu, później jakoś mi się znudziło i przestałem oglądać. 

Od jakiegoś czasu zacząłem się tym interesować na nowo. Mam trochę odcinków do nadrobienia :lunalaugh:. Przypomniałem sobie również o tym forum i postanowiłem się tu zarejestrować. No... Więc jestem:lunasmile:

Moje ulubione postacie to Luna i Starlight.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie! :bronies:

 

Baw się dobrze :hug3:

 

5 minut temu, Suchar napisał:

Byłem na bieżąco aż do końca trzeciego sezonu, później jakoś mi się znudziło i przestałem oglądać. 

Od jakiegoś czasu zacząłem się tym interesować na nowo. Mam trochę odcinków do nadrobienia :lunalaugh:.

 

OMG! Zazdroszczę! :fsscream: 

Czeka Cię tyle pięknych chwil związanych z tym serialem! Nie chcę spoilerować, ale wydarzy się cała masa niespodziewanych, przezabawnych, wzruszających akcji, multum nowych postaci i ciekawych relacji między nimi :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Miło mi cie poznać! mógłbym mieć do ciebie parę pytań na początek by Cię lepiej poznać? :3

1. Ile masz lat? 
2. Skąd jesteś? <województwo>
3. Za co lubisz Lunę i Glimkę? 
4. Interesujesz się czymś po za MLP? Jak tak to czym? 
5. Co skłoniło cię do wejścia na nasze forum? 
6. Lubisz ser? 

Edytowano przez Cozy Glass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Papeć napisał:

Czym się interesujesz?

Co lubisz?

Interesuję się komunikacją miejską, w szczególności krakowskimi tramwajami.

Lubię uprawiać sport, konkretnie kolarstwo, czasem również pływam. Amatorsko zajmuję się również fotografią. Bardzo amatorsko:rdblink:.

Przez chwilę próbowałem również swoich sił w animacji... Dopóki nie skończyła mi się wersja próbna Adobe Animate :TWcU3:.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anoax napisał:

1. Ile masz lat? 
2. Skąd jesteś? <województwo>
3. Za co lubisz Lunę i Glimkę? 
4. Interesujesz się czymś po za MLP? Jak tak to czym? 
5. Co skłoniło cię do wejścia na nasze forum? 
6. Lubisz ser? 

 

1. 17

2. Pochodzę z Małopolski ale mieszkam w Opolu.

3. Lubię noc. Podoba mi się motyw panowania nad nią i ingerowania w czyjeś sny. Poza tym, uwielbiam niebieski:lunasmile:. Glimmer zaintrygowała mnie swoją wioską równości a następnie nauką przyjaźni. Ogólnie podoba mi się jej charakter.

4. Post wyżej

5. Chciałem nawiązać kontakt z ludźmi również interesującymi się MLP. Chciałem realnie stać się częścią tej społeczności.

6. Nie bardzo:rd11:

 

3 godziny temu, Papeć napisał:

Wyślesz swoje fotografie?

 

Spoiler

1.jpg

 

Lubię również czasami pośpiewać. To czy umiem to już inna sprawa:rdblink:. Ale w myśl zasady "Śpiewać każdy może" robię Polski cover do "Octavia's Overture". Jak wyjdzie, zobaczymy.

Edytowano przez Suchar
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Suchar napisał:

Mam na imię Artur. (...) No... Więc jestem:lunasmile:

 

Witaj, towarzyszu. 

Niechaj przyświeca ci cny obywatelu blask forum tego, zdrowie niech ci sprzyja.

Jeszcze od swej skromnej osoby dodam pozdrowienia, które ze szczerą nadzieją, że rozweselą twe oblicze śle. 

Pozdrawiam, towarzyszu. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cahan napisał:

Witaj na forum i nie pisz posta pod postem :rdblink: 

Będę pamiętał:rd8:

 

8 minut temu, Ziemniakford111222 napisał:

 

Witaj, towarzyszu. 

Niechaj przyświeca ci cny obywatelu blask forum tego, zdrowie niech ci sprzyja.

Jeszcze od swej skromnej osoby dodam pozdrowienia, które ze szczerą nadzieją, że rozweselą twe oblicze śle. 

Pozdrawiam, towarzyszu. 

 

Emm... Oryginalnie. Nie spodziewałem się takiego przywitania:rd6:

11 minut temu, Perszing napisał:

Witaj na forum :bronies:

:bronies:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No powiem ci... Tramwaje to dobry transport, kanarów nie ma, a bilety i tak są tanie, ale żeby się nimi interesować to bym nie pomyślał.

(Chociaż przynajmniej masz oryginalne hobby)

Szczególnie krakowskie są smaczne, tylko że zawsze się w tych liniach gubię :ppshrug:

Rondo Grzegórzeckie to dla mnie totalny młyn. Nigdy nie wiem, z którego przystanku szukać tej 50-tki która jedzie do galerii.

Jeszcze jak się drobniaków nie ma, żeby kupić bilet a twój tramwajec właśnie odjeżdża :fluttersad: Serduszko piecze w takich chwilach najmocniej.

A co do zdjęcia to panieeee... Nie znam się na fotografii, ale lepszego zdjęcia InterCity to już długo nie widziałem :rwink:

Jeżeli chcesz sobie poanimować za friko to polecam Krite, bardzo przyjemna dla początkujących animatorów. Tu masz poradnik jak przygotować program do takich działań artystycznych:
 

Spoiler

 

Od dokładnie 12:13 masz wyjaśnienie jak animować. Chociaż resztę poradnika również polecam obejrzeć, jeżeli się jeszcze nie spotkałeś z tym programem.

Ogółem to mam nadzieję, że jak już będziesz tworzył profesjonalne animacje dla Cartoon Network albo innych Disneyów to znajdzie się dla mnie miejsce w napisach końcowych :rdblink:

Życzę wspaniałego pobytu panie Suchar :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Orsiro napisał:

@Suchar

Cześć Artur :aj2 i Witaj na forum. Mnie jak wciągnęło w ten kucykowy wir, tak jak w motocykle, to już raczej z tego nie wyjdę :D. Fajne zdjęcie zrobiłeś, wygląda profesjonalnie. No i miłego pobytu na forum ;). Pozdro!

W tej chwili również myślę, że powróciłem na stałe, aczkolwiek obawiam się nieco piątej generacji, może trochę bezpodstawnie. Jak dogonię odcinki to poczytam co inni o niej myślą. Teraz nie chcę sobie robić ewentualnych spojlerów do odcinków których nie oglądałem.

 

@Dzidek Chan

Jak, nie ma "kanarów", jak są? Serio nigdy cię nie kontrolowali? Co do interesowania się tramwajami- Wiele osób by nie pomyślało, że można interesować się kucykami:rd6:.

Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest nie wiedzieć na jakim przystanku wsiąść. Serio. Fakt, nie mieszkam w Krakowie na stałe, jednakże po przeprowadzce bardzo często tam wpadam. Kiedyś potrafiłem znikać na cały dzień, by właśnie jeździć tramwajami. Gdziekolwiek, byle jeździć. W tej chwili nie potrafię się zgubić w tym mieście. Jak tylko skończę szkołę, przeprowadzam się z powrotem.

A i miło mi, że zdjęcie się podoba:lunasmile:.

Program ogarnę jak będę miał chwilę. Na jakiej zasadzie działa? Trzeba samemu rysować, czy korzysta z gotowych puppetów np. w formacie .fla? Bo jeżeli trzeba rysować, to odpada.

:bronies:

Edytowano przez Suchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Starlight Sparkle napisał:

wielki plusik ode mnie za to, że lubisz Starlight. :yay:

To głównie przez nią powróciłem do MLP. Zaczęło się od wspominania czasów kiedy interesowałem się kucykami. Później trafiłem na kanały AgrolChannel i ForgaLorga na YT. Gdzie poznałem Starlight. Odrazu ją polubiłem. Na początku myślałem, że jest to postać wymyślona przez fanów(znałem wtedy stan żeczy z początku czwartego sezonu), jednak później gdy poznałem jej imię okazało się, że faktycznie występuje w serialu.

Mimo, że nieco różniła się od Starlight z animacji i tak ją pokochałem.

 

3 minuty temu, IloveSombra napisał:

Witaj suchar. Podoba mi się twoja nazwa. :soawesome:

Dziękuję:lunasmile:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również było tak, że Starlight polubiłem z miejsca, jak tylko ją zobaczyłem. Najpierw w jej wiosce, ale wtedy po prostu była ciekawą postacią jak na początku Trixie ot taki zły charakter bardzo fajny... później w kolejnych sezonach to ta postać zajęła u mnie niekwestionowane pierwsze miejsce i tak pozostaje do dziś. :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Anoax napisał:

Jesteś pierwszą osobą na tym forum nie lubiącą sera. xD

 

7 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Jest pierwszą osobą w moim życiu, która się do tego przyznała...  :twilight3:

Ktoś musiał być pierwszy. Jestem pionierem:rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anoax napisał:

Pionierem? Odkryłeś coś? :lunaderp:

Pionier- pierwsza osoba w danej dziedzinie. Jestem pierwszą osobą na tym forum nie lubiącą sera.

 

Edit:

Może nie tyle nie lubię sera, co jest dla mnie obojętny:rdblink:.

Edytowano przez Suchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Suchar napisał:

Jak, nie ma "kanarów", jak są? Serio nigdy cię nie kontrolowali?

Jak ja w życiu kanara na oczy nie widziałem, a po Krakowie na wyjazdach to tylko tramwajami się poruszam.

 

20 godzin temu, Suchar napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest nie wiedzieć na jakim przystanku wsiąść. Serio. Fakt, nie mieszkam w Krakowie na stałe, jednakże po przeprowadzce bardzo często tam wpadam.

No ja tam bywam raz na 2 miesiące. W wakacje trochę częściej. Nie mam takiej wprawy jak ty :v6Jdq: Chociaż fakt, że nie jestem najbystrzejszą osobą na świecie :derp4:

 

20 godzin temu, Suchar napisał:

Na jakiej zasadzie działa? Trzeba samemu rysować, czy korzysta z gotowych puppetów np. w formacie .fla? Bo jeżeli trzeba rysować, to odpada.

No niestety ręka artystyczna wymagana :rwink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dzidek Chan napisał:

Jak ja w życiu kanara na oczy nie widziałem

Podejrzewam, że wielu gapowiczów chciałoby mieć twoje szczęście:rdblink:.

27 minut temu, Dzidek Chan napisał:

No niestety ręka artystyczna wymagana :rwink:

No, to nie dla mnie. Zupełnie nie mam cierpliwości do rysowania, szczególnie na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...