Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Star Stable Online


Sowenia

Recommended Posts

556x280-369721.jpg?r=1510229953538

 

     Uwielbiam konie. Zawsze w grach MMORPG sprawiało mi największą frajdę dosiadanie wierzchowca i przyglądanie się jak pędzi drogami. Dlatego, gdy dwa lata temu odkryłam SSO (Star Stable Online) od razu się zakochałam. 

Jest to bardzo prosta gra. Stworzona z myślą o bardzo młodych miłośniczkach koni, ale gdy się przymknie oko na infantylny język w zadaniach to można się naprawdę wciągnąć. Gra jest piękna, konie nawet jeszcze piękniejsze. Naprawdę, jeśli komuś sprawia frajdę przyglądanie się wirtualnemu koniu, opieki nad takowym, udział w wyścigach to powinien być zadowolony. 

 

G4Dq9W5.jpg

 

No dobrze, dobrze, ale po kolei. Co takiego ciekawego może być w grze o koniach i to takiej dla dzieci? 

  • Mamy do wyboru mnóstwo ras. Kucyki, mustangi, konie arabskie, północno-szwedzkie i masę, masę innych. Mamy ponad 25 ras do wyboru. 
  • Mimo iż grafika jest prosta to świat gry zachwyca. Piękne lasy, łąki, góry, lodowe pustynie, urocze miasteczka. 
  • Sterowanie koniem jest bardzo wygodne więc nie zajmie wiele czasu nauka prowadzenia go tak by móc wygodnie ścigać się ^^ Czy to samotnie, dla treningu i rekordów, czy to biorąc udział w zawodach. 
  • Duży wybór sprzętu dla konia, ubrań dla naszej postaci oraz zwierzątek towarzyszących. 
  • Muzyka jest całkiem przyjemna. 
  • Bardzo dużo osób gra w tę grę więc często dochodzi do miłych spotkań ^^ 
  • Gra ciągle się rozwija! W każdą środę dostajemy aktualizację. Jedne są większe inne mniejsze. Niedawno dodali nową rasę koni, dzisiaj nową lokację i towarzyszy. Co jakiś czas dostajemy aktualizację starych, słabiej wyglądających lokacji. Tak! Grafika w tej grze jest stopniowo upiększana~ 

 

4dVnnVq.jpg

 

Niestety trzeba się liczyć z pewnymi bolączkami, które jednak - moim zdaniem - są warte przebolenia. 

  • Przede wszystkim grę trzeba kupić. Można korzystać z abonamentu (najtańszy - na dwa tygodnie - to coś koło 7zł) i to jest całkiem dobry pomysł na start. Zapłacisz te 7zł i będziesz mógł sprawdzić jak ci się gra podoba. Tylko pamiętaj! Początkowy koń nie zachwyca wyglądem, a fabuła dopiero się rozwija. Najciekawiej robi się, gdy już trochę pograsz. 
  • Pełna wersja gry kosztuje coś koło 120zł. Moim zdaniem jak już jesteś pewien, że gra ci się podoba to to jest najlepsza oferta. 120zł może się wydawać wiele, ale to mniej niż płacić co miesiąc 30zł. 
  • Konie można kupić jedynie za walutę premium. Na pocieszenie powiem, że Star Coinsy (nazwa tej waluty) są bardzo tanie ^^ Dodatkowo często pojawia się oferta podwójnych star coins za tę samą cenę. Warto wtedy sobie doładować i szaleć. 

 

To chyba tyle. Ciekawi mnie czy są tu na forum osoby, które tak jak ja zakochały się w tej grze i spędzają w niej trochę czasu. 

 

Moje konto: 

Willow Nightleaf na serwerze Emerald Forest

 

UNnxSyN.jpg

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w to gram, na tym samym serwerze :D

 

Bardzo podoba mi się rozwinięty świat i to co można tam robić. Uwielbiam wędkowanie i archeologię. 

Uwielbiam patrzeć na te koniki, jak się poruszają i ile pracy twórcy musieli w to włożyć. Ostatnie konie jakie wyszły są śliczne i nie wiem którego kupić .

Bardzo fajna gra, mimo że dla małych dziewczynek. Czasami można spotkać fajne osoby i sobie miło pogawędzić. 

 

Spoiler

5ba354fac6f7f_StarStable2018-07-2621-02-00.png.f625d688c92e7aebd341b70db886f791.png

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, W.B. napisał:

Uwielbiam wędkowanie...

 

No popatrz, a ja z kolei go nie znoszę :aj5: Ale archeologia jest bardzo fajna. Tym bardziej, że Dolina Ukrytych Dinozaurów to piękne miejsce <3 

 

4 godziny temu, W.B. napisał:

Ostatnie konie jakie wyszły są śliczne i nie wiem którego kupić .

 

Ja sobie kupiłam tego kasztanka co widać na screenach i jeszcze zajmuję się łaciatkiem z aplikacji mobilnej. Zanim wyszły nowe maści to najbardziej mi się siwek podobał ^^ 

 

A jak się nazywasz w grze? Zaproszę cię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judith Hummingbirdpie, starałam się wybrać jak najbardziej dziwaczne nazwisko ;)

 

Z pierwszej serii kupiłam łaciatego, teraz rozważam zakup skarogniadego lub kasztanka. Myślałam o zakupie obu, ale musi mi coś zostać na odnowionego konia fiordzkiego. W sumie mam około 30 koni, więc muszę trochę przystopować.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nigdy Fiorda nie kupiłam. Zaczęłam grać chwilę przed tym jak wrzucili konie lipicańskie i to właśnie lipicany najbardziej wtedy chciałam. Lipicany i kuce islandzkie ^^ Zanim odblokowałam DUD i zdobyłam repkę to już widziałam, że zaczynają odnawiać stare rasy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cahan Ale spoilery w pierwszym poście zepsują jego wizualną stylistykę :fluttercry2: Wszędzie indziej są, tylko w pierwszym poście nie dałam by ładnie wyglądało. 

Czemu srokacz? Przecież ten koń jest cały kasztanowy, a białe ma jedynie skarpety i odmiankę na czole. Srokacze mają łaty z tego co wiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Białe odmiany sięgające tak wysoko wskazują na srokaciznę. Niektóre konie, które są genetycznie srokate, w ogóle nie mają białych plam. Ten jest jednak ewidentnie srokaty. Plamy bieli sięgają powyżej nadgarstków i stawów skokowych.

Edytowano przez Cahan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...