Skocz do zawartości

Cześć, postanowiłam pokazać się z artystycznej strony.


Recommended Posts

Dobra to może zacznę od tego, dlaczego Aurora jest alikornem. A to dlatego że wymyśliłam swój własny gatunek kucyka, nazwałam je "kucyki zorzy", są tam jednorożce, pegazy i kucyki ziemskie, lecz to co je wyróżnia to to że kucyki te świecą. Świecą ponieważ używają innego rodzaju magii, którą pobierają z magicznych zurz które tworzy Aurora. I to automatycznie sprawia że Aurora jest księżniczką wszystkich kucyków zorzy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Aurora Borealis napisał:

 Świecą ponieważ używają innego rodzaju magii, którą pobierają z magicznych zurz które tworzy Aurora. I to automatycznie sprawia że Aurora jest księżniczką wszystkich kucyków zorzy.

 

Tym sposobem rozwiązujemy problem tego, kto zasiada na tronie. :twilight2: Troszkę to pasuje do Chrysalis która chciała stworzyć połączenie, dzięki której cala miłość płynęłaby tylko do niej i to ona by decydowała o tym, jak ją podzieli pomiędzy swoich poddanych. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art drugi mi się podoba, bo jest wypełniony treścią i wyróżnia się, choć i tak trzeba jeszcze sporo tutaj rzeczy ulepszyć. Pierwszy ... no cóż, tak średnio, bo OC zrobione podejrzewam w Paincie lub GIMPie. Od czegoś oczywiście trzeba zacząć, ale jeśli już rozwijać kwestie artystyczną, rysunek, to lepiej rozpocząć przygodę od traditionala - kartka, ołówek, trochę cieniowania, jakieś kredki, bo digital wymaga tabletu graficznego, ale te ostatnio też mega drogie nie są jak parę lat temu :ajunsure: .

 

Twórz dalej, fajnie że kolejna osoba coś robi twórczego :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystkie rysunki, które do tej pory pokazałaś już komentowałam więc nie będę się powtarzać, ale cieszę się, że założyłaś wątek. Będzie wygodniej oglądać twoje prace ^^ 

 

I nie pisz posta pod postem, chyba, że minie kilka dni. Łamiesz regulamin i ktoś może się przyczepić. Po prostu edytuj poprzedniego posta jeśli chcesz coś dodać :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałam o rozwinięciu tej historii, lecz:

Nie mam zbyt dużego talentu do pisania 

Lecz ma taki pomusł

Myślałam o powrocie Króla Sombry, i że Sombra ma syna, i chce żeby jego syn razem z nim władał kryształowym królestwem, potem Equestrią, aż w końcu całym światem (w tym krainą kucyków zorzy) lecz jego syn nie zabardzo chce podożać drogą ojca. Aurora poznaje go i postanawia pomóc synowi Sombry, pokazując mu piękno, siłę i potęge zorzy. Syn Sombry poznaje historię kucyków zorzy, dowiaduje się jaką rolę w przyrodzie pełni magia zorzy i poznaje historię samej Aurory, odkrywa też jeszcze jedną szczególną i bardzo ciekawą rzecz (jak ktoś domyśla się o co chodzi to pozdrawiam:interesting: i może podzielić się domysłami)

 

To tylko taki bardzo ogólny skrót i jest to dopiero projekt historii i jest bardzo nie pełny i nie ma tu takich prostych rzeczy jak np. imienia syna Sombry, i dalej myślę nad fabułą, imionami i wyglądem kucyków.

 

Jak wam się podoba? 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...