Skocz do zawartości

[Wywiad] Papeć


BiP

Recommended Posts

Witamy nową osobę w naszym Domku :cmc: A jest nią @Papeć

 

 

1. Na początek, opowiedz kilka słów o sobie.

Jestem Jakub. Mieszkam w Dobrzycy. Mam lat 16. Lubię kolorowe taborety.

 

2. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?

O serialu dowiedziałem się od przyjeciela (nie jest bronym). Ma młodszą siostrę, która czasami ogląda kucyki. Zobaczył parę odcinków, a że jest aspołeczny to bardzo spodobała mu się Fluttershy "fajna, aspołeczna". Takie argumenty to były. Mówił też o jakiś innych kucykach (mane6). Powiedziałem, że to jest dla małych dzieci, dla dziewczynek z przedszkola. Wróciłem do domu, obejrzałem pierwszy odcinek i tak się zaczęło.

 

3. Jak widzisz przyszłość forum?

Gorzej niż na jego początku, lepiej niż na samym końcu.

 

4. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Najbardziej lubię zabawy i galerie, quizy może bym polubił, gdybym znał odpowiedzi. Czekam na rap bitwy :checkem:

5. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

Najbardziej podoba mi się to, że ktoś na tym forum jest. Najmniej brak dużej (chociaż średniej) aktywności niektórych użytkowników.

 

6. Czym się inspirowałeś, wybierając taki właśnie nick?

Mojej św. pamięci laczkiem o imieniu Papeć. Brat miał na imię Kapeć, bo byli bardzo podobni do siebie. Jeden był lewonożny, drugi prawonożny.

 

7. Czy twój nick coś oznacza? Ma może dosłowne znaczenie?

Jest hołdem dla lewonożnego Papcia.

 

8. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

Rozmawiałem nawet. W sumie jedynym jej argumentem, był fakt, że serial jest przeznaczony dla dziewczynek. Ja natomiast mówiłem, że bohaterowie są barwni; są fajne piosenki; poczucie humoru mi odpowiada (nie zawsze); dobrze odstresowuje itd. (więcej argumentów nie było, więc "i tak dalej" robi tutaj dobrą robotę).

 

9. Co sądzisz obecnie o fandomie?

Nadal jest fajną miejscem, są tu fajni ludzie. Trochę opustoszałym, ale przytulnym.

 

10. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Rysuję. Cyk podłe lokowanie tematu w wywiadzie :NjdaT:

Spoiler

 

 

11. Gdybyś mógł się przenieść do krainy Equestrii, to kim chciałbyś tam być i jak chciałbyś spędzić tam swój czas?

Jeśli chodzi o rasę, to pegazem, ale nie jestem nie pewien. Chciałbym być, bo ja wiem, jakbym dostał znaczek to wiedziałbym. Może latać... ale tak hobbystycznie.

 

12. Byłeś już na jakimś meecie? Jeśli nie, to czy planujesz?

Nie byłem. Planuję? Nie planuję niczego dalej niż 2 dni.

 

13. Którą postać z tła chciałbyś widzieć częściej?

Zdecydowanie Derpy, Octavie i Vinyl. Najbardziej to Derpy, bo ma fajny głos. :derp2:

 

14. Jaka jest twoim zdaniem największa zaleta i wada serialu?

Największa zaleta to dla mnie piosenki. Uwielbiam je i słucham prawie codziennie. Wada? Chyba to, że wiele wątków można by lepiej poprowadzić niektóre wątki, mniej standardowo. W wielu odcinkach da się przewidzieć koniec. 

 

15. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

Rodzina nie wie, przyjaciele wiedzą. Jak reagują? Jeden wyjątkowo źle obrażając mnie, gdy wspomnę coś o kucykach. Drugi lubi gadanie o kucykach, słuchanie piosenek z serialu itp. Reszty to nie obchodzi.

 

16. Czy przed MLP udzielałeś się w jakieś grupie?

Nie.

 

17. Czy oprócz MLP oglądasz jakieś inne seriale?

Zawsze oglądam tylko jeden serial naraz, a MLP jeszcze nie skończyłem.

 

18. Czy widziałeś już film MLP, jeśli tak to czy się podobał?

Nie widziałem.

 

19. Jaki jest twój ulubiony film, oprócz MLP ?

Sucker Punch. Polecam 10/10.

 

20. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Eminem.

 

21. Chciałbyś wrócić do okresu dzieciństwa?

Tęsknie, ale nie chcę. Właściwie to nadal jestem dzieckiem, więc ten okres trwa. Jednak już tego doświadczyłem, więc pora na dorosłość.

 

22. Masz jedno życzenie do spełnienia. Jakie to życzenie?

Trudne pytanie... Chciałbym, żeby ludzie nie zmarnowali sobie życia, żeby robili to co kochają, zaczęli próbować spełniać "niemożliwe" marzenia.

 

23. O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mógłbyś dyskutować godzinami?

Na temat systemów:

-edukacyjnych

-politycznych

-religijnych

 

24. W co lubisz najbardziej grać?

Jeśli chodzi o gry PCtowe i PS4 to najbardziej:

-Endless Legend

-Bloodbodne (PS4)

to chyba wszystko.

W karciane i planszowe nie za bardzo gram, ale w wiedźmińskiego Gwinta lubię se pograć.

 

25. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Jeździć na rowerze, spotykać się ze znajomymi i rysować. Słuchać muzyki i biegać.

 

Dziękujemy za poświęcony czas i za udzielone szybko odpowiedzi i życzymy dalszego miłego czasu na forum i w fandomie :cmc:

 

 

 

  • +1 7
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to taka jest geneza twojego nicku, ciekawie i zabawnie :fluttershy3: 

W sumie nigdy nie miałam okazji rozmawiać z antybronym, a szkoda. Chętnie bym porozmawiała z taką osobą. Najlepiej jeszcze kimś znajomym żeby nie była ta osoba wrogo nastawiona. To by mogło być ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...