Skocz do zawartości

Dobre rady księżniczki Celestii


Szonszczyk

Recommended Posts

Nastaje powoli jesień i księżniczka Celestia przestaje hasać po innych krainach i ma teraz więcej czasu, by z Wami porozmawiać. Chce także wspomóc Was swoją wiedzą i doświadczeniem. Więc jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o, praktycznie czymkolwiek, albo chcecie, by mądry kucyk wybrał Wam pomiędzy dwiema, na oko, takimi samymi rzeczami, to jest to dobre miejsce na takie pytania.

Celestia będzie niezmiernie szczęśliwa, mogąc użyczyć Wam swojej wiedzy i inteligencji!

 

Przywitajcie też gorąco stażystkę @Midday Shine, która to odpowiedzialna będzie za szybką korespondencję! (może użyć tu kolorka!)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Rozo, na rozluźnienie atmosfery – i przy okazji ocieplenie własnego wizerunku – dobre są żarty, byle inteligentne i nieczyniące krzywdy innym. Pamiętaj jednak, że nie masz i nigdy nie będziesz miała bezpośredniego wpływu na opinie innych kucyków (ani ludzi). Nie przejmuj się zatem, jeśli coś nie wyjdzie mimo starań. Prawdziwi przyjaciele najpierw zaakceptują Cię taką, jaka jesteś... a potem pomogą Ci rozwinąć skrzydła i stać się jeszcze wspanialszą osobą. :celgiggle:

Pozdrawiam Cię ciepło!

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Celestio!
To okropne! Przerażające! Jeszcze nigdy nie byłam w takich opałach i chciałam Cię prosić o pomoc!
W zeszłym tygodniu nie nauczyłam się niczego nowego na temat Magii Przyjaźni!
I co mam teraz uczynić? Przecież nie cofnę się w czasie! Tylko Starswirl to potrafił. Chyba. Więc, więc... Mam takie pytanie:
(- Przestań się śmiać, Spike, i pisz!!!)
Czy wyślesz mnie za to do...
(- Spike! Wykreśl ten "wdech" !!!)
...MAGICZNEGO PRZEDSZKOLA?
Zawsze wierna, 
Twilight Sparkle
   
    ***

- Spike... może jednak nie wysyłaj tego listu księ... Co?! Już wysłałeś? AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
Odgłos teleportacji

  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, powiem szczerze, że to może być problem, ale chyba jeszcze list nie doszedł...

*Zauważa Celestię trzymającą list*

Droga Twilight,

Miałam nadzieję, że temat twoich listów o przyjaźni miałyśmy dawno wyjaśniony. Wiesz przecież, że to miały być listy KIEDY się czegoś nauczysz, a nie tygodniowe sprawozdanie na temat tego, którym kucykom w tym tygodniu umyłaś kopytka. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę i proszę Cię o cierpliwość, ponieważ nie wiesz nawet kiedy magia przyjaźni Cię zaskoczy.

Daj znać jak się czegoś nauczysz,

Twoja nauczycielka,

Księżniczka Celestia

 

Ps. Żebyś więcej nie myślała o takich bzdurach jak wysłanie Cię do MAGICZNEGO PRZEDSZKOLA, zamykam je w trybie natychmiastowym, a uczące się tam źrebaki i źrebięta wysyłam do Twojej szkoły. Życzę powodzenia!

Ps. Ps. Niech ktoś powie panu misterspauls, że ponownie pomylił tematy.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna księżniczko!
Jako że Twilight znajduje się obecnie w fazie ekstatycznej, na poły z powodu treści twojego listu (- HA! Widzisz, Spike? Mówiłam ci, że jest coś takiego, jak Magiczne Przedszkole! Niech no tylko Starlight się o tym dowie!!!), na poły zaś perspektywą rychłego poznania nowych studentów (a wierz mi księżniczko, gdy Twi ma przemawiać/uczyć/podpisywać dokumenty czy choćby pokazać się we własnej szkole, wszystko musi być... perfekt), dziękuję Ci w jej imieniu za odpowiedź. I za wyrozumiałość. Nie od dziś wiemy, że Twilight zazwyczaj reaguje histerią na najdziwniejsze nawet głupotki (- Znowu wyjdę na niesłowną Spike, to koniec!), a odnalezienie jej po ataku paniki łatwe nie było (na szczęście pomógł nam niezawodny zmysł Pinkie). Do teraz bolą mnie gnaty od przedzierania się przez chaszcze lasu Everfree. A mogłem spędzić cały dzień z Ra... Znaczy, miałem przecież inne rzeczy na głowe. Ważne rzeczy. W każdym razie nie wiem, czy Twilight zrozumie wreszcie, że jej raporty to odległa przeszłość, i nie musi już ich wysyłać, ale miło jest wiedzieć, że przynajmniej będzie spała spokojniej wiedząc, że Magiczne Przedszkole już jej nie grozi. 
Z poważaniem, 
Spike 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi, udawanie kogoś, kim nie jesteś, żeby zwrócić na siebie czyjąś uwagę, nie jest najlepszym pomysłem. Bądź po prostu sobą, rozwijaj swoje mocne strony i koryguj słabsze. Głęboko wierzę, że prędzej czy później spotkasz tę właściwą osobę.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...