Skocz do zawartości

Welcome! *Starlight face*


Butterflight

Recommended Posts

Wieczór dobry :P

 

Z tej strony Butterflight, broniak z pięcioletnim stażem z północy Polski. Mniej więcej równolegle z dołączeniem do fandomu zacząłem interesować się muzyką elektroniczną, co zaowocowało moim pierwszym remixem fandomym w 2015 roku. Poza muzyką ostatnio nie udzielam się za często w fandomie (właściwie miałem dwa lata przerwy od serialu), ale od lipca staram się to zmienić. Ostatnio byłem nawet na Ambermeecie i czuję się jeszcze bardziej związany z fandomem niż wcześniej ^^ Nagle zacząłem szaleć na punkcie merchu, przez was zostanę zakupoholikem .-. Z EDMu od lat regularnie słucham utworów spod Monstercat, a z fandomu najbardziej adorują Archiego, w związku z jego nieobecnością w internetach pałeczkę ostatnio przejął JoinedTheHerd. Jeśli chodzi o gatunku nie pogardzę prawie niczym, z elektroniki przede wszystkim kocham drum & bass, chillout i dubstep, a poza tym nieraz słucham jazzu, metalu i hip-hopu, choć to już specem nie jestem. Poza muzyką jara mnie turystyka Polski, jak chcecie wybrać się do jakiegoś konkretnego regionu na wycieczkę to polecam się na przyszłość :v Nie odpowiadam za ewentualnie rozczarowania

 

Kiedyś miałem konto na forum, ale kiedy dowiedziałem się, że prawdopodobnie ktoś z realu mnie namierzył, mój wewnętrzny kryptobroniak spanikował i usunąłem ślad po części swoich broniackich kont.

 

Na koniec zarzucę chamską reklamą, poniżej jeden z moich utworów fandomowych, jeden z dwóch jakie wydałem pod A State of Sugar (drugim z nich jest Despair z Zero Chaoticiem i Mordecaiem)

 

Miłego wieczoru życzę ;P

 

 

Edytowano przez Butterflight
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj! Miło mi cię poznać! Mam nadzieje, że zostaniesz z nami na długo! Polecam sobie przysiąść jednego dnia i przejrzeć wszystkie działy w poszukiwaniu ciekawych tematów. :3 P.S. Szczególnie polecam Flutterkę, nie dlatego, że jestem opiekunem działu flutterki, a dlatego że jak tego nie zrobię to flutterka wyrzuci mnie z chatki. Tak więc może zacznę od paru pytanek do ciebie, oki? 

 

1. Dlaczego turystyka? 
2. Dlaczego muzyka elektroniczna? 
3. Dlaczego ser?(Aka czy lubisz ser)
4. Dlaczego MLP? 
5. Jaka jest twoja ulubiona postać/cie w MLP? 
6. Jaki jest twój ulubiony odcinek? 
7. Jakie są kręgi fandomu które cię interesują? Po za serialem, muzyką i merchem oczywiście ;)
8. Gdzie aktualnie jesteś w trakcie nadrabiania MLP? 
9. Co się stało, że miałeś dwuletnią przerwę od MLP?
10. Twój kuc na miniatruce to Masłolot? Jak mniemam tak się tłumaczy twój nick. Jest to twoja ponysona czy po prostu OCek? Ma jakąś przeszłość, znaczek, czym się zajmuje i jaki ma charakter? 
11. Masz jakieś inne zainteresowania po za turystyką, muzyką elektroniczną, MLP i serem? 

 

A tak ogólnie to twój utwór jest w sumie spoko, nadaje się idealnie do pisania takich wpisów jak ten :v A po za tym polecam Ambermeeta bo tam co roku są najciekawsze osoby. Czekam na następny i jadę na cały meet, w tym roku się nie udało bo zaczynałem pracę i wiesz jak to jest w nowej pracy w fabryce :v 

Teraz mniej kucowe i zainteresowe pytanka:
12. Jak cię zwą? 
13. Ile liczysz sobie wiosen? 
14. Skąd przychodzisz? 
15. Jaki masz w tym cel? 
16. Zjesz może trochę naszego sera? 
17. Po co odmieńcowi dwa miecze? 
18. Jesteś sam. Nikt nie powiedział ci że przed wyruszeniem w podróż należy zebrać drużynę? 
19. Lepiej grać Nekropolis czy Inferno? A może Bastionem albo Zamkiem? 

Sorki za tak dużą ilość pytań, ale lubie mieć wielkie wejście :P Mam nadzieje, że będziesz się się u nas świetnie bawił! Enjoy! <3

 
 
 
 

Mi też miło cie poznać! Yay! ~Fluttershy

 

Edytowano przez Anoax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy na naszym forum i mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

Powiem szczerze, że nawet nie wiedziałem, że jeden z utworów z mojej ulubionej płyty fandomowej (asos: lollipop) jest polakiem. Życie jest pełne niespodzianek...

 

Jeśli pozwolisz, dodam Cię na discordzie :twistare:

A nie czekaj...

Spoiler

image.png:pepe:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anoax

 

To może od razu zacznę od działu Flutterki, wyrzucanie innych z domu średnio mi pasuje :v No to lecimy z pytaniami! 

 

1.Jak miałem siedem lat to dostałem swój pierwszy przewodnik turystyczny po Polsce, od tego czasu walają się one po całym moim pokoju, Polska ma tyle świetnych miejsc, że po prostu musiało mi się tu spodobać shrug

2.W wieku dwunastu lat miały miejsce trzy wydarzenia: zacząłem grać w Wipeout 2048, gdzie soundtrack to głównie drum & bass; znalazłem Skrillexa (poprzez modne wówczas goat remixy) i wciągnąłem się w fandom, gdzie elektroniki jest mnóstwo, gatunek od razu do mnie przemówił

3. Tak, ser

4.Mam zawsze wyśmienity zapłon, więc ponad rok po tym, jak moi znajomi już przestali się jarać kucami (hype train związany z JJayJokerem) i widząc, ile osób ma kuce na avatarach w wielu miejscach, postanowiłem sprawdzić, o co w tym wszystkim chodzi; a w samym serialu w sumie wszystko mi się podoba, kolorystyka, animacja, muzyka, kuce same w sobie, angielski dubbing... wszystko! :D

5. Bwoi, to pytanie zawsze jest dla mnie kłopotliwe i ulubiony kuc ciągle mi się zmienia, więc odpowiem standardowo: Vinyl

6. Trudne pytanie, w ósmym sezonie Sounds of Silence było wybitne, The Perfect Pear w siódmym, z szóstego The Times They're a Changeling, te trzy chyba najbardziej

7. Hmm, kiedyś dużo siedziałem w artach (sam próbowałem przerysowywać niektóre rysunki), chciałbym się zabrać bardziej za czytanie ficów (jeśli dorwę wydanie książkowe któregoś fica po angielsku, to będę szczęśliwy bardzo), ale ostatnio to szczerze muzyka najbardziej, kiedyś w ogóle słuchałem jej mnóstwo, na audycji "Tak to leciało" FireSky'a w Radiu Yay [*] zawsze sobie nieźle radziłem :P

8. Już nie nadrabiam, cały ósmy sezon obejrzałem :v Dwóch filmów Equestria Girls jeszcze nie widziałem, ale szczerze mówiąc nie zamierzam

9. Jakoś po trafieniu do licbazy stwierdziłem, że chwilowo zrobię sobie przerwę, w międzyczasie obejrzałem parę odcinków Star Vs. FoE, Steven Universe oraz Ricka i Mortiego (tego ostatniego całe trzy sezony), a teraz jak już wróciłem to nie mogę się oderwać, nawet nie zamierzam próbować

10. Maseł i Masłolot to nicki nadane mi przez znajomego jako parodia mojego nicku FlyingButter, który później przemianowałem na Butterflight; mój OCek się tak nie nazywa akurat, z tego co pamiętam nazwałem go Iron Spatula, ale chyba zmienię to na coś innego; znaczkiem jest miecz skrzyżowany z berłem, zajmuje się archeologią, historię mam gdzieś zapisaną w odmętach mojego laptopa, ale chyba nic konkretnego; z charakteru jak ja, na ogół spokojny, choć momentami porywczy

11. Interesuje mnie też Bliski Wschód (kultura arabska, perska i hebrajska), nieco bliższy wschód (dokładniej rzecz biorąc Białoruś), mam w planach nauczyć się paru mniej oklepanych języków obcych, jara mnie architektura, staram się też interesować historią, choć nigdy nie byłem szczególnym ekspertem pod tym względem

Dzięki ^^ Na meecie spoko bardzo było, głównie na karaoke siedziałem, mkxd ładnie wszystko ogarnął, polecam :v

 

ROUND TWO

 

12. W realu po imieniu, znajomi z neta albo też po imieniu, albo Maseł, Basseł, z zagranicy Butter
13. Osiemnastka ostatnio stuknęła
14. Przybywam z nie najgorszego powiatu wejherowskiego

15. Yup
16. Jak najbardziej, a macie masło?
17. Myślisz, że podczas ewentualnego starcia kuców i changelingów Celestia pośle kuca z dwoma nagimi mieczami? 

18. To pewnie nawiązanie, którego nie łapię Nie ;;
19. Tak, lepiej grać tu też nic nie rozumiem xD

 

No nie powiem, wejście masz niezłe :v Thx, miłego wieczoru życzę!

 

Yaaay!~

 

@Szonszczyk

 

Dzięki :P Album serio jest dobry, Nighttime Aria szczególnie mi się podoba (kiedyś nawet to remixowałem z Greyfadem, ale ostatecznie nie miałem czasu się tym zająć i to jest prawie w 100% jego remix)

Nie no, nie widzę problemu, w razie czego Ctrl+C, Ctrl+V xD No dobra, specjalnie zmienię nick na jakiś w alfabecie łacińskim :v 

 

EDIT: Done

Edytowano przez Butterflight
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Butterflight

 

Miły dla ucha, klimatyczny utwór zapodałeś! :bronies:

 

Witaj w stadzie i baw się świetnie :twihug:

 

<>

 

EDIT:

 

Jeśli lubisz klimatyczną muzę elektroniczną, rapową, jazzową etc., to czy kojarzysz może zespól The Herbaliser? Moim zdaniem są mistrzami w tej dziedzinie :djpon3:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...