Skocz do zawartości

[Wywiad] swinkipinki


BiP

Recommended Posts

Witamy ponownie, dzisiaj wywiad udzieli nam @swinkipinki.

 

1. Na początek, opowiedz kilka słów o sobie.

Mam 23 lata, mieszkam w Lublinie i skończyłam tam studium, kocham koty i mogłabym przygarnąć wszystkieeeee :giggle:

 

2. Jak dowiedziałaś się o serialu i forum?

Mam w rodzinie dzieci wieku szkolnego/przedszkolnego więc nie raz słyszałam jak zachwycają się kucykami. Potem obejrzałam z nimi parę odcinków w telewizji i po jakimś czasie sama zaczęłam oglądać.

Z czasem pomyślałam że wszystko ma swoje forum więc kucyponiki też muszą mieć i tak tu trafiłam.

 

3. Jak widzisz przyszłość forum?

Nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie z forum. Czas pokaże.

 

4. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Lubie wszelkiego rodzaju quizy i zabawy, czasem jakieś dyskusje mnie zainteresują. Podziwiam też zawsze rysunki innych forumowiczów.

 

5. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

Podoba mi się fakt, że można o wszystko zapytać/dać każdy temat do rozmowy.

Smuci mnie tylko mała ilość osób.

 

6. Czym się inspirowałaś, wybierając taki właśnie nick?

Nick zainspirowany tekstem Pinkie Pie z serialu, akurat wpadł mi w ucho.

 

7. Czy twój nick coś oznacza? Ma może dosłowne znaczenie?

Nigdy :fsscream: różowy lubię, ale z prosiaczkami się nie identyfikuje.

 

8. Jakbyś rozmawiała z osobą która jest anty brony?

Jak z każdym innym, nie każdy musi to lubić. Liczę na to, że taka osoba pokaże kulturę, nie chciałabym słuchać wywodu obrażającego co tylko się da.

 

9. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Lubię rysować ale do tej pory nie udostępniałam tu żadnej z moich prac.

 

10. Gdybyś mogła się przenieść do krainy Equestrii, to kim chciałabyś tam być i jak chciałabyś spędzić tam swój czas?

Robiłabym imprezy z Pinkie Pie albo założyłabym butik i sprzedawała w Canterlocie.

 

11. Byłaś już na jakimś meecie? Jeśli nie, to czy planujesz?

Nie byłam i na razie nie planuje nic takiego.

 

12. Którą postać z tła chciałabyś widzieć częściej?

Nie polubiłam nikogo tak bardzo, żeby chcieć go więcej w odcinkach.

 

13. Jaka jest twoim zdaniem największa zaleta i wada serialu?

Cieszę się, że serial propaguje przyjaźń, zaufanie i inne pozytywne wartości.

Jako wadę mogę uznać jedynie fabułę w niektórych odcinkach i fakt, że niektóre postacie się bardzo zmieniły a ja polubiłam je takie jakimi były na początku.

 

14. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

Wiedzą i akceptują to. Nie ukrywam, że uwielbiam urocze rzeczy więc kuce nie były czymś szokującym.

 

15. Czy przed MLP udzielałaś się w jakieś grupie?

Nie.

 

16. Czy oprócz MLP oglądasz jakieś inne seriale?

Bardzo mało, nie przepadam za serialami. Kiedyś oglądałam American Horror Story i The Big Bang Theory, ostatnio znowu męczę Dr. House od pierwszego sezonu :wow:

 

17. Czy widziałaś już film MLP, jeśli tak to czy się podobał?

Tak widziałam i spodobał mi się, dużo więcej akcji niż w serialu a wygląd kucyponików obłędnie przeuroczy.

 

18. Jaki jest twój ulubiony film, oprócz MLP ?

Lubie dużo filmów, w top 5 znalazłyby się "Nietykalni", "Wyznania zakupoholiczki", "Milczenie owiec" (wszystkie części o Hannibalu w sumie), "Seks w wielkim mieście" i "Źródło".

 

19. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Nie mam ulubionego wykonawcy od x czasu, słucham co mi podpasuje.

 

20. Chciałabyś wrócić do okresu dzieciństwa?

Czasem tak, czasem nie. Przy natłoku obowiązków i problemów tęskni mi się za beztroską zabawą w piaskownicy.

 

21. Masz jedno życzenie do spełnienia. Jakie to życzenie?

Nie powiem bo się nie spełni :v

Ale swój wywiad już masz :sweetie2:

 

22. O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mogłabyś dyskutować godzinami?

Godzinami mogłabym rozmawiać o sprawach duchowych, medytacje, samorozwój, siła umysłu itp ciągle o tym czytam. Poza tym, lubie rozmawiać na każdy temat, nawet jeśli coś mnie nie interesuje, bo mogę się dowiedzieć czegoś nowego.

 

23. W co lubisz najbardziej grać?

Mało mam czasu na granie, dlatego teraz gram jedynie w Heroes 3.

 

24. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Czytać, oglądać filmy, spacerować, wychodzić do baru ze znajomymi, pływać i leniuchować wtulona w kota.

 

25. Jakie książki najbardziej lubisz czytać?

Psychologiczne.

 

26. Z francuskiej kinematografii, co najbardziej ci się podoba?

Komedie są obłędne! Najlepsze to "Jeszcze dalej niż północ", "Przychodzi facet do lekarza" czy "Nietykalni"(klasyk!).

"Nietykalnych", to ja lubiłem też, ale animowany serial.

 

27. Interesujesz się modą i pewnie dlatego lubisz Rarity :hmpf: , ale czy też coś szyjesz, projektujesz?

Jak najbardziej. Skończyłam szkołę w tym kierunku, szyłam sama kolekcję na dyplom i parę innych rzeczy i dalej chcę w to iść. :rarityawesome:

 

Dziękujemy za ten wywiad i życzymy sukcesów w projektowaniu :fabulous:

  • +1 1
  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 12:57, PervKapitan napisał:

Rozumiem, że zaczynasz rysować dopiero, dlatego nie podzieliłaś się z nami jeszcze jakąś pracą? ^^

Rysowałam kiedyś dużo, ale to podzuciłam:v ostatnio wróciłam do tego, ale nie rysuje kucyków. Może jak stworze coś godnego uwagi to wrzucę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...