Skocz do zawartości

I Wojna Widelców


Razh

Recommended Posts

Wyobraźcie sobie, że cena węgla na rynku equestiańskim i w państwach sąsiednich szybuje w górę. Wszędzie zaczynają wybuchać protesty i na jednym z posiedzeń w tej sprawie, delegaci podmieńców i gryfów, zaczynają obrzucać się przystawkami, co niebezpiecznie zbliża się do wybuchu wojny.

Co można w tej sprawie zrobić? Kto by wygrał walkę na łyżki? Dlaczego węgiel tak zdrożał? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Twister dlaczego akurat pegazy nieloty? To, że nie umieją latać nie oznacza, że można je zmieniać w tanią siłę roboczą... Chyba, że chodziło Ci o używanie ich w taki sam sposób jak węgiel, wtedy jednak użycie jako taniej siły roboczej wydaje się bardziej humanitarne (czy kucomanitarne, jak zwał, tak zwał). I tak, @Po prostu Tomek, myślę, że to może prowadzić do rewolucji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Twister jakby się tak zastanowić, to zamiast w węgiel do palenia, można by było pójść o krok dalej i "prasować" je na diamenty i sprzedawać na lewo. Chociaż wydaje mi się, że to zmierza w kierunku, z którego nie będzie już później powrotu... W każdym razie te nieloty tak czy siak mogą pracować, a przynajmniej tak mi się wydaje, w fabryce, gdzie nie potrzebują umiejętności latania, chociaż i tak sprowadza się do pracy za pół darmo... Nieloty nie mają lekko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...