Skocz do zawartości

Wywiad z Wielką i Potężną Trixie!


Moonlight

Recommended Posts

Cześć o wielka piękna Urocza Trixie twój wielki fan może zadać kilka pytań?

1. Co sądzisz o Księżniczkach? Mi chodzi o Celestię, Lunę i Candence.

2. Czy lubisz ludzi?

3. Chciałabyś mieć technologie ludzi?

I o to wszystkie moje pytania o moja wielka potężna Trixie!!

( dla fana coś przypomniało się )

Mam jeszcze mały prezent ( podaje pudełko ciasteczek ) Sam robiłem, zrobiłem specjalnie dla ciebie ( puszcza do niej oczko ) do następnego razu moja droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

Meow!
Wiem, wiem Moon. Bardzo długo nie opowiadałam moim fanom na pytania, ale miałam swoje powody. 
Meow? 
Byłam w trasie, Ty się tym nie zajęłaś, bo miałaś swoje "ważniejsze" zajęcia i nasz stolik się trochę zakurzył. 
Phi. 

Nie phikaj mi tu młoda damo. Jesteś asystentką gwiazdy. Zresztą nasi fani rozumieją, że nie łatwo jest być Wielką i Potężną Iluzjonistką oraz cudowną przyjaciółką dla swoich wielbicieli podczas trudnej trasy po Siodłowej Arabii. 
Purr purr...
Oj nie przesadzaj... Mooooon. Ja po prostu lubię tamtejszy klimat. Mają też bardzo smaczne herbaty i nie dam się pociągnąć za język! 
Meeow meow :3 
Jestem zabieganą Sztukmistrzynią i nie mam czasu na romanse! W końcu w każdej chwili Equestria może mnie znowu potrzebować! Zresztą idź po ciasteczka. Ja odpowiem moim najbardziej cierpliwym fanom, którzy nic mi nie insynuują. Raz dwa koteczko.

Dnia 20.01.2019 o 01:55, Starlight Sparkle napisał:

Misiaczek wraca z kolejną porcją pytań.

Mam nadzieję, że nie śpicie no i dzięki za ciasteczka... jejku dostać coś od Trixie bezcenne.

Trixie... wiesz, tak się zastanawiam. Kiedy pierwszy raz zdecydowałaś tak na poważnie, że zajmiesz się sztuką iluzji?
Kolejne pytanie dotyczy Twoich podróży. Prawie zawsze podróżujesz przez Equestrię sama i nie obawiasz się spotkania z patykowilkami albo innymi niebezpiecznymi potworami? Masz może jakiś sposób na nie?

No i chyba w sumie ostatnie pytanie na dziś... Starlight na pewno Ci opowiadała o swoich przygodach i o mapę w zamku Twilight, którą zresztą ładnie wysłałaś do spa. W każdym razie czy Wielka i Potężna Trixie nie chciałaby przeżywać takich przygód? Oczywiście pamiętam o wielkiej przygodzie, w której razem z Discordem i Starlight uratowaliście całą krainę... głównie dzięki Tobie. 

 

I to wszystko na tę chwilkę... hm może poczekam tutaj. Rozpalę ognisko i zaparzę herbaty. 

Ah to moja najlepsza asystentka! Jak miło widzieć aż tak wiernego fana po tak nieprzyzwoicie długim czasie. Skoro już o czasie mowa. Na moją aktualną karierę, która jest jednocześnie moją pasją i całym życiem... zdecydowałam się jak jeszcze byłam małą klaczką i ojciec po raz pierwszy pokazał mi cuda, jakie na swoich występach wyczyniał mistrz Hoofdini! To było dla mnie oczywiste. Gdy po raz pierwszy zamknęłam się w szafie bez zamka, wiedziałam, że do tego właśnie zostałam stworzona. 
Purrrrr. 
Oj nie rozklejaj mi się tu teraz Moon. Musimy być twarde, sztuka tego wymaga. 
Meow? 
Wielka i Potężna Trixie niczego się nie boi! Wystarczy mi moja stara, kochana karawana i odrobina wyobraźni, a wyjdę z cało z każdej opresji! 
Meeeeooow...
Nie zmyślam, inaczej bym tu nie stała i nie chwaliła Cię za smaczne ciasteczka Moon. Co do sposobu... to moja słodka tajemnica.
Prr meow! 
Ależ ja przeżywam takie przygody i nie potrzebuję do tego tej dziwacznej, przestarzałej mapy Twilight. Mnie nie trzeba nigdzie wysyłać. Wielka i Potężna Trixie sama znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie. W końcu taki już mój urok, całej Equestrii nie ratuje się codziennie, ale przynajmniej można uświetniać ją krok po kroczku. Tu i ówdzie...

Meow. 
Wcale nie zazdroszczę! Nadintepretujesz Moonlight. Na prawdę sama sobie świetnie radzę z byciem wspaniałą. 
Meow meow meow. 
Nie zniżę się do Twojego poziomu. Lepiej pomóż naszej asystentce podsycić ognisko, a ja w tym czasie odpowiem drugiemu wielbicielowi. 
Purr. 

 

Dnia 29.01.2019 o 21:01, misterspauls napisał:

Cześć o wielka piękna Urocza Trixie twój wielki fan może zadać kilka pytań?

1. Co sądzisz o Księżniczkach? Mi chodzi o Celestię, Lunę i Candence.

2. Czy lubisz ludzi?

3. Chciałabyś mieć technologie ludzi?

I o to wszystkie moje pytania o moja wielka potężna Trixie!!

( dla fana coś przypomniało się )

Mam jeszcze mały prezent ( podaje pudełko ciasteczek ) Sam robiłem, zrobiłem specjalnie dla ciebie ( puszcza do niej oczko ) do następnego razu moja droga.

Oczywiście misiaczku, już śpieszę z odpowiedziami. Co myślę o księżniczkach? To bardzo potężne i zabiegane osobistości. Zapewne są całkiem potężne, skoro władają tymi ziemiami od tylu lat. Przyznały mi nagrodę za uratowanie Equestrii... muszę wysupłać od nich przepis na szampon. Taka magicznie falująca grzywa na pewno ładnie podkreślałaby moją Wielkość. Tak...
Phi khi.
Masz rację, musimy zorganizować występy w stolicy. Do organizacji tego w Kryształowym Imperium zaprzęgniemy Sunbusrta, powinien mieć odpowiednie znajomości... może nawet weźmiemy go do sztuczki? 
Meow! 
Ja zbaczam z tematu? Jak to? Wielka i Potężna Trixie sama wyznacza temat! Takie występy w Canterlocie mogłyby być całkiem opłacalne. Zrobimy plakaty, zapozuję do nich z moją odznaką. Zorganizujemy wieczorek młodego iluzjonisty, gdzie będziemy występować w roli eksperta. Znaczy się ja będę ekspertem, Ty rozdasz babeczki. 
Meow... 
Myślisz, że lepiej zacząć od Imperium? W sumie ciekawie by było występować jako kryształ. Może w tej formie da się wykonywać inne rodzaje sztuczek? Trzeba przekonać Sunbursta, by załatwił dla nas kryształowy wygląd. To będzie idealnie pasować do mojej ślicznej kryształowej kuli. Może postawimy tam swój własny namiot i powróżymy trochę? Chociaż mogłam ciut wyjść z wprawy...
Meeeooow.
Czekaj, o czym to ja mówiłam? 
Meow. 
Prezent!? 
Phii,
To ciasteczka tylko dla mnie Moon, ale może dostaniesz jedno. Bardzo dziękuję panu. Musiało to kosztować wiele pracy. Z ciasteczkami wszyscy są zawsze mile widziani, prawda Moonlight? 
Meow meow.
*wzdech* 
Oj spokojnie. Teraz możesz już iść ułożyć się na stosie poduszek. To wszyscy wielbiciele na dziś. 
Meow? 
Asystentka ma jeszcze drewno. Zostaw mu ciasteczka to pewnie poradzi sobie do następnego razu. 
Purr? 
Tak dostaniesz swój teacup...
Meow meow!
Do następnego misiaczki!

  • Lubię to! 1
  • Haha 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh herbatka już praktycznie gotowa. Proszę to filiżanka dla Ciebie Moon... czy może wolałabyś mleko? :twilight3:

 

Trixie mam dla Ciebie tutaj gorącą herbatkę i przy okazji kilka kolejnych pytań. 

Czy Wielka i Wspaniała iluzjonistka planuje dla nas... swoich wiernych fanów jakiś konkurs, w którym można by było wygrać coś fajnego... dzień z Trixie? :twiblush2:

Jak Ci idzie nauka magii z naszą wspaniałą czarodziejką Starlight Glimmer? Nauczyłaś się jakiś fajnych czarów poza tym, co zmienia wszystko w filiżanki? 

I jeszcze! Co się stało z Twoją asystentką, że tylko miauczy i zachowuje się jak... kotka? Przeprowadziłaś na niej jakąś próbę swoich magicznych mocy?

 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Meow meow... MEOW!
Tak, tak już się tym zajmuję Moon. 
Meow...
Przecież wiesz, że mam teraz strasznie dużo obowiązków. 

Phrr
Tak, ja też miewam obowiązki i się nimi przejmuję w przeciwieństwie do pewnej puchatej kulki. I nie przewracaj mi oczami! Wielka i Potężna Trixie ma tak dobry kontakt ze swoimi fanami, że na pewno zrozumieją. 
Meow? 
Na pewno zrozumieją więcej niż ktoś, kto układał futro zamiast zrobić mi herbatki, gdy czytałam książkę. I tak, też czasem muszę się czasem o czymś douczyć, nawet najlepszym się zdarza. 
Mewmeoow

Dobrze, dobrze... już idę! 

 

Dnia 3.03.2019 o 00:44, Starlight Sparkle napisał:

Ahh herbatka już praktycznie gotowa. Proszę to filiżanka dla Ciebie Moon... czy może wolałabyś mleko? :twilight3:

 

Trixie mam dla Ciebie tutaj gorącą herbatkę i przy okazji kilka kolejnych pytań. 

Czy Wielka i Wspaniała iluzjonistka planuje dla nas... swoich wiernych fanów jakiś konkurs, w którym można by było wygrać coś fajnego... dzień z Trixie? :twiblush2:

Jak Ci idzie nauka magii z naszą wspaniałą czarodziejką Starlight Glimmer? Nauczyłaś się jakiś fajnych czarów poza tym, co zmienia wszystko w filiżanki? 

I jeszcze! Co się stało z Twoją asystentką, że tylko miauczy i zachowuje się jak... kotka? Przeprowadziłaś na niej jakąś próbę swoich magicznych mocy?

 

Pełna zapału i wcale nie spóźniona Trixie wita swoją lepszą asystentkę! I cieszy się, że przynajmniej ktoś tu pamięta o dobrych zwyczajach. Cóż, mimo tego, że herbatka już chyba uciekła w popłochu, ale nie gniewamy się. Nie takie sztuczki widziała już Wielka i Potężna Trixie. Moon zaraz przyniesie nam taką, która nie będzie próbować przejąć wymiaru discorda na własność... 
Phi khi... prr. 
I pamiętaj o kostkach cukru! Na czym my to? Ah, konkurs, być może. Jest to całkiem ciekawy pomysł. Dzień spędzony z kimś tak wspaniałym i...
Meeeeow!
Dzień spędzony z miłym kucykiem... brzmi jak przyjemna nagroda. Przemyślimy to z Moon, ja tylko skończy swoją karę. 
Phrrr...
Wcale nie trwa za długo! Zresztą w tej formie wyglądasz zdecydowanie bardziej uroczo. Chociaż język masz tak samo cięty jak zwykle. 
Purr purr. 
Co do nauki magii, idzie mi coraz lepiej. Teleportacja jest całkiem przydatnym zaklęciem, a pracuj też nad kilkoma innymi, ale to. T-A-J-E-M-N-I-C-A. Więc moja honorowa asystentka zapewne zrozumie, że nie chcę nic zdradzać. Ambitna i ciężko pracująca Trixie, potrafi trzymać pyszczek na kłódkę. Do tej pory nie powiedziałam nikomu o tym, że Twilight raz poślizgnęła się na babeczce i wpadła do kosza z pomidorami, którego ktoś nierozważnie zostawił na środku drogi. Jestem jak zamknięty skarbiec. U mnie sekrety są bezpieczne. 
Phi hihihkhy
Uważaj Moon, nie mam zamiaru sprzątać twoich kłaczków za każdym razem, gdy się ze mnie śmiejesz. Co do tego małego futrzaka, pożyczyłam od Zecory pewien eliksir, który powoli zmienił moją zabieganą asystentkę w uroczą kulkę sierści. Miało to zrobić wrażenie na widzach podczas pokazów i przy okazji miałam nadzieję, że ta przemiana nauczy ją trochę systematyczności, ale niestety mój plan nie był tak idealny jak jego pomysłodawczyni. Koty to chyba najmniej zorganizowane stworzenia w Equestrii. Dobrze radzą sobie tylko w kwestii budzenia się o niekucowych godzinach i spaniu, gdy nie trzeba... Ale przynajmniej jest teraz urocza. 
Meow! 
Wyrażaj się młoda damo! Mam nadzieję, że chociaż ociupinka tego uroku jej zostanie i będziemy mogły znowu zacząć działać. Chociaż patrząc na jej chytre oczka, na pewno coś knuje... Chyba będę musiała przygotować się na kolejne tournée po Yakyakistanie. Następnym razem po prostu wyślę ją na lekcje do Twilight. 
Purr purr purrrrrr
Jak to już załatwiłaś pierwszy występ!? Przecież nie było tak źle! Spałaś więcej ode mnie i...nie. Nie zmieniaj teraz tematu, tylko przyprowadź kolejnego fana. Jeśli załatwisz to wystarczająco szybko, to może jeszcze zdążymy Ci dziś przygotować odczyniającą kąpiel. 
Meeow!

 

Dnia 5.10.2019 o 15:02, Mateoninho napisał:

O Wielka i Potężna Trixie! Mam pytanie: Czy odpowiadasz jeszcze na pytania, czy już przestałaś? Bo chciałbym się jeszcze o tobie co nie co dowiedzieć...

Witaj mój drogi misiaczku. Owszem, Wielka i Potężna Trixie odpowiada na pytania. Ta przerwa to tylko błąd statystyczny. 
Meow? 
Nie jest istotne co było, trzeba się skupić na tym, co jest i będzie. Nie mamy wpływu na naszą przeszłość, tylko powinniśmy wyciągać z niej lekcje i... oh nie, chyba zostawiłam rozpalone palenisko pod zamkiem i muszę lecieć wrzucić mojego rozleniwioną asystentkę do beczki! Zapraszam do zadawania pytań w przyszłości! Wielka i Potężna Trixie musi już pędzić!
*Iluzjonistka wrzuca kota na grzbiet i znika w obłokach dymu* 
Meeow!?
Nie psuj efektu Moon. Podczas ucieczki jesteśmy cicho, nie zapominaj.
Mrr.
Keh8a.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...