Skocz do zawartości

InkTober 2018


The Silver Cheese

Recommended Posts

Dzisiejszego dnia rozpoczął się październik, wraz z nim jedna ze znanych akcji wśród artystów.

 

InkTober!

 

inktober-feat-big.thumb.jpg.574ff4fb0a001d9788a63abf42d6e7e3.jpg

 

 

Dla ty co nie wiedzą lub nie słyszeli to już wyjaśniam. Każdego dnia października osoba biorąca udział w InkTober ma za zadanie stworzyć dzieło opierające się na nie aż tak znanym materiale, którym jest czarny tusz. Nie jest zabronione mieszanie różnych materiałów jak i nakładanie koloru, ale należy pamiętać, że podstawą ma być tusz.  Jako, że pierwszy raz biorę w akcji udział to może i ktoś z was byłby chętny i może też spróbowałby swoich sił :pinkiesmile:. Cała akcja ma za zadanie przybliżyć ludzi do rysowania, zaś artystów do sięgnięcia w tematy i materiały, do których mogliby jeszcze nie zajrzeć. Warto też zajrzeć na oficjalną stronę, gdzie na każdy dzień jest proponowany temat. Lista jest stworzona przez samego pomysłodawcę, i ma też ułatwić zawęzić nieco temat pracy:

 

2018promptlist.jpg.e98bb284e44703ca1900d3e817af8ce7.jpg

 

Do wzięcia udziału nie trzeba wiele. Tusz to wydatek 2 zł, zaś do nakładania wystarczy drewniany, prosty patyczek, ala długa wykałaczka oraz pędzel. No i pamiętać warto o kartkach :). Powodzenia wszystkim i miłego rysowania :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Silver Cheese Bardzo podoba mi się Twoja interpretacja pierwszego tematu. Jejku, ten grzyb jest boski! 


Ja też w tym roku pierwszy raz postanowiłam wziąć w nim udział, tusze zakupiłam już w grudniu, by mieć je na pewno przed rozpoczęciem wydarzenia. Miło widzieć, że ktoś jeszcze się z tym zmaga. Jest trochę po północy, ale można jeszcze uznać, że to dzień pierwszy. 
Jeśli pozwolisz, pokażę moją interpretację :3 
Stwierdziłam, że zacznę od przełamania mojej strefy komfortu...
 

Spoiler

_inktober_18___1__poisonous_by_moonlight

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Silver Cheese napisał:

A też ciekawa praca. Ja się pewnie będę kierował proponowaną listą, bo wtedy mogę zobaczyć jak kto interpretuje zadany temat. 


Ja też mam taki zamiar i to jest właśnie moja interpretacja pierwszego tematu. Jest coś bardziej trującego od autoportretu? :party:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadrobione w czas. Tak teraz wszystkie obrazki życiowo mi się skojarzyły:

 

Dzień 8 (Stars seem to be unreachable, but with some effort and work each day, we can be one step closer to them)

 

Spoiler

ssssss.thumb.jpg.bf3cc8872074b5d9be454a9b6d81ee13.jpg

 

Dzień 9 (The most precious thing in our world, is a our life. Life that we use to live and to share it with others)

 

Spoiler

rrrrrrr.thumb.jpg.27e79685691f8d88e0f40d8c2dee95d2.jpg

 

Dzień 10 (Panta rhei!)

 

Spoiler

ffff.thumb.jpg.aec79caa99870558267416bb3db3becd.jpg

 

Edytowano przez The Silver Cheese
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...