Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
MagiMemNon

Spóźnione powitanko

Recommended Posts

Konto założyłem już dawno, ale jakoś nie miałem okazji się przywitać. Cześć nazywam się Damian mam 19 lat, bronym jestem od ponad roku. Mój ulubiony kucyk to Luna. Interesuję się historią szczególnie starożytną.

• Thanks 1

Lepiej późno niż wcale! Witaj na forum! Pozwolisz że zadam pytanka jak się obudzę bo na razie to dopiero co wstałem. 

• Like 1

Oczywiście że gram w gry komputerowe. Bardzo lubie grać w gry strategiczne. Moją pierwszą grą był Heroes of Might and Magic 3.

Witam.

5 minut temu, Broniak__0 napisał:

Oczywiście że gram w gry komputerowe. Bardzo lubie grać w gry strategiczne. Moją pierwszą grą był Heroes of Might and Magic 3.

Też bardzo lubię „Hirołsy”. Grasz może na online lobby?

W jakie gry strategiczne jeszcze grasz?

• Like 1

Dzień dobry, cześć i czołem!

Szczerze na lekcji o starożytności zdarzało mi się zasypiać, więc mam nadzieję, że nie palnę żadnej głupoty :MJTQO:, ale którą eee... starożytną nacją(?) interesujesz się najbardziej? Grecja, Rzym, a może jeszcze co innego?

Z uzasadnieniem poproszę, jeżeli to możliwe :interesting:

Only bastion <3 tak poza tym.

• Like 1

Witaj na forum~ Życzę ci wielu miło spędzonych chwil :pinkieawesome:

Widzę, że interesuje cię historia starożytna. Mnie z tej dziedziny w sumie interesują tylko dwie dziedziny: Egipt i teorie spiskowe. Zwłaszcza ta o starożytnych kosmitach :sunburst7:

• Like 1

Imperium Rzymskie jedno z najwspanialszych i najwiekszych imperiów świata. Cesarstwo rzymskie było bardzo rozwinięte cywilizacyjnie. Imperium posiadao najlepszą armie. Rzymianie stwożyli także pierwszy wysoce rozwinięty system prawny. Twożyli także przepiękne dzieła sztuki. 

Egipt również bardzo ciekawa cywilizacja. Również uwielbiam teorie spiskowe.

Z innych strategii bardzo lubie Total war, Age of Empires i Crusader Kings.

Team Necropolis <3

Edited by Broniak__0
  • Like 1

Witaj! I baw się dobrze.

Age of Empires była pierwszą grą w którą grałem i bardzo mi się spodobała. Jak dla mnie dwójka najlepsza, ale trójka też spoczko. W heroes 3 również grywałem ale nie do końca tą grę ogarniam. Jakoś mi dziwnie na kompie chodziła xD

Powodzenia na forum! :D

Edited by szaronko
  • Like 1

Hejka... witaj na forum i baw się dobrze. 

Crusader Kings? Wow nie zliczę ile w to godzin przegrałem i nigdy nie udało mi się wygrać, ale ja zawsze startuję od najmniejszej możliwej pozycji, bo jest dużo ciekawiej. Z Total War to tylko Shogun 2... ale mam też inne tylko praktycznie nieruszane. :dunno:

• Like 1

Czy ktoś powiedział STRATEGIE??????

No, grywam od czasu do czasu...

Spoiler

EHKMKHEM 1265H W samych tylko grach paradoxu, które mam 2 (znaczy się 3 ale Cities skylines się nie liczy, ale mam też Hoja i Ełropkę)

No, historia też mnie całkiem ciekawi, jednak w ogóle nie przypada mi starożytność, no jakoś tak mam...

Lubie poznawać nowe obiekty osoby ale nie wiem czemu zawsze gdy próbuję to ode mnie uciekają

Życzę miło zmarnowanego czasu na tym czymś forum :crazytwi3:

Mogę już przestać udawać? Wypuścisz mnie z tej piwnicy? Czy to już jest schizofrenia gdy gadam do siebie na ulicy?

Ja pierdzielę nawet mi się zrymowało (trochę)

• Like 1