Skocz do zawartości

[Zabawa] Przydomek sceniczny 3.0


Moonlight

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

*Gdy zamieszanie wokół słoja do głosowania ostatecznie ucicha, uśmiechnięta asystentka ponownie wraca na scenę* 
Tym razem też poszło całkiem nieźle, choć nie tak tłumnie, jak ostatnio. Mam nadzieje, że nasz kandydat będzie zadowolony. 
Kto byłby niezadowolony z przydomka od tak wspaniałej publiczności? To w końcu propozycje od moich cudownych fanów, Moon!
Racja, racja, nie mogłabym śmieć twierdzić inaczej. Lista wygląda następująco.

  1. Great and Powerful
  2. Dziwny Pan z MLP
  3. Tovarisch Spamer
  4. Brony Fluttershy zauroczony
  5. Pan rozprawka

Niektóre wydają się naprawdę interesujące...
Jedno jest już zajęte! 
Masz racje, ale...
Żadne ale! Wielka i Potężna Trixie zastrzegła sobie ten tytuł swoją potęgą i wspaniałością! 
Którym czynem dokładnie?
Wszystkimi Moon, wszystkimi!
Ah, no tak. Dobrze, dobrze, to wykreślę pierwszą propozycję. 
Kto śmie podważać to zdanie, zapraszam na scenę! Zewrzemy szranki w pojedynku na sztuczki!
Spokojnie, nikt nie śmie wątpić w twoje umiejętności, o Wielka i Potężna. Żadnego pojedynku nie będzie!
Twój tytuł już podebrali, muszę bronić mojego! 
Nikt nie śmie Ci go odbierać, zapewniam. Może odetchnij chwilę i idź zjeść ciasteczka, czekając z pozostałymi kandydatami na ich kolej?

Zanim pójdę, zapytam! Który z pozostałych tytułów podoba się najbardziej, panie @Grzegorz_Nikodem?
Wybieraj rozważnie. 

Edytowano przez Moonlight
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu dywagacjach analitycznych i porównawczych, bicia się z myślami, nieprzespanych nocach i ogólnego rozgardiaszu emocjonalnego nie pozwalającego mi się rychło zdecydować dotarłem w swoim rozważaniach do ostatecznej konkluzji, że numerem 1 wśród propozycji niechaj będzie... 

 

Spoiler

Tovarisch Spamer :trixie:

 

Uprzejmie dziękuję @Moonlight za nominację :rainhug:

Oddaję ukłon @Starlight Sparkle za kreatywną propozycję :bronies:

 

Natomiast Great and Powerful od początku wiedziałem, że nie wybiorę, gdyż byłoby to zuchwałością wobec Trisii oraz potwarzą dla niej :pinkieawesome:

 

Całe szczęście było w czym wybrać! :chainsaw:

 

:) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Moon zadowolona wpisuje przydomek na listę i uśmiecha się szelmowsko, do wzdychającej z ulgą sztukmistrzyni*
Na co były te nerwy, o Wielka i Potężna? Przecież twoi fani Cię wielbią. Nie zrobiliby Ci czegoś takiego. 
To nie jest śmieszne, Moon. To naprawdę nie jest śmieszne. 
Dobrze, rozumiem. Dziękujemy naszemu wiernemu fanowi za współpracę i zapraszamy na herbatkę prosto od Najlepszej asystentki Wielkiej i Potężnej Trixie. Proszę powiedzieć, że jest pan ode mnie, panie Tovarischu Spamerze, to może dorzuci jakieś przekąski.
Niech nie żałuje cytrynki i cukru! 

*Asystentka spogląda wymownie na iluzjonistkę. Iluzjonistka patrzy zdezorientowana na asystentkę* 
O co Ci chodzi, Moon? 
Kandydat... gdzie jest kolejny kandydat? 
Tamci zza kulis poszli razem na herbatkę... zresztą, tym razem to Ty miałaś wybrać, pamiętasz? 
Um, coś mi niby o tym wspominałaś. 
Moonlight, wierna asystentko Wielkiej i Potężnej mnie, czy Ty znowu zapomniałaś o swoich obowiązkach i próbujesz zrzucić na mnie? 
Nie skądże! Przecież wszystko przygotowałam...
*Moon desperacko wypatruje kogoś w tłumie* Jest!
*Asystentka zbiega ze sceny i po chwili wprowadza na nią nieco zdezorientowaną kandydatkę* 
Widzisz, nie zapomniałam! 
To w takim razie kim jest nasza kolejna kandydatka, oczekująca swojego nowego, wspaniałego tytułu? 
Nikt inny, tylko uwielbiana @PervKapitan

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

*Zaspana Sztukmistrzyni przeciąga się wychodząc na zakurzoną scenę* 

Mooooon? Moonlight? Gdzie jesteś? Już dawno powinnaś zebrać i podsumować propozycje...

Prze... przepraszam! Wielka i Potężna Trixie? Um... panna Moonlight zostawiła kartkę. Dała mi ją i powiedziała, że mam ją pani przekazać, jak tylko pani skończy drzemkę.
Oh! Doprawdy? Dziękuję panu bardzo. Czyli moja asystentka jednak żyje!

*Iluzjonistka magicznie teleportuje kartkę przed swój nos... po kilku krokach w bok i podniesieniu jej z estrady*

Cóż, wygląda na to, że moja droga Moon musi teraz uczyć się u Zecory na jakiś ważny test z projektowania eliksirów... Czyli to jest teraz ważniejsze od pomocy kucykowi, który ją karmi i rozsławia. No nicm rozliczę się z nią później. Dziś muszę działać po staremu i zrobić wszystko sama. Czyli w najlepszy możliwy sposób! Nie ma się o co martwić! W końcu jestem tu najlepszym zarządcą sceny!
*Po zliczeniu głosów Trixie zasłania słój peleryną, który niespodziewanie znika. Słychać tylko cichy brzdęk tłuczonego szkła zza sceny*
Jakkolwiek! Panie, panowie, źrebaki, listonosze i inni niekopytni widzowie! Lista dla panny @PervKapitan wygląda następująco: 

  1. Cerber
  2. Kapitan Ban
  3. Czarownica Internetów! 
  4. Forumowe KGB
  5. Cybernetyczna Dręczycielka!
  6. Internetowa Glados

Przyznam, że nasza kandydatka musi mieć naprawdę imponującą reputację, skoro już zebrała sobie dwóch, tak wiernych fanów. Wielka i Potężna Trixie jest pod wrażeniem. Pozostaje pytanie, która z podanych przez wiernych fanów opcji pasuje najbardziej naszej drogiej kandydatce?
best_trick_horse_in_equestria_by_epochaii_dcklyn4-pre.png

art by EpochAii

  • +1 1
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest z czego wybierać ^^ 

Najbardziej podobają mi się dwie opcje: Forumowe KGB i Internetowa GLaDOS (bo w sumie taka poprawna pisownia). Ciężko mi jest wybrać między uwielbieniem rosyjskich klimatów, a uwielbieniem sarkastycznej postaci, jaką jest GLaDOS...ale niech będzie Forumowe KGB. Chociaż jeszcze aż tak się nie rozwinęłam jako moderator, to cieszę się, że innym się podoba moja tutejsza rola :3

Gorące pozdrowionka dla dwóch Panów, którzy pozwolili mi tak powybierać.

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

*Na zaplecze wbiega zadyszana asystentka i skacze wprost na drzemiącą Iluzjonistkę*
Triiixiiiieee! 
Ja nic nie zrobiłam! 
Wiedziałam! Czekaj, co? 
Co? 
Trixie? 
Moon? Moon!? To ty żyjesz!?
Trochę mi zeszło, ale już jestem. Dostałaś moją kartkę? 
Cudownie i taak.
Zebrałaś propozycje? 
Tak. 
Wpisałaś je na kartkę na tablicy? 
Nie. 
Nie? 
No  wiesz, przysnęłam. 
Trixie...
Ups? Nie tylko ty tutaj sporo pracujesz, a sen jest bardzo ważny dla urody.
Noo, może masz rację, ale teraz zawężaj ruchy, pani Wielka i Potężna.

*Asystentka odbiera zgrabnie karteczkę z wybraną nazwą od Forumowego KGB i pośpiesznie wpisuje je na listę* 
Dziękujemy naszej poprzedniej kandydatce za cierpliwość, wyrozumiałość i gorące pozdrowienia. Mamy nadzieję, że przydomek będzie zapamiętany przez pokolenia i o Wielka i Potężna Trixie, dlaczego dalej nie ma Cię na scenie z kolejnym poszukującym? 
Przecież już idę! Musiałam poprzestawiać skrzynki jabłek, które podrzucił nam ten milutki pan. 
Oh, jak miło! W końcu jakaś pozytywna informacja. Będzie czym karmić naszych cierpliwych widzów, w trakcie zbierania głosów. Może wtedy nam więcej wybaczą.
To moi fani, oni zawsze będą dla mnie wyrozumiali. Uwielbiają mnie!
Wszystko ma swoje granice, ale nie zaprzeczam, że są w tym całkiem nieźli. To jak się nazywa nasz darczyńca? 
Spotkałam go ostatnio w sadzie, gdy ćwiczyłam nowe sztuczki. Applejack powiedziała, że zwą go @Orsiro.
Mam nadzieję, że nasza publika wymyśli godną nazwę dla tak pracowitego kandydata. 
Liczymy na was!

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...