Skocz do zawartości

[Zabawa] Przydomek sceniczny 3.0


Moonlight

Recommended Posts

my_little_pony___stage_by_culu_bluebeave

 

* Kolejna część programu kończy się gromkimi wiwatami, gdy Wspaniała i Majestatyczna Sztukmistrzyni znika, a na jej miejscu pojawia się kartka z napisem "pora na casting" * 
Nie bójcie się! Wielka i Potężna Trixie poprowadzi was po jasnej ścieżce kariery scenicznej. To wasz czas by zalśnić!
*Zza kulis dobiega głos Wspaniałomyślnej Mistrzyni przedstawienia i zaraz po tym asystentka, trzymająca długi pergamin, wyprowadza na scenę pierwszego kandydata * 
Witam ponownie wszystkich zgromadzonych na naszym Spektakularnym Spektaklu!

Wielka scena jest miejscem niezwykłym, gdzie każdy może zaistnieć. Byleby nie przyćmił naszej głównej atrakcji...
Gdyby to w ogóle było możliwe. *Phi*
Lecz, by móc świecić jaśniej, każdy artysta powinien mieć swój własny, unikatowy przydomek! To właśnie on zapewnia gwiazdom rozpoznawalność. Musi być dopasowany bardzo pieczołowicie, ponieważ to on będzie później wykrzykiwany w balladach pisanych przez wieszczy, a dziewczęta będą mdleć, gdy tylko go usłyszą. Nie dajcie się poprosić się i czym prędzej nadajcie go naszym artystom!

 

W skrócie, po raz trzeci reaktywujemy starą zabawę, która ma naprawdę spory potencjał. Tak jak poprzednio, waszym zadaniem będzie wymyślenie wspomnianego już przydomku dla wybranego przeze mnie użytkownika.
Podobnie też będzie z wybieraniem zwycięzcy. Gdy zbierze się już dorodna sterta propozycji, zbiorę je i przekażę naszemu "artyście", by sam wybrał zwycięzcę. 
Tylko proszę o zachowanie kultury, wszelkie wyzwiska będą wyłączane z zabawy.

Lista Wielkich Przydomków scenicznych: 
 

Spoiler

lista_przydomkw_by_moonlight_ki_dd0lqpd-
vector pergaminu by ziggrrauglurr

 

Dla ułatwienia, na rozgrzewkę, damy kogoś znanego, więc mam nadzieję na dużą inwencję twórczą!

Jaki przydomek na naszej Wielkiej scenie powinien dostać @Decaded ?

>>Poprzednia edycja zabawy<<

Edytowano przez Moonlight
  • +1 1
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moon chyba o czymś zapomniałaś!
Uhh... racja, już biegnę!
*rozkojarzona asystentka zbiera kartki z propozycjami do malowanego słoju, podczas gdy sam kandydat, zdążył już skończyć kolejnego burgera*
Dziękujemy wszystkim za wskazanie propozycji, teraz nadszedł czas wyboru! 
Jaki przydomek wybiera nasz kandydat, by z jego pomocą sławiono go przez kolejne eony?
Lub może odrobinkę krócej? Wybór nie jest zbyt duży, ale może znajdziesz coś dla siebie. 

  1. Pożeracz loli
  2. Nyan Cat 
  3. Nekomaster Wielki

Ostatnia propozycja nie jest do końca jasna, więc ze względów bezpieczeństwa i uniknięcia nieporozumień, na tym kończy się lista przydomków.
Czy któryś z nich przypadł Ci do gustu panie @Decaded
Czy jest tu miano, które przemawia do Ciebie i jest choć trochę zbliżone do wspaniałości Wielkiej i Potężnej Trixie? 
Ale zwyczajnie Ci się podoba, bez zbędnych ideologii? 
Czekamy na wybór!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Asystentka rozwija kolejny zwój wyjęty z torby, zapisuje coś na nim, po czym przywiesza pergamin na tablicy obok sceny* 
Pierwszego kandydata mamy z głowy, może teraz z dumą iść dojeść swoje bento. Autor przydomku otrzymuje przysłowiowy punkt, później zobaczymy co z nim zrobimy.
Dziękujemy Nekomasterze Wielki i smacznego! 

*Moon ponownie wraca do pierwszej listy i zaprasza na scenę kolejną postać* 
Wielka i Potężna Trixie kojarzy tego pana! Moon przypomnisz mi skąd?

Już to przerabiałyśmy... kolejnym kandydatem, któremu mamy zamiar odnaleźć przydomek sceniczny, jest jeden z opiekunów Starlight. 
Naprawdę? 
Um, owszem... Może przeczytaj to po prostu z listy?
Wspaniała i Niewzruszona Sztukmistrzyni ma do was pytanie, moi drodzy wielbiciele! Jaki przydomek pasuje do @Starlight Sparkle ? 

Liczymy na Was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*mile zaskoczona asystentka wchodzi na scenę ze słojem pełnym propozycji* 
Tym razem wygląda to o wiele lepiej. Wiedziałam, że na moich fanów można liczyć! 
Oby nasz kandydat znalazł w tym coś dla siebie. 
Musi! Imię to sławione będzie przez pokolenia! 
Zobaczymy...

  1. Wielki Reformator.
  2. Musująca Łuna
  3. Poskramiacz Jednorożców 
  4. Nieokrzesany i jaśniejący blaskiem charyzmy lider equestriańskiej magii jednorożców korelujący z Wielką i Potężną Trixie!
    (Towarzysz "błysku gwiazd")
  5. Połyskliwy Mól Książkowy
  6. Najlepsza asystentka Wielkiej i Potężnej Trixie! *Moon jest nieco zdziwiona*
  7. Wandal
  8. Ksiądz
  9. Wikary... nie do wiary.
  10. Kler
  11. Płonąca Gwiazda

No dobrze, niektórych propozycji się nie spodziewałam. 
Czy ten pan nie jest przypadkiem opiekunem mojej Starlight? 
Tak... tak jest, pani Wielka i Potężna. 
Ktoś tu ma specyficzne poczucie humoru.
Możliwe, możliwe. Wracając, który przydomek chciałbyś nosić z dumą panie @Starlight Sparkle?
Wybieraj śmiało, bez krępacji!

:trixie:

Edytowano przez Moonlight
  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

*Moon zaskoczona, mamrocząc coś pod nosem, podchodzi do przywieszonego zwoju i zapisuje na nim kolejnego kandydata z przydzielonym przydomkiem*
Ups... pióro mi się omsknęło. Później poprawię.
Nie wiedziałam, że opiekun Starlight jest też moim asystentem. To może niech zrobi nam herbatkę? 
Czasami przydomki ukazują nasze ukryte pragnienia, o Wielka i Potężna Trixie.
Nie rozumiem. O co ci chodzi, Moon? 
Nic nic! Niech ten przydomek służy naszemu... a raczej naszej Najlepszej asystentce Wielkiej i Potężnej Trixie!

Niech służy! To teraz kolejny kandydat...
*Trixie patrząc podejrzliwie na asystentkę, przywołała kolejną postać na środek sceny* 
Ten jegomość dużo udziela się podczas naszych występów. Zdecydowanie zasługuje na wspaniały przydomek.
Bardzo doceniam wkład moich fanów. Mam nadzieję, że nasi widzowie znów wykażą się kreatywnością. 
Zdecydowanie, liczę też na oryginalność. Nie powtarzajmy przydomków już znajdujących się na liście, by nie straciły swojego czaru i uroku. 
Panie, panowie, źrebaki i inne stworzenia! Jakie miano powinien przywdziać pan @Grzegorz_Nikodem?

 

Edytowano przez Moonlight
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...