Skocz do zawartości

[Zabawa] Przydomek sceniczny 3.0


Moonlight

Recommended Posts

Trixie, proszę zostaw już te krakersy. Myślę, że tyle czasu wystarczy naszej widowni. Możesz już pójść i zebrać propozycje. 
Co proszę? 
O Wielka i Potężna Trixie, słój stoi obok skrzyni do przecinania. Proszę zbierz do niego karteczki. Ja mam coś do zrobienia.
Przecież to Twoja robota panno Moonlight! Nie wymigasz się znowu tak łatwo. Trzeba mieć priorytety. 
To zajmie momencik...
Bez wymówek! Raz raz, pamiętasz kto Ci uratował ten leniwy zadek? 
Ale...
Żadnych "ale"! Słój jest obok mojej magicznej skrzyni, w której niemożliwe staje się możliwe! Pokaż im swój urok, pamiętaj o uśmiechu. W końcu jesteśmy artystkami, co nie? Pokaż mi swój entuzjazm! I hop!
*Asystentka wpada nagle na scenę, która zasnuwa się mgłą. Gdy mgła opada Moon ma na sobie strój hostessy i wielki słój, do którego zaczyna zbierać propozycje, uśmiechając się przy tym sztywno.* 
Eh... no cóż. Dziękuję Wam wszystkim za takie zaangażowanie. Wasza pomoc jest nieoceniona i nasz Sztukmistrzyni, która zapewne zdążyła już skończyć swoje krakersy, na pewno z miłą chęcią przedstawi wszystkie propozycję naszemu kandydatowi, prawda? O Wielka i Potężna Trixie? 
*Na środku sceny nagle pojawia się skrzynia, z której wychodzi oszołomiony kandydat, tłum zaczyna klaskać*
Oh, źle się wyraziłam... nasza Wspaniała i Pracowita Iluzjonistka oczywiście osobiście je przeczyta. Zrobi to, jak tylko przestanie jeść jabłkowe ciasteczka, które zapewne właśnie znalazła, bo zrobiłam je dla naszych gości!

*Skrzynia momentalnie wybucha brokatową chmurą, z której wyskakuje gospodyni przedstawienia, przełykając ostatni kęs ciasteczka*
Oh, naprawdę? Nie były do herbatki? 
Już piłyśmy dziś herbatkę...
Zawsze można wypić drugą, niemądra Moon. To gdzie jest ta lista? 
Czytaj wyciągając ze słoja. 
Na pewno? Mogłabyś zrobić...
Proszę.
No dobrze. Nasz drogi, jabłkowy kandydacie. Pana propozycje prezentują się następująco: 

  1. Motomaniak
  2. Motokucyk z Equestrii 
  3. AppleMotoTown
  4. Jabłkowy mechanik
  5. Mechaniczne Jabuszko
  6. Władca mechanizmów wszelakich 
  7. Mecha-Moto-Majster
  8. AppleCyklista

Pięknie! Te listy robią się powoli coraz dłuższe. 
Bo moi fani starają się coraz bardziej, w odróżnieniu do pewnej uroczej...
Dobrze, dobrze. W trakcie, gdy nasz kandydat będzie się zastanawiał, rozdam ciasteczka. I tak. Zostanę w tym stroju.
Brawo Moon, zrozumiałaś. W takim razie, który przydomek odpowiada panu najbardziej, panie @Orsiro? Z jakim pseudonimem przejdzie pan do jabłczanej historii? 
Albo tej normalnej? 
Życzymy miłego wybierania!
I czekamy!

vector__182___trixie__4_by_dashiesparkle_d8vprkr-pre.png

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Asystentka wpisuje wybraną pozycję na listę przyczepioną obok sceny i wracając podaje Sztukmistrzyni chusteczkę* 
Ojejku Trixie, słyszałaś naszego przemiłego Motokucyka z Equestrii? To była przemowa godna nowego przydomka! 
Niech imię to zostanie zapamiętane po wsze czasy! 
I niech motocykle będą z Tobą!
My idąc dalej z nową energią mamy zaszczyt przedstawić wam kolejnego poszukiwacza. Moon przyprowadź naszą uroczą istotkę. 
To teraz była moja kolej? 
Nie mów, że nikogo nie masz. Występujemy tutaj na żywo, pamiętasz?
Myślałam, że teraz jest Twoja kolej... 
Ja przyprowadziłam naszego uroczego miłośnika starej muzyki, więc...
W takim razie pora na plan B.
Jesteś pewna?
Mam pomysł, zaufaj mi. 
No niech będzie, ale bierzemy opcję K, zasłużyłaś. 

*Nagle słychać huk i scena pokrywa się kolorowym dymem. Po chwili niepewności oczom publiki ukazuje się Wielka i Potężna Trixie obok starej, podniszczonej szafy i uśmiecha się szelmowsko* 
Panie i panowie, kucyki, zebry, muły i inne osobistości, dzisiejszy kandydat będzie wyjątkową niespodzianką. Każdy iluzjonista wie, że publiczność uwielbia niespodzianki. Dlatego złapcie się dobrze swoich krzeseł. Uwaga! Oto nasz kolejny kandydat!  
*Drzwi szafy otwierają się i na scenę wskakuje Moon w stroju neko-asystentki*
Meow...
Tak, oczy was nie mylą! Moja przeurocza asystentka, Moon, zbyt długo trwa przy mnie bez przydomka. Tak być nie może! Pilnie potrzebujemy waszej pomocy!
Meow.
Tak więc, Wielka i Potężna Trixie i ta oto kotka czekamy na wasze propozycje, prawda Moonlight?
Meeeow? 
Starlight nauczyła mnie tej sztuczki, fajna prawda? 
Meow... 
Nie ma co przedłużać. Życzę miłego wymyślania nazwy dla @Moonlight, misiaczki! Ja pójdę dać jej jakiś teacup. 
MEOW!

i_know_i_m_great_by_epochaii_dcnnljk-pre.png

  • +1 2
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...