Skocz do zawartości

[Zabawa] Zapytaj Starlight


Starlight Sparkle

Recommended Posts

hqdefault.jpg

 

Witajcie w biurze pedagog Starlight Glimmer! Jest to miejsce, gdzie możecie wygodnie usiąść i zapytać waszą panią pedagog o wszystko, co was trapi.

-Doszły mnie słuchy, że chcielibyście porozmawiać z waszą panią pedagog... wiec o to jestem.

-Musicie jednak przestrzegać kilku zasad. Asystencie?


-Tak, tak już...

-Jeden. Możecie zadawać 3 pytania naraz.

-Dwa. Jedna osoby nie może zadać kolejnych pytań, dopóki nie dostanie odpowiedzi na poprzednie.

 

-To chyba wszystko, a więc zapraszamy! 

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misterspauls napisał:

Siema Starlight jak tam zdrówko?

1. Jak tam w waszej szkole?

2. Kim była Crozy Glow?

3. Co zrobiłabyś jakby człowiek pojawiłby się w szkole?

Pozdrawiam cię ciepło ;)

 

Cześć! U mnie wszystko w porządku. Napijesz się gorącego kakao?

1 - Było kilka ciężkich chwil zwłaszcza po akcji z Cozy Glow, ale wszystko wraca do normy. Mamy sporo nowych uczniów, a także sporo zajęć pozalekcyjnych więc nikt nie może narzekać na nudę. Razem z Twilight musiałam chwilowo zamknąć jaskinie pod szkołą, ale poza tym to wszystko dobrze się układa. Kanclerz Neighsay bardzo się zmienił po ostatnich wydarzeniach. Czasem odwiedza naszą szkołę, by porozmawiać ze swoimi ulubionymi uczniami.

2 - Na początku Cozy Glow była bardzo pomocna i uczynna. Myślałam, że jest jedną z najlepszych uczennic Twilight i jak nikt inny rozumie magię przyjaźni. Jednak okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Cozy była się osobą, która wykorzystała naszą przyjaźń i zaufanie dla własnych korzyści. Zawiodła nas wszystkich, ale mam nadzieję, że mimo wszystko jest jeszcze dla niej nadzieja...

3 - Nasza szkoła naucza przyjaźni wszystkie istoty dlatego bardzo chętnie wraz z Twilight powitałabym nowego ucznia. Poza tym zaprosiłabym go na partyjkę Dragon Pit, oprowadziła po Ponyville i pokazała mu występ mojej przyjaciółki Trixie. O ile wcześniej udałoby się go wydostać z kopytek Twilight i jej notatek.

Również pozdrawiam ciepło.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Witaj. Nie zauważyłam jak wchodzisz. Ty pewnie jesteś Grzegorz_Nikodem... słyszałam o Tobie od mojego asystenta. 
Jeśli chodzi o pytanie.

Najlepiej by było z nim porozmawiać, spróbować wytłumaczyć i może przydzielić do grupy, która mogłaby na niego pozytywnie wpłynąć... Jestem pewna, że prędzej czy później przyjaźń by zwyciężyła, a jeśli nie to zapewne któraś księżniczek by go odesłała do waszego świata. 
Uprzedzę pytanie... pokoik z mojego dawnego miasta nie wchodzi w grę.

 

Na pewno? 

 

*Mordercze spojrzenie* 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Starlight chętnie napiłbym z tobą ciepłego kakao :pinkie2:

1. Jakiś ogier zaprosiłby cie na randkę. Poszłabyś?

2. Co sądzisz o swojej przyjaciółkę Trixe?

3. Pozdrowisz od te mnie swoje przyjaciółki?

PS. Chętnie bym poszedł na występ twojej przyjaciółki Trixe i zagrałbym z tobą twoją grę.

Edytowano przez misterspauls
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bym poszła na randkę? Zależy… może tak może nie.

Trixie jest niesamowita. Uwielbiam pomagać jej w przedstawieniach. Poza tym bardzo dobrze się rozumiemy i mamy podobną przeszłość.

-Tak… ale tylko jedna z was omal nie doprowadziła do zagłady Equestrii.
pfff… dawne dzieje. Później ją uratowałyśmy.

Pozdrowię.

Chciałbyś obejrzeć pokaz Wielkiej i Potężnej Trixie? Z chęcią Cię na niego zabiorę, a może zechcesz wziąć udział jako pomocnik w kolejnym przedstawieniu?
Dragon Pit? Super umm przyjdź do zamku w piątek po południu... pewnie otworzy Ci Spike to mu powiedz, że przyszedłeś pograć w planszówki i nie daj się namówić na Ogry i Ciemnice, bo już Cię nie wypuszczą.

Podobno Spike próbował Cię zaprosić?
Zgadza się, ale nie miałam czasu... No i to dziwne gadanie Spike'a o szkielecie klaczy... sam rozumiesz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja się tutaj jakoś dostałam. Wiesz czary i te sprawy. 

ST.jpg.5c4b7ceac4bcea5e9fc0d25657d001b5.jpg
 

1
- Tak... część jest bardzo fajna, ale są również takie, które mi się nie podobały. 

 

2
- Zajęcie pedagoga? Oczywiście, że tak. Chociaż czasem odnoszę wrażenie, że nie jestem aż tak potrzebna w szkole... 


Ale czasem potrafisz wskazać właściwą drogę. 

- Tak... pff nie zapomnę jak wywaliłam cały regulamin Twilight do rzeki i ta jej mina. 

Hahaha masz rację to było boskie. 

 

- Kontynuujmy 

 

3
- Ale o którym? Mówisz o Zandim? Jest bardzo pomocny. Organizuje fajne rzeczy i stworzył kiedyś konkurs na najpiękniejszy latawiec. 
- A jeśli chodzi o mojego asystenta... cóż jego imię na pewno sprawia, że nie raz wychodzą dość zabawne sytuację, ale zawsze jest blisko i służy pomocą. Ostatnio zrobił się bardzo aktywny... zwłaszcza w zabawach co troszkę mnie irytuje... Muszę sama robić sobie kakao.

ST.jpg.3a9181bbcf977e6818ceec6f143a66fa.jpg

 


- Oczywiście... Rainbow kazała przekazać, że chętnie by Cię zobaczyła na następnym pokazie Wonderbolts. 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chyba będziesz naszym stałym gościem. Wiesz... przygotowujemy się do święta koszmarów. Luna planuje kilka nowych atrakcji... Ciekawa jestem, co to takiego będzie. 
vector__512___starlight_glimmer__13_by_d
A jeśli chodzi o pytania, które zadałeś to... 



Tak czytałam albo raczej czytał mi go asystent. Historia, jaką tam przedstawiłeś jest interesująca, a ten świat ludzi to straszne miejsce. Nawet ja nie zrobiłabym tego z Equestrią co wy potraficie zrobić ze swoim światem... no może Sombra by mógł, ale na szczęście został pokonany. 

2
hihihi Nie Zendi tylko Zandi. Dziwne, że go nie kojarzysz hmm 

Proponuję przejrzeć ogłoszenia na naszym forum. Temat o sekretarzu. 

Tak... to samo miałam zaproponować. 


3
Porozmawiałabym z nim. Może przytuliła, ale na pewno musiałabym to przemyśleć.

Ewentualnie znikła w błysku magicznym i poleciała do Trixie.

latest?cb=20160423181835

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starlight przeglądała szkolne dokumenty, gdy za sobą usłyszała kolejne powiadomienie o nowej wiadomości. Szybko podbiegła do magicznego ekranu i spojrzała na wiadomość. Jej róg rozświetliła magiczna aura, a ekran zaczęły wypełniać literki. 
- ahh witaj znowu. Mój pokoik z mojego domu? hahah okey. 

2.jpg.0cecc8262571034dbe313487253d53f5.jpg

1.
-Co myślę o kim? Odmieńcach? Cóż, jeśli masz na myśli osoby, które odstają od grupy, przez co nazywane są właśnie tak jak wspomniałeś lub są po prostu dziwne to mam jak najbardziej pozytywny stosunek do nich. Każdy jest w pewien sposób wyjątkowy i nie można kogoś dyskryminować tylko dlatego, że nie zachowuje się jak cała reszta... no, chyba że swoim zachowaniem szkodzi innym.

 


2.
Starlight przerywa na chwilkę pisanie i podbiega do swoich notatek leżących na biórku. Coś szybko sprawdza, po czym wraca do ekranu. 
- To pytanie już zostało zadane... musisz sprawdzić swoje poprzednie jak wy to nazywacie... posty. 

3.jpg.0a3fec792e5d28218445b432929152b5.jpg


3.
-O ludziach? Cóż jesteście ciekawymi stworkami. Generalnie uważam, że jesteście dobrzy i przyjacielscy, ale bardzo lubicie ze sobą rywalizować. W tym akurat przypominacie RD i AJ, ale wasza rywalizacja często niebezpiecznie rośnie i doprowadza do wielu złych rzeczy. Poza tym was nie znam za dobrze... poza asystentem, ale on jest dziwny. Na jego własne życzenie został potraktowany czarem, by lepiej się zintegrować... i zrobiło się interesująco. Twilight była w szoku, Discord uznał, że to wyśmienity dowcip, a ja nie mam zdania... troszkę dziwnie chodzi i czasem potyka się o swoje kopyta, ale przywyknie. 

1.jpg.c6b5255c184b62db38df382f54d629e0.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[stuk puk]

 

Dzień dobry Pani Pedagog! :YEtmX:Mam coś dla Pani! :pinkiesmile:

 

[wysypuje pączki na talerzyk]

 

Proszę bardzo! Pyszne pączki dla kochanej i dobrodusznej Starlight, ozdoby naszej szkoły, idealne do wszamania z kakao! ^_^

 

Mam nadzieję, że smakują! :NjdaT:

 

A teraz mam kilka pytań:

 

1) Czy udaje Ci się nawiązywać jakieś inne relacje w Ponyville, poza tą z Trixie? :twilight3:

Spoiler

Wiem, że Trisia jest niezastąpiona... :trixie:

 

2) Czy doskonaląc swoje umiejętności magiczne nie kusi się czasem, aby łączyć zaklęcia? :D

 

3) Można sobie przyjść do Ciebie, do gabinetu ot tak, po prostu, żeby się przytulić? :cadancehug2::squee:

 

Nie mam więcej pytań :ihaabloom:

 

Pączusie zostawiam :fluttershy5:

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jesteś! Przyszedł poprawiony regulamin od Twilight.

Kolejny? To już trzeci w tym tygodniu… ehh połóż go tam gdzie pozostałe.

Na pewno nie chcesz się z nim zapoznać?

Teraz nie mam czasu. Mamy gościa. Zobacz, co nam przyniósł.

O witaj Grzegorzu… pączki?

Tak i pasują do?

Kakao… rozumiem, już idę.

No to skoro asystenta mamy chwilowo z głowy przejdźmy do Twoich pytań.

Jeden. Oczywiście, że udaje mi się nawiązywać inne relacje… Jedną z moich najlepszych przyjaciółek jest w końcu Maud Pie! Ale znam się również bardzo dobrze przecież z Sunburstem który jest moim przyjacielem z dzieciństwa no i oczywiście całe mane6. No i Spike… zabawny jest.

Dwa. Jeśli chodzi o łączenie zaklęć to zawsze mnie kusiło by spróbować czegoś nowego i niekoniecznie bezpiecznego. Połączenia różnych zaklęć mogłyby doprowadzić do wielu bardzo fajnych i pomocnych rzeczy.

Tak jak, wtedy gdy przejęłaś kontrolę nad mane6 lub odparowałaś Discorca?

Phi… nie słuchaj. Ma dziś podły nastrój przez problemy z opanowaniem telekinezy i przez kilka innych rzeczy.

Trzy. Nie jest to może częste i najlepiej iść z tym do Pinkie lub Fluttershy, ale nie miałabym nic przeciwko.

Dzięki i w razie kolejnych pytań zapraszam.

To może teraz ten regulamin?

Dobrze… pokaż co Twilight wymyśliła.

A więc tak od godziny 9 do…

images.jpg.3fbb66a02b7adfc3c543c022fe115ed1.jpg

Edytowano przez Starlight Sparkle
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Starlight jak tam zdrówko? Co słychać w Equestrii?

1. Widziałaś kiedyś Alicorna ogiera?

2. Co sądzisz o Discordzie?

3. Chciałabyś być Alicornem?

PS. Zapomniałem jedną rzecz ci dać ( gładzie na biurko puszkę piwa Żubra ) to jest ziemskie piwo. Piłaś? Tylko powiedz jak smakowało :rwink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko dobrze. W Equestrii panuje spokój, a przynajmniej chwilowo. No nie licząc występów Trixie, podczas których naprawdę wiele się dzieje i nieraz zostają na ustach kucyków przez długi czas. 
Jak ta sztuczka z pudełkiem i mantikorą? 
Oczywiście... Fluttershy potem przez kilka dni to przeżywała.
Nie tylko ona. 
Oj tam Trixie szybko doszła do siebie po połknięciu. 

Następne... 
Alicorn ogier? Nigdy nie słyszałam. Alikornami są tylko księżniczki, ale może kiedyś zobaczę jakiegoś. A bardzo dużo czasu spędziłam w bibliotece Twilight i nie znalazłam takiej informacji.
To raczej mało prawdopodobne... Zresztą Twilight i Sunburst również nic o tym nie mówili.
Tak, ale nigdy nic nie wiadomo.

O teraz będzie o Discordzie. 
Discord? Discord jest specyficzny. Nie raz mnie bardzo denerwuje, ale staram się zachować spokój i opanowanie. 
Jak wtedy w szkole? 
Pff przejdźmy do następnego pytania.
Ale to było świetne... nikt nigdy Discorda nie zdezintegrował. 
Ciszej, bo się Twilight dowie... Zobacz czy jej nie ma.
*Wygląda na korytarz czy przypadkiem nie ma tam księżniczki* 
Co? Czy chciałabym być alicornem? No pewnie, że tak... każda dziewczyna marzy, by być księżniczką. Może miałabym własny zamek i własną szkołę magii albo własną wioskę, w której bym nauczała... czegoś może magii. 
To byłby ciekawy pomysł. Z tego, co wiem w Equestrii jest tylko jedna szkoła magii.
Tak. To bym im zrobiła konkurencję. O co chodzi? 

*Patrzy krytycznie na prezent.*

Dziękuję za prezent i na pewno nie omieszkam się skosztować... może następnym razem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O witam. Starlight chwilowo nie ma... wyszła załatwić jakąś sprawę u Twilight, ale lada moment powinna być. Może odpoczniesz na kanapie? 
-Co tu się dzieje? 
O jesteś już... mamy kolejnego gościa z pytaniami. 
-Pan misterspauls... dobrze, że nas pan odwiedził. 
-Sunburs to mój przyjaciel. Żałuję, że tak rzadko go widuję, ale obowiązki maga kryształowego królestwa widać pochłaniają mu cały czas. Mam jednak nadzieję, że niedługo zawita do Ponyville lub odwiedzi naszą szkołę.

Mogę wtedy wziąć wolne od gier planszowych? 
-Nie... zagramy w trójkę. 
-Tak... fajnie jest czasem wyrwać się ze szkoły no i później mogłabym nauczyć Cię puszczać latawce lub zagralibyśmy w Dragon Pit z moim asystentem i może Sunburstem.

Kolejny do kolekcji...
-Hm coś nie tak? 
Nie, nie cieszę się tylko, że nie będę sam.
-Tak... im więcej graczy tym lepiej. Ja bym jeszcze wciągnęła w to Twilight i Trixie. 
A filiżanki? 
-ahaha Trixie nigdy nie zamieniłaby mi gry w filiżankę... chyba 
Następne!!! 
-Dobrze no to, co my tu mamy... Mój tata to Firelight, a mamy nie pamiętam... 
 

-Również pozdrawiam panie misterspauls i zapraszam ponownie. 

pobrane.jpg.8e9f458e19e29895cec18d89c9d7d019.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

- Starlight... Starlight!! Gdzież ona się podziała. Przez te remonty kompletnie nie mogę jej znaleźć. 

- Jestem.. O co ten raban wiesz przecież ile rzeczy mam teraz na głowie.

- Twoi fani i goście przyszli po odpowiedzi na swoje pytania... w sumie już lekko przedawnione. 

- Ohh przestań... Czego się nauczyłam od Trixie to tego, że prawdziwi fani zniosą wszystko. Dobrze więc co my tutaj mamy?

- Dokładnie to Misterspauls. 

- Ahh mój największy fan. 

- Największy? 

- Nie mówię o fanatykach... 

- Dzięki.
- Dobrze no więc tak... Dlaczego Spike mnie wyrzucił z wanną? A skąd mam wiedzieć. Panie Misterspauls nie miałam chwili się nad tym zastanawiać. W jednej chwili biorę relaksującą kąpiel, a w drugiej muszę użyć całej swej mocy, by nie rozbić się na środku Ponyville... Czyste wariactwo.
- Uwielbiam ciasteczka i popcorn... Zwykle kupuję dość solidny zapas w Cukrowym Kąciku.
- Bardzo je lubię, w końcu to drzewo uratowało mnie przed wylądowaniem w jakimś niezbadanym wymiarze. Poza tym to fascynująca magiczna istota. Ciekawe czy Star Swirl zdawał sobie sprawę, w co się rozwinie drzewo...
- Dziękuję za pozdrowienia i do następnego razu.

Starlight_waves_goodbye_to_the_Mane_Six_S8E15.png.f9072d7ff03c9eb62a178b9cda155711.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że ten gabinet będzie Out Of Order na zawsze.

 

1. Za co byłaś przebrałana na ostatnim święcie koszmarów? (Dlaczego w każdej zapytajce zadaję to pytanie?)

2. Czy mógłabyś sprawić jakimś czarem by mój internet szybciej chodził? 30 fps-ów w lobby to jakaś tragedia:pinkiep:

3. Naprawdę nie ma żadnego zaklęcia by naprawić Derpy wzrok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Akouu

 

1 - Za co się przebrałam na ostatnim święcie... Za wiedźmę :starcute:

2 - Pewnie tak, ale zaklęcie trzeba utrzymywać, a z Equestrii tego się zrobić nie da...

3 - Oczywiście, że jest, ale to nie jest rozwiązanie.... pamiętam jak kiedyś "naprawiłam" Big Macintosh'a i to nie było najlepsze rozwiązanie. Nie wiem, czy Derpy by tego chciała. Jeśli jednak sama by o to poprosiła to nie widze przeszkód. :boredstarlight:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...