Skocz do zawartości

Za co lubicie Kiriny?


Szonszczyk

Recommended Posts

Z powodu tego, że opiekun woli pooglądać anime niż jeden z najlepszych odcinków sezonu, to się zajmę tym poddziałem...

 

Tak się zastanawiam od pewnego czasu, z czego wynika takie nagłe pojawienie się Kirinów, a dokładniej, Autumn Blaze, u większości kucykowych artystów co widać na przykładzie galerii na naszym forum.

A jak Wam się podoba nowa, epizodyczna (miejmy nadzieję, że nie), rasa kucyków?

Jeśli tak, to za co? Za wygląd, historię, fabułę odcinka czy może za ich charyzmę albo za to, że ich przywódczyni jest re-kolorem Celestii? Piszcie!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu fandom cieszy się z nowej rasy. O kirinach wiadomo w zasadzie tylko tyle, że są... Mają łuski od nosa aż po ogon, jakieś frędzle no i takie śmieszne uszy. Przewodzi nimi celestio-podobna postać, która ma potencjał na kogoś bardzo ciekawego, ale podobnie jak większość innych postaci z tego gatunku mało co się odzywała, więc ciężko tu mówić o jakiś charakterach postaci. Kiedy są w dobrym nastroju wydają się być po prostu kolejną rasą kucyków, kiedy jednak jest inaczej, to stają się demoniczne, czyli tak trochę jak u podmieńców, ale im poświęcono masę odcinków, a historię kirinów znamy tylko z opowiadań.

Ciekawi mnie też czy mają u siebie jakieś ogiery, bo żadnych nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiriny to piękne stworzenia z mitologii chińskiej.

Dając je do MLP, gdzie koniki są zrobione w przesłodkim stylu było pomysłem bardzo dobrym, bo piękne stworzenia jak Kiriny wpasowali w ten uroczy styl kucykowy. (dlaczego tak nie mogli zrobić ze smokami...? :lyra4: )

One poruszają się z taką gracją, hasają tak przepięknie. A w dodatku te dopasowane kolorki, ogonki jak powinny mieć jednorożce. Jak tutaj nie kochać? :sunburst7:

W dodatku bardzo ciekawe są to istoty, które zaczynają płonąć gdy zawładnie nimi gniew. Bardzo mi się to podobało. Ogólnie ten odcinek z nimi cały był imo cudowny.

  • +1 1
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Kiryny w mitologii chińskiej to piękne i ciekawe stworzenia. W świecie kucyków na razie są to takie inaczej wyglądające jednorożce, które znają się na telekinezie.

Fajnym smaczkiem jest ich przemiana w złą, demoniczną wersję, gdy weźmie nad nimi górę gniew. Jest to jeden z lepszych pomysłów i otwiera spore możliwości.

Sama rasa na razie jest... wiemy o niej w sumie nie wiele, a ich przywódczyni jak już wspomniano to praktycznie Celestia. W porównaniu z kucykami... Kiriny podążają po najprostszej linii oporu, czyli "Mamy problem z uczuciami? Pozbądźmy się ich" i tyle żadnej innej alternatywy. I tak by siedziały, dopóki nie zjawiły się kucyki i nie otwarły im oczu...  :rd:

 

Poza tym jest to nowa rasa i fandom się nią zachwyca... coś nowego, a dodatkowo słodkiego i kolorowego. Mimo wszystko, jeśli trzeba było wybierać pomiędzy zmieniającymi się słodkimi Kirinami a dawnymi Podmieńcami to wybieram podmieńce, gdyż według mnie to dużo ciekawsza rasa. :rd:

 

Ahh jeszcze odpowiedź na pytanie... za co je lubię? Na razie za wygląd, a czy to się zmieni, to zobaczymy w sezonie 9.  :dunno:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...