Skocz do zawartości

Ocena i sugestie do pracy asystentki


Moonlight

Recommended Posts

Praca asystentki Potężnej Iluzjonistki wymaga mocnych nerwów i zapału przy wycieraniu filiżanek. 
Czy Ty właśnie narzekasz na swoją Wielką i Wspaniałomyślną Pracodawczynię, Moon?
Nie! Skądże znowu! Po prostu stwierdziłam, że warto udostępnić naszej drogiej widowni i pozostałym scenicznym artystom miejsce, gdzie będą mogli ocenić moją pracę. W ten sposób dowiemy się, czy nasze przedstawienie im się podoba i może zaproponują nam, co jeszcze możemy poprawić, by udział w nim był jeszcze przyjemniejszy.
To obecność Wielkiej i Potężnej Trixie im nie wystarczy, by spektakl był niezapomniany?
Ymm...
Słucham?
Jakby Ci to powiedzieć...
Nie słyszę Moon!
Tu chodzi o mnie, nie o Ciebie. Ty jesteś Wspaniała, jak zawsze! Wiesz, to tak żebyś miała lepsze pole widzenia na to, czy dobrze sprawuję się jako asystentka Wielkiej i Potężnej Trixie. To tylko praktyczne formalności. Każdy tak teraz robi. 
Twoja Wspaniała Pracodawczyni nie jest każdym!
To ja może zrobię Ci herbatki i zostawię tutaj księgę, gdzie inni będą mogli wpisywać uwielbienie dla Ciebie oraz oceny i sugestie dla mnie? 
To już brzmi lepiej! Teacup dla wszystkich!
Powiedz to jeszcze raz, a dodam do tego ciasteczka z czekoladą!
Teacup? 
Biegnę po czajnik!
Nie rozumiem...


image.png.63d0123ad4f23aed62fc95ba7edbcb6e.png

Zapraszamy do pisania :tempt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba docenić Twoje wczucie się w postać, które jest przeogromne. Roleplay, który prowadzisz w każdym wątku jest genialny, idealnie pasujący do Trixie. Póki co zaczynasz, ale po postach widać w Tobie kreatywność, więc póki nie odejdzie Ci ochota na prowadzenie działu to wróżę mu obfite czasy :sunburst7:

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2018 o 20:15, PervKapitan napisał:

Póki co zaczynasz

*patrzy na listę obecnych opiekunów*

humu humu

*patrzy ponownie*

Yup, obecna tu Moon ma jedno z największych doświadczeń, jeśli chodzi o prowadzenie działu postaci. Opiekowała się działem Applejack (najpierw jako Regent, potem Avatar) zanim forum przeszło "renowację". Jeśli się nie mylę, to tylko BiP działuje dłużej niż ona, a że nasza panna przy okazji siedzi mocno w RPGach to nic dziwnego, iż umie się wczuć w postać :drurrp: 

Cieszę się, że udało mi się namówić ją do powrotu (a łatwe to nie było) <3

 

 

Ocenę pracy pozostawię innym, ale mam kilka sugestii:

  • Czekaj trochę krócej przy odpowiadaniu w zapytajkach. Kiedyś forum było bardziej żywe i można było robić odpowiedzi na ~20 postów jednocześnie raz na dzień/dwa. Obecnie (niestety) nie opłaca się czekać na więcej jak 3-4 (lub trzymać odpowiedzi dłużej jak dobę)...
  • To samo tyczy się zabaw.
  • Odepnij galerię. Masz mało tematów w dziale głównym, więc się nie zgubi a ważniejsze tematy (regulamin, ocena, tawerna) będą lepiej widoczne. Listę można zostawić, acz... No, Twój wybór.
  • Spróbuj ożywić dyskusje rozpoczęte przez Kruczka, lub załóż jakieś nowe. Nie ma nic lepszego jak rozmowa przy herbatce i ciasteczkach. Teacup dla wszystkich!
  • Posiadasz cały poddział "Zapytaj Trixie", w którym jest aż jeden temat. Rozważ przeniesienie go do działu ogólnego, lub zrobienie kolejnych zapytajek (np Zapytaj Wielką i Potężną Kulę, gdzie Kula będzie przepowiadać userom przyszłość).
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...