Razh

Niewolnictwo czas zacząć

Recommended Posts

Kontynuując kwestię Wojny Widelców... Zimna wojna między podmieńcami i gryfami rozgorzała na dobre. Incydent z przystawkami miał więcej konsekwencji niż wcześniej przypuszczano. Mimo wprowadzenia do obiegu taniej siły roboczej w postaci pegazów nielotów (propozycja @Twister) cena węgla nie zaczęła maleć, ale przynajmniej przestała tak dramatycznie rosnąć.
Zbrojenia wśród gryfów trwają w najlepsze, niepokój wśród podmieńców rośnie z każdym dniem. Co powinni zrobić pozostali? Jakich rad można by im udzielić? Jakie działania należy podjąć? Dlaczego kawa mi się skończyła?

Liczę na dużo absurdów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste Watsonie.Podmieńce wypiły ci kawę i dla tego są roztrzęsione. Należy więc wygnać je z ich ziem i użyć tej kawy by wprowadzić złoty wiek w naszym państwie. Potem sprzedawać przymulonym gryfom naszą kawę, a jako iż będziemy mieli monopol na kawę będziemy mogli dowolnie regulować jej ceny. Zawyżymy w tedy koszt kawy doprowadzając gryfy do ruiny. Wszystkie problemy rozwiązane na raz.

  • +1 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bleflar Nie pomyślałbym, że można to rozwiązać w ten sposób. Tylko co z podmieńcami? W jaki sposób można by było je wygnać. W jakimś stopniu pewnie do swoich ziem są przywiązane i raczej dobrowolnie ich nie opuszczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proste. Najpierw powiemy im "opuścicie wasze ziemie" A potem one odpowiedzą "nie" a my na to "tak" a oni na to "nie", a potem my powiemy "tak". I będziemy powtarzać przez parę godzin. A potem niespodziewanie powiemy "nie". A oni odpowiedzą "tak". I będą zmuszeni se pójść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się