Razh

Niewolnictwo czas zacząć

Recommended Posts

Kontynuując kwestię Wojny Widelców... Zimna wojna między podmieńcami i gryfami rozgorzała na dobre. Incydent z przystawkami miał więcej konsekwencji niż wcześniej przypuszczano. Mimo wprowadzenia do obiegu taniej siły roboczej w postaci pegazów nielotów (propozycja @Twister) cena węgla nie zaczęła maleć, ale przynajmniej przestała tak dramatycznie rosnąć.
Zbrojenia wśród gryfów trwają w najlepsze, niepokój wśród podmieńców rośnie z każdym dniem. Co powinni zrobić pozostali? Jakich rad można by im udzielić? Jakie działania należy podjąć? Dlaczego kawa mi się skończyła?

Liczę na dużo absurdów ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oczywiste Watsonie.Podmieńce wypiły ci kawę i dla tego są roztrzęsione. Należy więc wygnać je z ich ziem i użyć tej kawy by wprowadzić złoty wiek w naszym państwie. Potem sprzedawać przymulonym gryfom naszą kawę, a jako iż będziemy mieli monopol na kawę będziemy mogli dowolnie regulować jej ceny. Zawyżymy w tedy koszt kawy doprowadzając gryfy do ruiny. Wszystkie problemy rozwiązane na raz.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bleflar Nie pomyślałbym, że można to rozwiązać w ten sposób. Tylko co z podmieńcami? W jaki sposób można by było je wygnać. W jakimś stopniu pewnie do swoich ziem są przywiązane i raczej dobrowolnie ich nie opuszczą. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To proste. Najpierw powiemy im "opuścicie wasze ziemie" A potem one odpowiedzą "nie" a my na to "tak" a oni na to "nie", a potem my powiemy "tak". I będziemy powtarzać przez parę godzin. A potem niespodziewanie powiemy "nie". A oni odpowiedzą "tak". I będą zmuszeni se pójść. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now